• Když jsem podávala žádost o vrácení daní 29. 2. 2016, jak dlouho mají na to, aby to poslali na účet? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Když jsem podávala žádost o vrácení daní 29. 2. 2016, jak dlouho mají na to, aby to poslali na účet?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Když jsem podávala žádost o vrácení daní 29. 2. 2016, jak dlouho mají na to, aby to poslali na účet?

  • Proč mi, prosím Vás, nefunguje webová kamera Radia Wave?



    Další informace


  • Musí motorkař mít oblečenou reflexní vestu za jízdy? (narážím na novelu zákona z 1.2.2016)



    Další informace


  • Je v bytovém domě po aplikaci pravidel z r. 2016 upravujících poplatky za teplo možné dosáhnout přeplatku 23 tis.?



    Další informace


  • Jak nejlevněji na autosalon 2016?



    Další informace


  • Jaký je prosím rozdíl mezi Macbookem Air 2015 a 2016?



    Další informace


    Je možné si vybrat mezi operátory při volání u tlf Samsung J5 2016? Je to dual SIM.



    Další informace


  • Chtěla bych se zeptat zda mam nárok na vrácení dane za deti kdyz jsem celý rok na neschopence?



    Další informace


    Když jsem včera odeslala peníze z Ery-poštovní spořitelny na učet do KB, budou v KB peníze dnes?



    Další informace


    Do kdy letos fyzická osoba má odevzdat daně?



    Další informace


    Daně?: Loni jsem měl 2 krátkodobé práce na dohodu o provedení práce a 1 DPČ. U dvou jsem měl podepsané tzv. Prohlášení.

    Zároveň jsem OSVČ. Musím do daňového přiznání uvést i ty tři smlouvy viz výše? Předem díky!Doplňuji:O všechno se staral zaměstnavatel (na papíry jsem levej). Protože jsem student, tak tam jsou nějaké slevy... Vím, že mi říkali, že DPP je výhodnější, že mi z ní zbyde více peněz... Takže už to nikam uvádět nemám, ano?

    Další informace