• Prubeh funkce + 1.derivace - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Prubeh funkce + 1.derivace. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Prubeh funkce + 1.derivace

 • Do které politické funkce byste chtěli být zvoleni a proč?  Další informace


 • Bezeskodni prubeh? Jak zjistim?  Další informace


 • Co znamená u DVD recordéru funkce Fire-Wire  Další informace


 • Jaký je průběh trvalé depilace a stačí jedna navštěva nebo je potřeba navštěvu několikrát opakovat.

  Je nekolik druhu depilaci , ale myslim , ze ani jedna z nich neni naporad . -iv-

  Další informace


 • Co se stane, pokud prezident v době své funkce zemře, nebo ji nebude schopen vykonávat?

  V případě, že by byl prezident hodně starý, nebo by měl zdravotní komplikace a zemřel by, nebo by svoji funkci nebyl schopen vykonávat, co by se stalo?

  Další informace


 • Sledování prostředků perfmon.exe na Síti ukazuje různý průběh připojování i když je modem

  Sledování prostředků perfmon.exe na Síti ukazuje různý průběh připojování i když je modem vypnutý, nic nestahuji a prohlížeče jsou zavřeny.Název procesu System PID 1388 Adresa 213.46.172.36 Odesílání 150Adresa 213.46.172.37Adresa sitecheckAdresa cz-prg-dns-01Adresa sitecheck2Adresa ff02::1:2Adresa 255.255.255.255Adresa 65.54.186.79Co to může být?

  Další informace


  Funkce MAX v excelu  Další informace


  Fast Dial 1.90 - rozšířená funkce pro záložky  Další informace


  Excel - Průběh funkce  Další informace


  Co mohlo způsobit, že mi na PC přestala fungovat funkce windows update??

  Ovládací panely se normálně zobrazí, ale uvedená funkce ne (nezobrazí se ani grafika). Nevíte, čím by to mohlo být?Doplňuji:Mám operační systém Windows 7 Home Premium, odinstaloval jsem antiviru Comodo.

  Další informace


  Apple Iphone 4S (Funguje funkce Siri i v CR?)  Další informace


 • Chybí funkce mobilního telefonu, právo na reklamaci?

  Dobrý den, před rokem jsem si koupil mobil, u kterého jsem četl v popisu u prodávajícího funkce. Byla tam popisována funkce, kterou ale nemá mobilní telefon ve skutečnosti. Mám právo po roce uplatnit reklamaci?

  Další informace


 • Funcke-Graf Funkce  Další informace


  Exp. a Log. Funkce  Další informace


  Existují na vojně funkce jako je....

  ...... třeba lesní potápěč či letecký vyhýbkář ?

  Další informace


  Derivace: F(x)=x+arctg(2x)  Další informace


  Derivace matematika  Další informace


  Definiční obor funkce

  Dobrý den, potřebovala bych radu zkušenějšího než jsem já:) Když mám zjistit definiční obor funkce: arcsin (1-x) + ln(lnx) - gt takže nejprve podmínky, vím, že D(f) arcsin lt-1,1 gt, takže podmínka -1 lt( menší nebo rovno)(1-x) lt1..vyšlo mně to x lt2 a x gt0. Řeším dál, mám tu ln(lnx), který se větší než nula.ln(lnx) gt0, lnx gt0, x gt0 ??? A definičním oborem bude teda x (1,2 gt?Nejsem si jistá tím ln(lnx) jde o složenou funkce ..takže jestli náhodou nebude mít dvě podmínky.A dalším kámenem úrazu je: ln[(2-x)*(x+3)] - arccos x-2/2Podmínky zní, ln(2-x)*(x+3) gt0 takže x gt-3, x gt2 no a dalším podmínkou si nejsem vůbec jista...bude podmínka arccos a zlomku? Že zlomek arccosu obklopím opět definičním oborem arccosu lt-1,1 gt a pak bude podmínka zlomku tedy 2 se nesmí rovnat nule?Prosím poraďte, ztrácím se v tom!!!Děkuji moc, hezký den.

  Další informace


 • na rentgenu mám jako závěr uvedeno:téměř horizontální průběh křížové kosti.Zajímalo by mě,jestli je to standartní nález

  pokud bych Vám měl odpovědět, zašlete mi znění celého nálezu, patrě provedeného rtg LS páteře + SIS kloubů nebo pánve.Takhle je dotaz vytržený z kontextu, protože kos křížová os saacrum je navazující na úsek bederní páteře a kloubí se k ní lopaty kostí kyčelních, tím se přenáší hmotnost trupu na dolní končetiny.roentgen@centrum.cz

  Další informace


  Prodělal prosím někdo z vás operaci šedého zákalu a nevíte jaký je její průběh a úspěšnost?

  Úspěšnost v procentech neznám. Ale v mém okolí ji podstoupilo již mnoho lidí a všichni jsou max. spokojeni. Muj kamárád po prvním oku ani nechtěl věři tomu, co všechno vidí. Asi bylo lepší to nevidět.Dnes se tato operace dělá již na mnoha místech ambulantně. Přijdete na středisko, vymění vám čočku a hupky domů.

  Další informace