• Je lepší si půjčit na koupi předmětu, nebo ho vzít na splátky? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je lepší si půjčit na koupi předmětu, nebo ho vzít na splátky?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je lepší si půjčit na koupi předmětu, nebo ho vzít na splátky?

 • Kde si půjčit bez stálého platu?


 • Cez internet zakukoupeny nechcou vzit spet je


 • Potřebuji poradit máme Hovawarta a musíme ho vzít sebou na dovolenou (Chorvatsko nebo Itálie)


  Jedu-li do Anglie jako au-pair, mám si vzít pas, nebo občanku?


  Jaké kapesné si vzít na dovolenou?


 • Jaké číslo je když si chci od O2 půjčit 30kč ?


 • Vzít si nebo nevzít sms půjčku?

  Prosím poraďte, urgentně potřebuji nějakou menší půjčku a narazil jsem n: a href"http:/ujcka-pred-vyplatou.net/sms-pujcka.html" rel"nofollow" http:/ujcka-pred-vyplatou.ne t/ hellip /a Máte s touto půjčkou někdo zkušenost? Nezdá se vám nevýhodná?Děkuji všem.
  Potřebovala bych před výplatou půjčit cca 6.000 Kč ... Doporučíte mi nějakou firmu?


  Nevíte někdo o nějakém soukromé osobě z Opavska která je ochotná půjčit na směnku? Bez podvodu!


  Jak se dostat k penězům, když k bankomatu nedojdu (je daleko a já jsem zraněná) a kartu půjčit nesmím ?

  Jde také dát příkaz na platbu na domácí adresu.Peníze přijdou poštou.
 • Je slušností vzít ženě deštník a držet jí ho, nebo aby ho ona sama držela?

  jestliže jdou dva lidé pod deštníkem, má na toto etiketa nějaké pravidla? Kdo drží deštník? Výše postavený, nebo podřízený?
  Jaké šaty si vzít na rozlučku s devátou třídou??

  Jaké šaty si vzít na rozlučku s devátou třídou?? Nemáte někdo nějaké tipy prosím? Nebo jaké jste třeba měli vy??
 • Mám si vzít disk, nebo peníze ?


  Jaký levný monitor vzít? IPS nebo TN? VGA nebo HDMI?

  Rozhoduji se mezi těmato třemi monitory: a href"http://www.alza.cz/21-5-packard-bell-viseo-223dx-d457465.htm" rel"nofollow" http://www.alza.cz/ hellip /a a href"http://www.alza.cz/21-5-benq-gw2265m-nepoustet-do-prodeje-d465409.htm" rel"nofollow" http://www.alza.cz/ hellip /a a href"http://www.czc.cz/aoc-i2269vwm-led-monitor-22/129722rodukt" rel"nofollow" http://www.czc.cz/ hellip /a Repráky na nich nepotřebuji, víceméně jen na internet a filmy, občas hry (nejsem ovšem náruživý hráč, kterému by záviselo hodně na odezvě).Hodně se bojím jít do TN kvůli vadným pixelům a jejich případnému svícení. Také se mi hodně AOC líbí po designu, což se dá ale také říci o tom packard-bellu. Také jej budu používat pouze já a tudíž bych neřešil nějak zvlášť pozorovací úhly, hlavně ale barvy, které by měli být u IPS žeprý lepší.Dále jsem se dočetl, že VGA potřebuje dobrý kabel (odstíněný?), takže je lepší mít monitor s HDMI nebo pouze s VGA?Děkuji za odpovědi.
 • Otec si na mě chce půjčit

  Hledá ho policie, je rozvedený, nikdy jsme nebyla rodina. Přitom po mě pořád chce, abychom se sešli a půjčil si na mě. Vysvětloval jsem mu kolikrát, že půjčka je nesmyslná a ještě k tomu, že jsem student a on nevydělává...Ne mu nestačí, prostě se to udělá, zná někoho (nemohu jmenovat) a pro něj třeba dělám plakáty a tak..No jo ale není to trvalý příjem omg.Jak mu to vysvětlit ? Ano je hledaným, a já jsem cajtům řekl polopravdu, že se s ním nestýkám...Když mě s ním uvidí...Mno...Co mu mám říct ? Je neodbytnej...
  Ahoj.Potrebovala bych pomoct.Za tyden jdu s klukem na prvni rande do kina a ja nevim, co si vzit na sebe jak se nalicit.

  Jenom jeste. Jak se mam chovat az ho poprve uvidim?mam ho hned obejmout a dat mu pusu?? jemu je 16 a me 14. dekuju predem za pomoc.
 • Co si mám vzít?

  Chtěla jsem se zeptat, co si většinou nosí děti na první školní den za věci či pomůcky. Jsem z toho trochu vedle, protože každý říká něco jiného. Děkuji za odpovědi.
 • Je lepší menstruační bolesti vydržet nebo si vzít prášek?


  Jak pokračovat, když jsem si zapomněla vzít antibiotika?


 • Je dobrý nápad si vzít huskyho do bytu?

  Ahoj, chtěl bych si pořídit do Huskyho a chci se jestli by bylo vhodný si ho vzít do bytu , (Rodinný dům bohužel nemám) ale slyšel sem že zase by to nemusel být takový problém když budu v práci já tak s nim půjdou ven rodiče, viděl sem třeba německého ovčáka v bytě 1+1 ale Huskyho jsem zatim ještě nikde u nikoho v bytě neviděl tak co myslíte?Rodiče jsou aktivní dost skoro každý si jdou spolu zaběhat tak když bych si Huskyho pořídil tak by mohl běhat s nima když nebudu doma já :)