• Pumpa na beton - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Pumpa na beton. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Pumpa na beton

  • Jak dostat beton na horu?



    Další informace


  • Zvednuty beton



    Další informace


    Nejlepší hloubková penetrace pro beton



    Další informace


    Lepidlo na beton



    Další informace


    Je anhydrit pevnější než beton?



    Další informace


    Jaký beton na práh u kůlny?



    Další informace


    Jak silný beton potěr na polyš a pod anhydrit



    Další informace


    Jak opravit dost popraskaný beton na dvoře před domem?



    Další informace


    Jak oddělit beton a dlažbu?



    Další informace


    Jak dlouho po vybetonování podlahy 10 cm betonu při 12 st.cels.lze po ní bez obav chodit.Jak dlouho nechat beton zrát ?



    Další informace


    Beton vs. cihly



    Další informace


  • Nová podlaha, beton, trámy, sádrokarton, osb desky + plovoučka



    Další informace


  • Sifonová pumpa - jak funguje?

    Ahoj, viděla jsem tento experiment: a href"https://www.youtube.com/watch?vpf33oquDddw" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a Týká se výroby sifonové pumpy. Ač jsem četla něco o tom sifonu, jak to funguje v principu, příliš jsem tomu neporozuměla. Proto se vás chci zeptat:1) Jak to z fyzikálního hlediska jednoduše funguje?2) K čemu to vůbec je? Není jednodušší udělat otvor zespod?3) Fungovalo by to, kdybych si sehnala pouze nějakou plastovou hadici, jeden konec dala do vyvýšené nádoby, druhý konec zacpala prstem a dala do snížené nádoby, pak sejmula? Odteklo by to všechno do druhé nádoby?Díky moc.Doplňuji:Tak jestli tomu rozumím...Nejprve tam tedy do té petky dal ty slámky, ale ta kratší musela být nad hladinou vody na rozdíl od té delší. Z té větší slámky vlivem tíhové síly vytéká voda, jasný. Tím se vzduchový sloupec v petce zvětšuje, tudíž i tlak v něm klesá pod atmosférický. Proto je proti tíhové síle tlačena voda z první skleničky do menší slámky, aby přidala více vody do petky a ten vzduchový sloupec zmenšila na původní hodnotu tlaku. Takže se tam udržuje pořád stejný sloupec, pořád atmosférický tlak. Rozumím tomu prozatím dobře?Ale nechápu, proč je potřeba, aby ta první sklenice byla nějak vyvýšená oproti druhé sklenici. Proč to je tak na videu? Protože se mu nechtělo dělat delší slámku, nebo to má nějaký účel? A proč ten pramen, který je veden do té petky nahoře trochu tryská? Je to v důsledku jeho větší rychlosti?A proč by měl být hmotnost vytékající vod

    Další informace


  • Dal by se přežít volný pád v autě na beton, např. z 30 m? Proč to většinou nikdo nepřežije?

    Nepočítal jsem to, ale pokud je to 70 km v hod. Je to obrovská rychlost na jednostranný čelní náraz. Většinou se pasažérovi utrhají vnitřnosti a on sám bývá povrchově nezraněn.Na silnici, pokud nenarazí třeba do stromu se ta kinetická energie likviduje pomaleji ( deformace karoserie, tření o vozovku apod.) a dráha dojezdu je delší. Pokud narazí do překážky je to jako ten volný pád. Pokud je to čelní střet vozidel je to ještě horší neboť se kinetická energie sčítá z obou vozidel.Doplňuji:Hlavní příčinou smrti v těchto případech jsou ale ty utrhané vnitřnosti. Ony totiž nemají bezpečnostní pás.

    Další informace


  • starý beton



    Další informace


    jaky beton pro podlahové topení?



    Další informace


    co na beton



    Další informace


    Stavba sklipku - cihla / beton



    Další informace


    Pumpa Lila 75



    Další informace


    Nátěr na beton



    Další informace