• Schizotypní porucha osobnosti F21 - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Schizotypní porucha osobnosti F21. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Schizotypní porucha osobnosti F21

  • České osobnosti si vyzkoušely pád na samé dno... Naozaj? Mohli pri tejto skúške spoznať naozajtný pád na dno?



    Další informace


  • Klimakompresor Octavia 2 - porucha



    Další informace


    Bliká porucha brzd - auto brzdí, vše funguje



    Další informace


  • Lehka kombinovana ventilacni porucha



    Další informace


    Jaký typ osobnosti by jste si vybrali pro cestování v zombie apokalypse?



    Další informace


  • Proč jsou pojmenovány ulice jen jmény nežijících osobností?

    Stanovení názvů9. ledna 1925 pražská městská rada schválila šest zásad pro pojmenovávání:preference tradičních původních názvůpreference názvů podle povahy místapro nové ulice vzniklé po roce 1918 je možno použít vlastenecky zaměřené názvyrespektování ucelených místních názvoslovných soustavvýjimečně možno pojmenovat ulici podle osoby, která v místě žila, avšak zásadně ne podle dosud žijící osobyv ostatních případech se měly volit názvy podle zemí, krajů, míst, řek, hor atd., pokud možno v části města ležící ve směru skutečného umístění této lokalityOd roku 1991 přibyla například zásada nepojmenovávat podle politických stran, hnutí a pojmů a podle institucí, organizací, spolků či firem, pokud působily po roce 1945 nebo působí dosud.Obdobná pravidla jsou uznávána i v jiných městech. V některých obcích se nebrání ani názvům voleným s humorem či nadsázkou, například v Humpolci mají Hliníkovu ulici podle svého nejznámějšího, avšak fiktivního přistěhovalce. Pražská Místopisná komise dbá na serióznost a nedoporučila například pro nový obytný celek v Hrnčířích sadu názvů na náměty knih o Harry Potterovi.zde je toho napsáno víc

    Další informace


    O kom ze známých osobností bez ohledu na to, zda žijí, víte, že uprchli před komunisty a režimem v ČSSR do USA atd.?



    Další informace


    Kdy vznikla grafologie? Které osobnosti se jí zabývaly? Kde se dnes používá?

    Vznik grafologie se klade na samý počátek vzniku písma. O něm bezpečně víme, že na začátku jeho vývoje byl obraz. Trvalo tisíce let, než se z obrazu stal znak a ze znaku písmo, jak je známe dnes. Kde přesně vzniklo, nevíme. Badatelé usuzují na prasemitskou abecedu, kterou do Řecka přinesli Féničané.První pravidla, jak si v takové práci počínat, spatřila světlo světa roku 1609 v Paříži. Autorem byl Francois Demelle. O pár let později italský lékař, profesor Camilo Baldo, vydal pojednání O tom, jak lze z listu poznati pisatelovu přirozenost a povahu .Název graphologia pro výklad písma použil poprvé Michon. (řecky: grafein - psáti a logos - nauka) Vytvořil i systém klasifikace písmových znaků. Každá písmová význačnost byla podle něho souvztažná s určitou povahovou vlastností pisatele.Grafologové vycházeli z toho, že dospělý, normální, zdravý člověk píše popudem větným. Myslí tedy na obsah, nikoliv na formu. Jeho psací akt je tudíž automatický a probíhá pod prahem vědomí. Tím dává nahlédnout do hlubších vrstev bytosti.Dnes se běžně používá v soudnictví,např. k usvědčení pachatele.

    Další informace


    Doplníte správně záhadné iniciály u osobností z oblasti filmu či literatury?

    1. E. P. – Francouzská šansoniérka s hlasem jako zvon2. P. N. – Frajer Luke, Podraz, Hombre... Na koho se ptáme?3. K. H. M. – Zemřel v mladém věku, přesto po sobě zanechal něco, co nás hlavně s příchodem kvetoucího měsíce rozněžní. Na koho se ptáme?4. S. P. – Útěk v řetězech, Panu učiteli s láskou, Hádej, kdo přijde na večeři. Uhodnete, koho máme na mysli?5. V. A. – Malá blonďatá kreslená dívenka tančící v lese.B. N. – Statečná a pokroková žena, která předběhla svou dobu. Zanechala po sobě rozsáhlé literání dílo.6. G. P. – Zavzdychejte si... ptáme se na Fanfána Tulipána7. A. S. – Hora svalů, síla, mužnost. Barbar Conan, který to dotáhl hodně daleko.8. G. G. – Další skvělá herečka, tentokrát ze Švédska. Doslova Božská žena.9. S. S. – Americký filmový režisér, jehož filmy dostanou každého. Třeba ten o jednom roztomilém návštěvníku z vesmíru.10. D. D. – Autor romantického dobrodružného románu, který jsme četli snad všichni. Také byste chtěli alespoň na chvíli ztroskotat na nějakém krásném ostrově?Doplňuji:Odpovědi nebudu doplňovat, Popelka je má správně.

    Další informace


  • Test osobnosti



    Další informace


    Jak opravit Tiskárna canon MG 5250 porucha?

    Dobrý den.Po třech letech se mě po zapnutí této tiskárny obevila chyba na displeji B 200 odpojte tiskárnu z el.sítě-servis.Někdo mě řekl,že ta tiskárna už nelze opravit.Máte někdo nějaké zkušenosti s tímto problémem?Za odpovědi předem děkuji.

    Další informace


    Fotky znamich osobnosti na FB



    Další informace


    DVD porucha



    Další informace


  • Jaký je rozdíl mezi svéprávnou osobou a právní osobností?

    Děkuji komukoliv za odpověď.

    Další informace


  • Pokud trpím rozdvojením osobnosti, mohu uzavřít registrované partnerství sám se sebou? Neřku-li sňatek...

    Ani jedno.Naštěstí (zatím) nemáme tak pokrokové poslance.

    Další informace


  • Přiřadíte správné přídomky, přezdívky, krycí jména u historických osobností?

    1. Král Slunce - 1. Margareta Thatcherová2. Bezzemek - 2. ŠImon, učedník Kristův3. Pohrobek - 3. Jiří z Poděbrad4. Král železný a zlatý - 4. Charles Chaplin5. Prezident osvoboditel - 5. T. G. Masaryk6. Král komiků - 6. Přemysl Otakar II.7. Husitský král - 7. český král Ladislav8. Petr čili Skála - 8. anglický král Jan9. Železná lady - 9. franc. král Ludvík XIV.10. Menší bratr - 10. Karel IV.11. Rudovous (Barbarossa) - 11. Adolf Hitler12. Lenin - 12. český král Fridrich Falcký13. Ptáčník - 13. římský král Jindřich14. Zimní král - 14. Vladimír Uljanov15. Vůdce - 15. řím. král a císař Fridrich I.16. Otec vlasti - 16. sv. František z AssisiPříklad na psaní odpovědí:Vlevo 1 - vpravo 2. Tedy - 1 - 2Napsala jsem to přehledně, ale objevilo se méně zřetelné formátování.Doplňuji:Popelka má všechny odpovědi správné, takže je nebudu vkládat.

    Další informace


    Mohly se setkat tyto osobnosti?

    1. F. Petrarca a Karel IV.2. K. Čapek a V. Renč3. J. Hašek a J. Šotola

    Další informace


    Dosáhly slavné osobnosti historie takové úspěchy díky prchlivosti?

    Častá náchylnost ke vzteku může být prý užitečná při dosahování cílů, tedy za předpokladu, že se tato agrese nasměruje na něco užitečného (tedy na splnění úkolů, které vedou k dosažení cílů). a href"https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Agresivní_motivace_a_násilí" rel"nofollow" https://cs.m.wikipedia.org/ hellip /a

    Další informace


  • Máte někdo fotku s jakoukoliv osobností ? :-)

    Můžete se pochlubit :-)Doplňuji:Já mám s Vantuchou a Nedvědem :-)

    Další informace


  • Lze vyléčit závislou poruchu osobnosti?

    Závislá porucha osobnosti neexistuje. Podle MKN či DSM což jsou mezinárodní klasifikační stupnice pro psychické nemoci existuje například hraniční porucha osobnoti, což je mmožná ta co myslíš. Jde o lidi, kteří mají problém s hranicemi, například i v partnerských vztazích, proto se mohou stát často závislými na druhém.Proč se na to ptáš? Pokud by se jednalo o vyloženě poruchu osobnosti tak tu jde zmírnit nějakou vhodnou formou psychoterapie , případně v kombinaci s psychofarmaky. Pokud nejde o poruchu osobnosti ale spíše o nevhodné chování tak to lze většinou odstranit opět psychoterapií, v tomto případě ale zase jiným typem.

    Další informace