• Serfovani v Evrope - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Serfovani v Evrope. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Serfovani v Evrope

  • Proč se v Evropě dlouho nestal žádný větší teroristický útok?



    Další informace


    Vadilo by vám, kdyby se v celé Evropě mluvilo česky?



    Další informace


    Sami bychom byli v Evropě ztraceni. Do které sféry vlivu bychom tedy měli patřit hospodářsky a vojensky?



    Další informace


  • Kde se nachází nejdelší tunel Evropě pro automobilovou dopravu?



    Další informace


  • Kde najít nejpěknější pláže v Itálii nebo jinde v Evropě?



    Další informace


  • Existuje v Evropě momentálně nějaká země, kde maji nižší minimální mzdu než u nás v ČR?



    Další informace


  • Slaví se Velikonoce po celé Evropě, či je to jen zdejší zvyk?

    Velikonoce se slaví všude, kde žijí křesťanské komunity - jedná se o jeden z nejvýznamnějších křesťanských svátků...-)A k tomu se ´podobné´ svátky slaví i další společenství - Židé Pesach, Keltové Ostara, Číňané Qing ming jie ...-)Obecně - bez ohledu na náboženství, jde o oslavu jara, nového ´života´, očistu od zimní pochmurnosti...-)

    Další informace


    Je pohřebnictví v Americe jiné než v Evropě?

    Zajímalo by mě, v čem jsou celkově pohřby a pohřebnictví a kremace a hřbitovy v Americe jiné než ty. co známe u nás Evropě Děkuji!

    Další informace


    V kterých státech v Evropě existuje fénomen Bílý útěk?

    Zajímalo by mě,jestli existuje i některých státech v Evropě fenomén Bílý útěk (anglicky: white flight),kde je (masivně) zaznamenán demografický trend kdy běloši opouštějí části měst v (Evropě),jako fungoval a (funguje) v USA (zejména na severovýchodě a středozápadě) např. v 50. letech 20. století. Děkuji

    Další informace


    Je možné v Evropě ještě někde v lesích narazit na divoženky?

    To zjistíte až o svatojanské noci, tj. v noci z 23. na 24. června. Je to podle tradice magická noc, při níž se otvírají skály, můžete se spojit s duchy zemřelých. Také trhat bylinky, protože v tuto noc mají největší účinek.Jen pozor! Pokud toužíte po pokladu a půjdete hledat zlatý květ kapradí, jímž můžete otevřít skálu, rozumět řeči zvířat, tak byste mohl narazit na divoženku nebo bludičku, které by vás mohly stáhnout do bažin, nebo byste mohl překročit bludný kořen. Nebo vás může některá z nich svést a utancovat k smrti ...Podle pověsti.

    Další informace