• Sledujete denně Televizní zprávy na Nově nebo si čtete zprávy z netu? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Sledujete denně Televizní zprávy na Nově nebo si čtete zprávy z netu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Sledujete denně Televizní zprávy na Nově nebo si čtete zprávy z netu?

 • Kontrolujete nebo kontrolovali jste svoje děti zda chodí POCTIVĚ do školy? Sledujete je z povzdálí, zda jdou do školy?  Další informace


  Jaký žánr čtete? 2.  Další informace


  Chodíte do školy která je ve vesnici (vesniská škola) tak čtěte...  Další informace


 • Na které televizní stanici nejčastěji sledujete informace o počasí?

  Podle mě je nejlepší počasí na ČT1 protože tam mají i tu synoptickou mapu.

  Další informace


  Jakou televizi nejvíce sledujete?

  Zajímá mě jestli se vůbec ještě někdo dívá na dnešní české Tv kde už nic nedávají a nebo melou stále dokola to stejné už od dob Železného .. Nemáte také pocit že už dneska televize kašle na diváka a jenom se snaží rejžovat z reklam nebo z účasti na českých seriálech že už téměř nenakupuje nové zahraniční filmy kterých je tak moc a o kterých vůbec nevíme..Pamatuji dobu kdy jsme nevěděli na jaký film se dříve dívat a když jsme o nějaký film přišli tak nám to bylo líto poněvadž neexistovaly tyhle stále dokola omílající se reprízy které melou třeba i několikrát do měsíce, i na jiných kanálech, a které znechutí i ty nejhezčí filmy.Nevím proč se staví nový obrovský archiv na filmy které pojme až sto milionů metrů filmového materiálu když stejně jedou jen těch několik pár filmů dokola a jsou i natolik líní že ten archív ani neprohrabou aby změnili nabídku filmů, když už teda nemají peníze na nakupování nových filmů.

  Další informace


 • V čem spočívá síla chuti vývaru? Prosím čtěte dodatek! Děkuji :-)

  Snažím se vařit bez vegety a masoxu. Připomínám, že jsem kuchařský antitalent a pořád se učím. Dělám vývar, vařím dlouho to maso (skelety), dám tam všechny ingredience jak mám, vařím pomalu a stejně je polévlka planá a je nutné ji dochutit. Co dělám špatně? Uvažuju, jestli nedávám zbytečně moc vody, ale když dám málo, zdá se mi polévka zase mastná. Hm, hm, hm.. ještě budu muset asi hodně hodně trénovat! :-P Děkuji za každou radu k tématu. :-) PS: a co třeba v restauracích?? Tam mi většinou vývar chutná.. je silný a chutný.. proč já ho taky nemám takový? :-) Myslíte, že tam dávají masoxy a vegetu atd. ??? Že to něčím takovým dochucují??

  Další informace


 • čtete si v kížkách nebo časopisech úvodní slovo čí chcete-li předmluvu?

  Já ne. Většinou skončím u věty Milí čtenáři,... a zbytek přeskakuji. Proto ani nevím co se v takovém úvodním slovu třeba píše, že je kolikrát i přes dvě stránky.

  Další informace


  Čtete rádi komiksy (např. Batmana nebo Spidermana)? Myslíte si, že je to dětská záležitost?

  Nečtu, ale chápu, že to může bavit i dospělé. Nepřijde mi to ani dětinské, každý má svůj styl a komiksy mívají styl dobrý.

  Další informace


  Vnímáte ještě otázky o Živých mrtvých? Čtete je?

  Protože já ne.Přes to, že je tazatel prezentován jako někdo, kdo se zabývá produkcí KVALITNÍCH filmů a pořadů a produkcí pořadů, které jsou .... ZAJÍMAVÉ A KULTURNĚ RELEVANTNÍ.

  Další informace


  Máte oblíbenou knížku kterou si často čtete?

  Každý čas a prostor má svoje oblíbené knihy které lidem dávají to co potřebují. Třeba pohádky a kuchařky jsou velmi dlouho oblíbeným čtením naproti tomu odborně zaměřené knihy mají krátkou životnost na trhu. Pověz mi co čteš a já ti povím kdo jsi ten kdo nečte hodnotné knihy je jenom ubohou opicí co vypadá jako člověk.

  Další informace


 • Mám WiFi.Existuje něco malého,laciného,přenosného JEN na mejly a zprávy z netu?Dík!

  GRPS modem v mobilním telefonu + datový kabel nebo bluetooth připojení mezi mobilem a notebookem.

  Další informace


 • Líbí se vám tento citát A.I.Gercena? Méně čtěte, méně se učte, více myslete!

  Řekla bych tak napůl.Když nebudu číst, nic se nedovím. Ale když si něco přečtu, měla bych o tom přemýšlet, přijít na podstatu věci, dívat se na ni z různých stran, srovnat ji s tím, co znám, ptát se proč. Zapojit rozum.Hodně poznatků uložených v paměti může vést k tomu, že člověk nepřemýšlí, přebírá informace od jiných. Samozřejmě. Čtenář může informace využít, ale nechat si je projít hlavou. Jedině tak zjistí, zda se s nimi ztotožňuje nebo nikoliv.Myslím, tedy jsem.

  Další informace


  Když čtete nebo slyšíte teplota, myslíte na kladnou nebo zápornou hodnotu ?!

  Myslím na teplotu jako na fyzikální veličinu, znaménko neřeším.

  Další informace


 • Čtete své horoskopy? Věříte jejich tvrzením?

  Jaký máte vztah k horoskopům? Věříte tomu, co máte napsáno v horoskopu? Potvrzuje se vám pravidelně to, co máte napsané v horoskopu? Ptám se jen protože si z jedné strany říkám že je to občas zajímavé, co se píše v horoskopu a z druhé strany si říkám, jaká je to vlastně tak trochu hloupost.

  Další informace


  Poznáte co je to za vlajku nebo čeho je to znak?(čtěte doplnění,je tam odkaz) :)

  a href"http://leteckaposta.cz/382395891" rel"nofollow" http://leteckaposta.cz/ hellip /a Koupil jsem tenhle vyšívaný znak v jednom výprodeji a zajímalo by mě,jestli přijdete na to,co to je(já to totiž nevim):D Tak sem to vyfotilklinětě na odkaz a potom na DSC00004.JPGDoplňuji:Funna-Díky za odpověď a odkaz,to by mohla být ono.Ještě někdo si myslí něco jiného?

  Další informace


  Byl někdo z vás účastníkem televizní, nebo rozhlasové soutěžě? Přiznávám - já ano!

  Doplňuji:Tak to bylo v Carusošou, DOREMI, Kolotoč, Natoč to!, Znáte se - to jsem zbláznil celou rodinu a povedlo se vyhrát, a nakonec v 5 proti 5, ale už dám pokoj...Jo vlastně taky v Černých ovcích, ale to už nebyla soutěž.

  Další informace


 • Mám něco na dásních a bolí to.. jakoby krvavé podlitiny, sraženiny, podřeniny Co to je??? Čtěte prosím doplnění! Děkuji

  Myslela jsem si, že jsem se praštila zubním kartáčkem, což se mi občas stává.. ale objevilo se mi to i na druhé straně a při jídle mě to bolí. Vypadá to jako malé podlitiny, krevní sraženiny převážně v rýhách mezi zuby. K zubaři chodím pravidelně a chystám se zase, ale než tam dojdu, tak mě zajímá, co by to mohlo být!!??? NETUŠÍTE NĚKDO?? NEMÁTE S TÍM ZKUŠENOST VY SAMI?? Nebo, že bych tak tlačila na kartáček a sedřela si to.. ale to se mi nikdy snad nestalo a bolí to docela dost a při jídle se mi to ještě více odírá. CO TO SAKRA JE??? :-// Divné.

  Další informace


  Je lepší vzít si probiotika 2x denně během léčby antibiotiky a nebo stačí to brát jen 1x denně?

  Pokud někdo užívá antibiotika třeba po 12 hodinách, probiotikum se užívá po 8 hodinách po užití ATB.

  Další informace


 • Proč můj křeček líže sklo v terárku? (ČTĚTE PODROBNOSTI NÍŽE PROSÍM)

  Můj křeček každou chvílí líže sklo v rohu svého terária.. v podstatě líže ten spoj, který je vyplněn asi nějakým silikonem, lepidlem nebo něčím takovým. Líže to i 15 minut vkuse. Nechápu to. Dávám mu vodičku ať se napije. Tu tam samozřejmě má pořád k dispozici. Jako žrádlo má směs pro křečky se všemi vitamíny a má tam i takovou jakoby sádrovou věc (kámen) pro křečky na hlodání. Také má dřevěný domeček. Tak nevím, CO mu chybí nebo PROČ líže ten roh svého terárka. Je to v podstatě skleněné akvárko ..nepřikryté. Hm.. nevíte někdo?? DĚKUJI!Doplňuji:kolotoč už měl.. lítal v něm celý život, ale nedávno se do něj tak zamotal, že si málem zlomil nohu.. zůstal v něm viset za nohu.. zapletený a kdybych nebyla doma, nevím, jak by to dopadlo.. taže kolotoč byl zrušen z bezpečnostních důvodů.. :-(A JEŠTĚ PODOTÝKÁM, ŽE JE TO STARÝ KŘEČEK!

  Další informace


  Jaké množství žrádla mám dávat 4měsíčnímu štěněti středního vzrůstu??? Prosím čtěte doplnění. Děkuji

  Jedná se o křížence PSA z útulku, v dospělosti bude středně velký, asi jako Border kólie. Prosím pokud možno o míru udanou v hrnečcích! :-) Kolik klasických hrnků granulí denně?? Moc děkuji.

  Další informace