• Sledujete minecraftové letsplayery? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Sledujete minecraftové letsplayery?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Sledujete minecraftové letsplayery?

 • Sledujete seriál Ulice na TV Nova?  Další informace


  Sledujete seriál Misfits/Zmetci na Prima Cool ?  Další informace


  Sledujete rádi sportovní přenosy? Tento je zajímavý...  Další informace


  Sledujete nějaké seriály, které mají mnoho dílů a vycházejí velmi často?  Další informace


  Sledujete akční nabídky marketů ,např-Britský týden, Řecký týden .....apod.Využíváte je k nákupu netradičního zboží?  Další informace


  Pokud sledujete televizní pořady o vaření, ovlivňují vás?  Další informace


 • Sledujete pořady typu Volejte věštce nebo Ezo TV a jaký máte názor na tyto pořady?

  Na tyto pořady se nedívám

  Další informace


  Sledujete pořad Věřte nevěřte?

  Kdysi dávali pořad Věřte nevěřte. Zjistil jsem, že to některá televize zase dává: Dívá se na to někdo? Zajímalo by mne, zda jde o opakování, nebo zda jsou natočeny nějaké nové díly. Děkuji.

  Další informace


  Sledujete na ČT1 Otázky Václava Moravce?

  Sílí tlak na zrušení Otázek a odchod V. Morazvce z ČT...Moravec se často stává terčem kritiky politiků, kteří proti němu vystupují i veřejně a odmítají vystupovat v jeho pořadu ...Souhlasíte v tomto směru s našimi politiky?Děkuji.

  Další informace


  Na které televizní stanici sledujete televizní noviny, kde myslíte, že se dozvíte co nejvíce zajímavých informací?

  Tato otázka tu byla položena téměř před 3 lety, tak doufám, že mě nikdo neodkáže na lištu. Já sleduji Prima, pak přepnu na ČT1 a Novu už od půl osmé poslouchám jen na půl ucha, spíš neposlouchám, protože podle mě na Nově jsou zprávy nejhorší, řeší tam akorát havárky, zlodějíčky apod. a dávají si velký pozor, aby neupustili z úst nějakou kritiku napjaté situace v Česku

  Další informace


  Kdo právě teď sledujete Majora Zemana ? Právě běží epizoda STUDNA !

  Který z dílů na vás zapůsobil nejvíc?Doplňuji:Studna je děsivá, ale Mimikry také nejsou špatné...

  Další informace


  Co sledujete za seriály? Co byste mohli doporučit?

  Občas se nudím, tak bych ráda něco zkoukla, ale vůbec nevím, do čeho jít.. pokud máte nějaké tipy, tak je hoďte sem, můžu sledovat v podstatě cokoliv :-D

  Další informace


 • Sledujete u potravin dobu doporučené spotřeby a dobu trvanlivosti? Víte, které potraviny lze použít i po jejím uplynutí?

  Podle časopisu dTest z 20. 2. 2018, který dostávám mailem. Ale informace se dají najít i na netu. a href"https://www.dtest.cz/clanek-6472otraviny-ktere-muzete-snist-i-prosle? utm_sourcenewsletter022018_CZND utm_mediume-mail link_id11852 newsletter_id8010 email_id" rel"nofollow" https://www.dtest.cz/ hellip /a „Podle španělské spotřebitelské organizace OCU můžete několik dnů až týdnů po vypršení doby minimální trvanlivosti bez obav konzumovat 10 druhů potravin.Jsou to:• Jogurty• Toastový chléb• Bramborové lupínky, sušené ovoce a oříšky• Sušenky a oplatky• Nealkoholické nápoje a alkohol• Těstoviny, rýže a luštěniny• Zavařeniny a másla• Uzeniny a zrající sýry• Polévky a omáčky v sáčku -1. Věříte vyjádření odborníků? I když se často mění vzhled, chuť, vůně nebo konzistence potravin, jde o šetření potravin, když neskončí v kontejneru? Či někdy i o hazard se zdravím?2. Nebo to u českých potravin neplatí? Obrázek a href"https:/ixabay.com/cs/koktejl-sn%C3%ADdan%C4%9B-ovoce-maliny-2295728/" rel"nofollow" https:/ixabay.com/ hellip /a Obrázek

  Další informace


  Sledujete pořad Ano,šéfe?

  Sledujete pořad Ano,šéfe? Člověk se nestačí divit a stav kuchyní v restauracích, kde se natáčí pořad. Jak se Vám líbí humor pana Zdeněka Pohlreicha???

  Další informace


 • Sledujete v televizi dokumentární filmy?

  Co myslíte, do jaké míry je dokumentární film doopravdy záznamem reality?

  Další informace


  Jak sledujete tuto stránku?

  Musím svou otázku poopravit, jestli se vám tato stránka líbí, nebo ne? a href"http://slowtv.playtvak.czlanespotting-0pr-lanespotting.aspx?cA150624_164934_planespotting_cat" rel"nofollow" http://slowtv.playtvak.cz/ hellip /a Jednou tato otázka již byla, ale hodně dávno.V archivu se mi ji nepodařilo najít. Občas siji pustím, když nic nikde nedávají.Děkuji za odpovědi-

  Další informace


 • Sledujete meteorologický radar?

  Sledujete jak a kde sněží? Na radaru ČHMU je to krásně vidět, unás v Brně se to jen sype ostatně jako na celé jižní moravě a sousedům v Bratislavě. Přesmě takto si představuji zimu.Autem už nemusím naštěstí jezdit a ostatní ať si poradí.

  Další informace


 • Viděli jste některý díl, nebo sledujete seriál Everest: Za hranice možností?

  Když tam vidím horolezce s protézami, který se vyrovná nebo i předčí horolezce bez handicapu, tak fakt zírám.A když kamera zabírá nával u zóny smrti a lidi nemůžou nahoru, protože jdou lidi dolů, tak se jen divím.

  Další informace


  Kde sledujete živé přenosy NHL zdarma?

  Zdravím :)Neznáte nějakou stránku, na které bych mohla sledovat ŽIVÝ PŘENOS NHL zdarma?Máte s nějakými stránkami zkušenosti? Která se vám zdá nejlepší a nejpřehlednější? Předem děkuji za odpovědi :)

  Další informace


 • Sledujete současný zdravotní stav Karla Gotta?

  Nijak důkladně, ovšem některým informacím dneska neuniknete, takže jaksi mimochodem vím, že nastupuje druhé kolo chemoterapie.Držím mu palce stejně, jako každému jinému nemocnému člověku.

  Další informace