• Sledujete pořad Věřte nevěřte? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Sledujete pořad Věřte nevěřte?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Sledujete pořad Věřte nevěřte?

 • Sledujete telenovelu Tisíc a Jednu noc?  Další informace


  Sledujete pořad Kousek nebe?  Další informace


  Sledujete akční nabídky marketů ,např-Britský týden, Řecký týden .....apod.Využíváte je k nákupu netradičního zboží?  Další informace


  Sledujete Ordinaci v růžové zahradě? Jak často?  Další informace


  Sledujete Formule 1? Kterému jezdci a týmu fandíte?  Další informace


  Odpustite sestre za to sproste slovo? Verte mi to napsala sestra.  Další informace


 • Věříte, že příběhy z Věřte nevěřte se skutečně staly?

  Viděla jsem jen některé příběhy, jsou opravdu neuvěřitelné, i když průvodce pořadem na konci sdělí, zda jde o fikci nebo fakta, někdy pochybuji.Zřejmě oprávněně, jak jsem našla v odkazu. Podle našich zjištění byla ale většina příběhů napsána americkým spisovatelem Robertem Tralinsem (1926–2010). Je však pravda, že se inspiroval četnými náměty diváků. Otázkou zůstává, zdali ti zažili dechberoucí příběhy na vlastní kůži. a href"http://epochaplus.cz/?p8003" rel"nofollow" http://epochaplus.cz/ hellip /a -Ale spíš záleží na tom, zda někdo rád sleduje téměř hororové příběhy.Někdy fantazie ovlivní člověka víc než skutečnost.

  Další informace


  Viděli jste v TV pořad Sígři ve výslužbě? Po zhlédnutí krátkého kousku mi pořad humorný moc nepřijde.

  Nedívala jsem se,ale když jsem náhodou kousek zahlídla,tak mně to připadlo spíš trapný.Ale manžel se docela bavil,jemu to vtipný přišlo.

  Další informace


  Viděli a poslouchali byste v hlavních TV novinách raději moderátory zralého věku nebo mladé tváře? Pokud sledujete.

  Slyšela jsem na toto téma rozhovor v rádiu a jsme asi jedni z mála, jestli ne jediní, kteří mají tak mladé moderátory hlavních zpráv.Prý dodávají zprávám více vážnosti a serioznosti.

  Další informace


 • Bylo nás pět - proč Petr Bajza říká pořád slovo pravil?? díky. :)

  Sloveso pravit ve významu oznamovat, sdělovat, vyjadřovat atd. má knižní charakter.Proč Poláček užil sloveso pravit? Byl to jeho záměr .... slovní humor ...Právě na protikladu knižního jazyka, obecné češtiny, slangu atd. vytváří Poláček karikaturu světa dospělých,. vykresluje obraz maloměsta, jde o úsměvný pohled na maloměšťácký ký život. Využívá slovní humor, který přechází v satiru a kritiku zmiňovaného maloměšťáctví.Doplňuji:Při užití slovesa praviti šlo o tzv. kontextovou expresivitu, která se týkala konkrétních promluv.Jako typický příklad se připomíná užívání knižního slovesa praviti v hovorových projevech dítěte v Poláčkově románu „Bylo nás pět“.Nešlo tedy o běžně používaný výraz, jak zmiňuje beer .Vl. v. + ověření v časopise Naše řeč

  Další informace


  Bude Vám v ČT chybět pořad Uvolněte se, prosím?

  Možná jste slyšeli o tom, že asi za měsíc uvidíme poslední díl tohoto pořadu, tedy i moderátora Jana Krause.Doplňuji:Mně se některé díly líbíly vzhledem ke Krausovu pohledu na věc a na to, že v pravý okamžik položil tu pravou otázku.

  Další informace


 • Winrar - pořád se mi rozbalujou soubory v další menší zabalené a pořád dokola  Další informace


  Také teď sledujete ve statistikách vašeho webu nárust ruského spamu?

  Mám hosting na Endoře a WP stránky. Poslední 3-4 měsíce mi návštěvnost dost zkreslují referral spamy z Ruska jako darodar.com, priceg.com atd. Četl jsem, že je to hlavně směrovaný na kód Google Analytics. Nastavil jsem si filtry, ale přesto je ve statistikách pořád mám. Řešíte to nějak nebo to nemá smysl? Díky

  Další informace


  Arcsoft panorama maker5 - bude funkční jen po jeho zkušební dobu nebo pořád?

  Chtěl bych se zeptat když si stáhnu program z torentu nebo rapid share jestli bude funkční jen po jeho skušební dobu nebo pořád (nemůžu najít free verzi)

  Další informace


 • jak často sledujete oblohu v noci?a jak letí- máte přání které vyšlo?

  Nádhernou noční oblohu jsem naposledy sledovala dneska ráno, když jsem šla z práce. Takže to byla spíš ranní obloha. Ale byla nádherná. A žádné hvězdičky nepadaly, takže nebylo co si přát.

  Další informace


  Co dělat? Je mi skorem 20 a pořád jsem neměl holku ani pusu jsem nedostal :(

  Je to vůbec normální?Už jsem zoufalý.Doplňuji:Samozřejmě že jsem hledal.Hledal - našel - nelíbil - nezískal - ztatil.Nejvyšší úspěch bylo držení se za ruku nebo spánek v objetí ale to bylo na party pod vlivem. Když já jsem takový (hodný?) vůl, že ani v tom stavu jsem se o nic nepokoušel, přesto (nebo právě proto), že jsem ji miloval.Já už prostě nevím co dělat, proč nejsem víc hajzl? Spousta lidí co znám, ty holky prostě odvádějí na akcích pomalu po čtyřech do lesů a užívají si tam s holkami úplně mimo jejich ligu a já ani v opilosti nedokážu žít s tím, že by mě snad nějaká holka dala pusu když by to střízlivá neudělala.Naposledy jsem s jednou (do dneška ji miluju a myslím na ni denně) před týdnem dvěma byl na párty. Ona to dost přehnala, objímala mě tam, padala po zemi apod., mělo se tam přespávat a jak jsem koukal na lidi co tam byli (většinou učňáci a ti lesní unašeči ) tak jsem si řekl, že tuhle jim tam v tomhle stavu nenechám, tak jsem se (a ji) sebral a odvedl ji přes kilometr lesem a asi jeden a půl kiláku městem až domů. U dveří jsem jí pomohl otevřít a šel zase zpátky.Není to tak, že bych mě nepřitahovala - naopak, mám jí plnou hlavu ale prostě nedokážu udělat nějaký krok s vědomím, že by si to třeba další den nepamatovala/vyčítala (nehledě na to, že jsem nikdy žádnou holku nelíbal, takže to samozřejmě neumím a vůbec si nedokážu představit jak se to dělá v praxi). Mám pocit, že ona si myslí, že ji proto asi nechci ale tak to není!Nejhorší je, že když není napitá, ta

  Další informace


 • Viděli jste některý díl, nebo sledujete seriál Everest: Za hranice možností?

  Když tam vidím horolezce s protézami, který se vyrovná nebo i předčí horolezce bez handicapu, tak fakt zírám.A když kamera zabírá nával u zóny smrti a lidi nemůžou nahoru, protože jdou lidi dolů, tak se jen divím.

  Další informace


  Také sledujete MS v hokeji?

  Ano. Nyní vedeme nad Ruskem 2:1 Hurá :)...........................Nevím, kde jsem vzala, že vedeme 2:1, alevyhráli jsme 3:0, asi jsem pořádně nevidělana světelnou tabulku :-D

  Další informace


 • Byla angličtina pořád stejná?

  Dobrý den, zajímalo by mne, zda angličtina, která je dnes vyučována, zůstala stále stejná, nebo zda existovala jiná gramatika, slovíčka, pravopis pro středověkou angličtinu. Uvítal bych nějaký odkaz, informaci, případně odkaz na nějakou literární ukázku. Děkuji.

  Další informace


 • Dobrý den moje kočka je už jeden mesic tlusta a porad chce něco k jidlu a pórad spi a nevím jestli je tehotná dekuji.

  dobry den moje kocka je uz jeden mesic tlusta a porad chce neco k jidlu a porad spi nevim jestli je tehotná nebo jenom tlusta dekuji

  Další informace