• Sledujete rádi sportovní přenosy? Tento je zajímavý... - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Sledujete rádi sportovní přenosy? Tento je zajímavý.... Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Sledujete rádi sportovní přenosy? Tento je zajímavý...

 • Psychologie.cz- zajímavý komentář  Další informace


  Nalezl jsem zajímavý černý kámen Na Zavadilce v Budějicích. Je to bolid?  Další informace


 • Poradte mi nejaky emotivni a zajimavy film prosim.

  Prosim poradte mi film, ktery hodne zaujme.Neco jako Jmenuji se Khan. Dekuji)

  Další informace


  Myslíte, že když mám doma TV se skylinkem, tak by tam šel dát sportovní balíček od DIGI?

  Pokud jej nenabízí Skylink tak ne.

  Další informace


 • Prodávání občerstvení (Pivo-limo-klobásky)na sportovní akci pro veřejnost.

  Ahoj,Mám takový dotaz, o prázdninách plánujeme uskutečnit sportovní akci Turnaj v malé kopané na víceúčelovým hřišti a mám takové klišé...Chci tam mít občerstvení (viz. tři položky v názvu otázky), jen bohužel nemám nikoho komu by se to chtělo prodávat ze svého, s patřičným oprávněním.. Lze občerstvení prodávat nemám-li to v živnosti? V podstatě to není na výdělek, chci prodat stejně jako nakoupím... jde jen o to aby diváci, a hráči nemuseli zbytečně do půl kilometru vzdáleného konzumu.. Je to na jeden den.Děkuju za pokud možno příznivé informace.

  Další informace


  Dort - kulturní nebo sportovní událost

  Vylosovala jsem si ke zkouškám upéct dort na téma kulturní nebo sportovní událost s tím, že musí být z větší části dohotovený ovocem. Napadá vás nějaká inspirace? Internet jsem prohledala, většinou je právě dohotovení marcipánem..Doplňuji:milisha: Zdravím, dort jsem sice ještě nepekla, ale zabrousila jsem do USA a jako kulturní akci jsem si vybrala udělení hvězdy na chodníku slávy. Můžu ještě doporučit třeba nějaký filmový festival, třeba MFF v Karlových Varech, nebo obdélníkový dort ála sportovní hřiště..:)

  Další informace


 • Jste sportovní typ nebo se řadíte mezi tlouštíky?

  Tak jak to je s vámi? Jste spíše sportovní typ nebo tlouštík?Zde vysvětlení: a href"http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/210732-tloustici-si-uzivaji-sex-dele-nez-sportovni-typy.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a Je to tak?

  Další informace


  Jak se prosím jmenuje tento zajímavý a spíše neobvyklý styl oblékání?

  Když si na sebe obléknu motoristickou výstroj (včetně přilby, rukavic, ...) a jsem tak oblečen celý den, tzn. nosím to doma i na veřejnosti, tak jak se prosím Vás jmenuje tento styl? Nošení výstroje? Obrázek a href"http://farm8.static.flickr.com/7523/15760242952_70221f39ab_b.jpg" rel"nofollow" http://farm8.static.flickr.com / hellip /a nebo a href"http://www.gearblast.eu/" rel"nofollow" http://www.gearblast.eu/ /a Děkuji za odpověď. Nějak se mi tento styl zalíbil.

  Další informace


 • Kdy se objevily sportovní boty kecky a jak vznikl jejich název?

  Děkuji.

  Další informace


 • Zajímavý problém s Firefoxem  Další informace


  Scoreboard (sportovní výsledky) pro vložení do vlastních www stránek  Další informace


  DriveImage XML - zajímavý program na zálohování disku pro nenáročné  Další informace


 • Živé přenosy hokeje na internetu zdarma

  Kde se dají sledovat zdarma na internetu živé přenosy z MS v hokeji? Chtěla bych se podívat mimo nás i na jiné státy (konkrétně na Slovensko).. Problém je v tom, že nemůžu najít žádnou stránku s živými přenosy zdarma.

  Další informace


  Kam mohu dát použité sportovní věci např skateboard?

  Nemám na mysli internetový bazar. )

  Další informace


  Jak se motivovat pro co nejlepší sportovní výsledek?

  vzpomeň si na nějakou špatnou chvilku, třeba že tě podvádí přítelkyně, apod.tím, že podáš výborný výsledek na to budeš moci zapomenout a takže dokážeš např. utěkat daleko rychleji, abys to měl již za sebou

  Další informace


  Byly by sportovní výkony stejné, lepší nebo horší, kdyby se nepoužívaly žádné přípravky??

  Sportovci by nepoužívali žádné léky, drogy, medikamenty, výtažky a pod, byly by světové rekordy v atletice, vzpírání stejné jako dnes. Abych upřesnil, mám na mysli i rychlost úderu v hokeji, tenisu, hráči by v porovnání s těmi co užívají prostředky na tom jak? Mám na mysli všechny olympijské sporty.

  Další informace


 • Je to zajímavý způsob výdělku?

  Znáte to.. Denně přicházíme do styku s plakáty k nalezení psa, kde jsou za nalezení nabízeny sumy nemalých částek. Mám sen a to freestylovou kameru, kterou si nemůžu dovolit.. Není teda blbé začít psa hledat a pak si peníze vzít?

  Další informace


  Co si vzít s sebou na sportovní kurz?

  POjedeme se školou na sportovní a kurz a netuším, co vše si vzít sebou, aby mi pak důležitá věc nechyběla. Na ničem takovým jsem nikdy nebyla - hlavní akci bude voda (jako plavení na kanoích, nebo na něčem takovým). PLus sportovní hry...Je to na pět dní. Jídlo zajištěné.Díky všem.P.S. Jo a plavat umím.

  Další informace


  Co by podle vás měla mít sportovní aplikace?

  Mám nápad na aplikaci pro sportovce, nějaké návrhy už mám, ale zajímalo by mě co by se líbilo lidem a co by v takové aplikaci očekávali?

  Další informace


 • Dá se použít výraz přehráli ve sportovní terminologii ?

  V současné době se používá ve sdělovacích prostředcích pro sdělení sportovního výsledku zápasu výraz přehráli . Např. dnes je na teletextu ČT : Dánové přehráli Bělorusko 3:2. Tento výraz bych spíše použila v souvislosti s přehráním obrazu, zvuku, videa apod. Pro informaci o výsledku sportovního zápasu zase spíše výraz výhráli nad , zvítězili nad apod. Co si o tom myslíte Vy?

  Další informace