• Nevidomý má, předpokládám, zdarma slepeckou hůl od zdrav. pojišťovny. Jak je to se psem? Má ho též od pojišťovny zdarma? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nevidomý má, předpokládám, zdarma slepeckou hůl od zdrav. pojišťovny. Jak je to se psem? Má ho též od pojišťovny zdarma?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Nevidomý má, předpokládám, zdarma slepeckou hůl od zdrav. pojišťovny. Jak je to se psem? Má ho též od pojišťovny zdarma?

 • Odkedy slepci používajú bielu palicu [bílou hůl]?  Další informace


  Jak zajistí policisté nebo myslivci, že jim nikdo neukradne fotopasti, které někam umístí?  Další informace


 • Aukce pojistovny po totalce  Další informace


 • Jak se jmenuje film, který je o celosvětové nákaze a přežije jen chlap se psem ?

  Nejspíše máš na mysli a href"http://www.csfd.cz/film/224182-ja-legenda/" rel"nofollow" http://www.csfd.cz/ hellip /a . Viděl jsem a rozhodně doporučuji.

  Další informace


 • Může nevidomý na hmatovém displeji - výstupním zařízení počítače - poznat, že je část textu psaná kurzívou?

  Může slepec na hmatovém displeji - výstupním zařízení počítače - poznat, že je část textu psaná kurzivou? Je na to nějak upozorněn nebo je kurziva - přečtena/napsána Braillovými znaky - brána jako obyčejný text? Položte novou otázku *Slepec a kurzivaUpozorněníZdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.Původni neotázkaSlepec a kurziva

  Další informace


 • Proč zdravotní pojišťovny nevymáhají léčení na pachateli, který způsobil zdrav. újmu oběti?

  Když můžou pojišťovny u aut vyžadují zaplacení škody po řidiči, který nese vinu.

  Další informace


  Platí si student denního studia VŠ zdravotní pojištění sám nebo jej stále ještě hradí stát?

  Student si ho platí až po dosažení věku 26 let.

  Další informace


  Jak to je s plněním pojišťovny ?

  Je známo, že pojišťovny v případě úrazu, když má zraněný v sobě alkohol, se brání plnění. Jak to bude ve fiktivním případě ? Dáma jde na ples, baví se, vypije 3 - 4 drinky, Po půlnoci uklouzne a zlomí si třeba ruku. Odjede do nemocnice, kde ji ošetří. Bere na takové případy pojišťovna zřetel. Je zřejmé, že nemohlo jít o žádnou opilost, ale o běžnou společenskou záležitost .

  Další informace


 • Dobrý den.Na procházce se psem sem byla viděla svědkem viděna,jak sem našla a do kapsy strčila penězěnku.nic sem nenašla

  celé bude řešit přetupková komise,jak toto probíhá?děkuji za odpověď..

  Další informace


 • Musí umět čínská kosmonautka Liou Jang také plavat ? Učí se v Číně také plavání ?

  V souvislosti s tvojí předchozí otázkou je možné se domnívat,že pokládáš Čínu za zaostalou s nízkým IQ.Podívej se do historie.Vynalezli např. střelný prach,hedvábí, papír,porcelán a další.Např žehličku používali už ve 2.století.Takže nedělej ze sebe hlupáka.

  Další informace


 • Jak se stat pracovnikem pojistovny.

  Dobry den, prosim vas chtel bych se zeptat jak se stat pracovnikem pojistovni, likvidator a podobne, a nebo klidne na pobockach, asi tam nevemou kazdyho kdo se umi najist lzici, ale taky si nemyslim ze je na to cela stredni skola? tak diky moc za napovedu a rady.

  Další informace


 • Které jsou tři největší zdravotní pojišťovny v ČR?

  Určitě Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna MV, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (tuto třetí jsem musela vyhledat).

  Další informace


  Doplácí se na francouzké hole a berle, nebo to celé hradí zdravotní pojišťovny?

  Předpokládám, že zdrav. pojištovny hradí celé čí částečně pouze těm lidem, kteří doloží potvrzení od lékaře, že je opravdu potřebují. V jiném případě to hradí každý sám za sebe?Jaká je zhruba cena jedné francouzké hole a kolik za berle? Pokud máte někdo tušení, kolik tak stojí chodítko, tak to můžete také uvést. Velká část staré populace tohle stejně řešila nebo bude řešit a jen gratuluji těm, kteří tyto věci nepotřebují. :)

  Další informace


 • V čem všem se dají dělat zkoušky se psem?

  Dobrý den, chci se zeptat v čem všem se dají skládat se psy zkoušky. Já vím jen o poslušnostních - ZOP, pak ZPU.. a pak jsou ještě s loveckými psy myslivost. Jaké jsou další?Nemyslím všechny vyjmenovat, ale jako z jakých oborů...

  Další informace


  Se psem do ZOO  Další informace


  Problémy se psem - Zafixoval se na nové štěně

  Dobrý den, máme doma 4-ročního psa středního plemene a špatně snášel samotu a proto jsme se rozhodli pořidit si dalšího pejska. Koupili jsme si tedy 2-měsíční štěně a vše proběhlo v pořádku. Jen po pár dnech začal náš starší pes chodit za štěnětem jako jeho druhý ocásek. Když jsme se ke štěněti přiblížili, tak začala vrčet a vůbec nás k němu nepustil. Pořád ho očuchává a je u něho za každým krokem. Příjde nám, že se na něho strašně zafixoval a nevíme co máme dělat, když se k malému nemůžeme ani přiblížit. Děkuji za opdověd.

  Další informace


  Má hot dog alespoň minimum společného se psem?

  Podobnost párku v žemli a teplého psa.

  Další informace


  Coursing s nevicvičeným psem

  Dá se trénovat Coursing s nevicvičeným psem?

  Další informace


  Co dělat se psem?

  Je 10 let starý a nechce nám žrát,je strašně vybíravý a už si s ním nevíme rady...granule nejí,uvařili jsme mu i jídla,která jí a nic...večer sem mu zkusila dát párek a ten sežral úplně normálně ještě se oblizoval a jeden mu spadl za plot a chtěl se pro něj podhrabat...nevím,jestli má hlad,nebo jen nechce to co mu dáváme...Doplňuji:Tak granule normálně žere,jen teď stávkuje(...uvařili jsme mu vývar z kostí a vepřovou kůží s těstovinama...jeho oblíbené jídlo...ale tím taky povrhoval...njn asi s ním budem muset opravdu zajet..tak díííky moc za rady

  Další informace


  Cestování se psem

  Můj desetiměsíční jezevčík trpí kinetozou v autě a v autobusu-vlakem se teprve chystám.Mám obavy jestli ho tato nepříjemnost nepotká i ve vlaku.Je pro psa cestování vlakem lepší?Děkuji.

  Další informace