• Stahovani emailu - jak je dostat do PC - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Stahovani emailu - jak je dostat do PC. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Stahovani emailu - jak je dostat do PC

  • Odeslani emailu na +420xxxxxxxxx@sms.cz.o2.co



    Další informace


    Je slušné oslovovat v emailu tuzemského obchodního partnera v 1.p., pokud si nejsem jistý ve správném skloňování příjm.?



    Další informace


  • Jak si deaktivovat účet na emailu na seznamu?



    Další informace


  • Mám v PC stažený koncert z ulozto. Jde to nějak zkopírovat a poslat kamarádce třeba do emailu?? Poradíte jak to udělat??

    Pokud víte, prosím o podrobné informace, díky všem.. )Doplňuji:Ona žije na Slovensku, já jsem jí právě poslala odkaz na ulozto, ale jí se prý stáhly jen 3 minuty, prý jí to nejde.. Zkusím tu leteckou poštu.. Jak ta vůbec funguje, ani nevím..

    Další informace


  • Jaké oslovení/pozdrav vybrat na začátek emailu, týkající se zamluvení hotelu?

    Mám napsat Good evening? myslím že Hello se moc nehodí...

    Další informace


  • Lze vůbec nastavit při odesílání emailu z google příznak doručení a přečtení?Nikde v nastavení jsem tuto funkci neviděl.

    Nelze, Gmail tuto funkci z principu nemá. Dá se to řešit externíma službama, třeba spypig.com nebo používat k odesílání profesionální nástroje jako je a href"http://mailchimp.cz" rel"nofollow" http://mailchimp.cz /a nebo a href"http://cz.aweber.com" rel"nofollow" http://cz.aweber.com /a

    Další informace


    Chyba pří stahování nefunguje stahování :/



    Další informace


    Ahoj,jak zrusit reklamu v emailu?Dekuji

    Pri otevreni emailu mam v pravo reklamu,neumim ji odstranit a mailem musim posunovat,abych ho precetla.Docela mi to vadi.Dekuji,pokud to jde za radu.

    Další informace


    Automatické mazání emailů na seznamu



    Další informace


    Jak se přihlásit do svého emailu?

    Ahoj všem. Včera jsem asi něco udělal špatně.Na liště nahoře jsem kliknul na nástroje,kliknul jsem na nedávnou historii-pak na vymazat vše .. Teď se nemůžu dostat do svého emailu i když zadám správné heslo.Co s tím ? Děkuju za radyDoplňuji:Díky za pomoc,už je to vyřešený.Na Seznamu jsem naťukal můj nick i seznam.cz-který se ukazuje automaticky za zavináčem.Díky

    Další informace