• Stahování z torentů a celkově stahování ilegálních věcí-co si o tom myslíte? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Stahování z torentů a celkově stahování ilegálních věcí-co si o tom myslíte?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Stahování z torentů a celkově stahování ilegálních věcí-co si o tom myslíte?

  • Udělat věc, které se bojíme, je první krok k úspěchu. Co pomůže? Dělat věci správně, nebo dělat správné věci?



    Další informace


    Myslíte si, dívky a ženy, že ty nejlepší věci jsou pro Vás to nejlepší? :-))



    Další informace


    Myslíte, že bych měl lepší známky, kdyby se mi učitelky a učitelé věnovali individuálně než celkově kolektiviálně ?



    Další informace


    Co si o sobě myslíte?(v případě více věcí připište to k vybrané věci)



    Další informace


  • navigace tom tom podle čísel orientačních?



    Další informace


  • Anketa: Jak jste celkově spokojeni se svými moderními dotykovými mobily a tablety?



    Další informace


  • Je pravda, že je Coca-Cola chuťově i celkově nekvalitní?

    Děkuji.

    Další informace


  • Jak na vás celkově působí Španělsko a Španělé?

    Zajímalo by mě,jak na vás celkově působí španělsko a jejich kultura,gastronomie a pohostinnost,jejich celková charakteristika a chování španělů? Děkuji.

    Další informace


    Jak a v čem jsou celkově pozitivní a negativní Poláci?

    Zajímalo by mě,jak a včem je celkově aktivní a pasivní i pozitivní a negativní polská populace? Děkuji

    Další informace


    Jaký máte názor na používání psyhotropních látek v náboženství i celkově ?

    Lysohlávky , LSD , Meskalin , Ayahusca a další všemožné látky v tomto spektru . Muj osobní názor beru to jako stejně jako ostatní kultury starý tisíce let jako rozšíření vědomí a spousty dalsich stim spojenych pozitiv .

    Další informace