• Stando, vy jste opravdu právník, že ano? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Stando, vy jste opravdu právník, že ano?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Stando, vy jste opravdu právník, že ano?

  • Co je Jahelka lepší, právník nebo zpěvák?



    Další informace


    Čím jste chtěli být, když jste byli malí? A čím jste teď?



    Další informace


    Styděli jste se někdy za to, že jste Češi? Naopak, na koho jste (byli) pyšní jako Češi?



    Další informace


    Ahoj chci se zeptat kdy je doopravdy Mikuláš a kdy opravdu chodí?



    Další informace


  • 3D televize - jaký je opravdu obraz? Je opravdu 3D?



    Další informace


  • Jakou částku si vezme hodně lacinej právník za svý služby?



    Další informace


  • U kterého filmu jste se opravdu báli?

    Doplňuji:na mě fungoval C. Barker..

    Další informace


    Zrovna jsem zhlédl film 9. rota (9th Company). Viděli jste ho? Pokud ano, jaký ve vás zanechal dojem?

    a href"http://www.youtube.com/watch?vNljYjJyQYLM index1 listPL9D2RKQopZqFaeU3TbqaAPjO5HNPu-N9I" rel"nofollow" www.youtube.com/ hellip /a

    Další informace


  • Jste to,co jíte...ano,nebo ne?

    Ano, občas jím hovězí, drůbeží... A manžel někdy říká, že to jsem...Budu muset začít jíst kočky. :-)

    Další informace


  • Přispěli jste někdy do Knihy přání a stížností? Pokud ano, o co se jednalo?

    Doplňuji:dudu: Tedy, to je ale zajímavé :-), tohle já neznám... Nebo se zatím nezdařilo. :-)Má zkušenost je spíš taková, že manažeři - dříve vedoucí - prodejny nebo provozovny, začnou obhajovat(!) šlendrián, nedostatky, se kterými jsem nespokojena, bagatelizují neschopnost, vymlouvají se, mnohdy se i dohadují a náprava nikde. Nedělají to jen ti, kteří tzv. Jsou ve svém .Proto mě docela mrzí, že ty Knihy nejsou. Sice lze napsat oficiální stížnost výš , ale podle mé zkušenosti jde odpověď na ruku tomu, na koho si stěžuji. Takový Ahold je alibistický až k pláči!:-( Nepamatuji si to zase tak detailně, ale domnívám se, že stížnost v Knize se tolik na lehkou váhu nebrala a zaměstnanci se před Podnikem přece jen trochu třásli.

    Další informace