• Stavebka nebo gymnázium? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Stavebka nebo gymnázium?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Stavebka nebo gymnázium?

 • JAKY POTŘEBUJI SETOBOX NA STAROU TV ORAVA NEBO OTAVA NEBO PHILIPS.ABY MI TO HRÁLO.DĚKUJI.  Další informace


 • Dobrý den, jak se v Anglii nebo Americe pozná, jestli si tykají nebo vykají?¨

  K autackově odpovědi se ještě patří dodat, že prakticky jediným aspektem vykání je v angličtině užívání titulů Mr./Mrs/Ms/Miss + příjmení nejde však o povinnost, pouze zvýšenou zdvořilost - dnes i když budete psát řediteli zeměkoule a začnete dopis slovi Hi, John , nic se neděje.

  Další informace


 • HD 7870 nebo GTX 660 nebo GTX660i  Další informace


  Existuje nějaký program do kterého nahraji nebo vložim a potom mě to ukáže název nebo jméno obrázku.

  ne, bez lidského faktoru ne. Ale můžeš ho nahrát třeba na a href"http://imageshack.us/" rel"nofollow" http://imageshack.us/ /a a pak sem dát odkaz. Třeba ti někdo poradí...

  Další informace


 • Brečely vaše děti nebo brečí či jste brečely, když je posíláte nebo posílali rodiče na tábor, protože budou muset plavat

  Nikdy nebrečeli, vždy se těšili. Tábor si většinou domlouvali sami.

  Další informace


 • Dá se někde zdarma stáhnout nebo hrát the sims 1,2,3, nebo jakýkoliv the sims?  Další informace


  --GYmnázium--

  Je : Prima, Sekunda, Tercie, Kvarta, Kvinta, Sexta, Septima, OktávaMůže být i jiná třída ?

  Další informace


 • V kolika letech se vyjde vysoká škola když se nastoupí na gymnázium po páté třídě ?

  Doplňuji:Chtěl jsem tím říct že přece to musí být o 4 roky dříve bez 6,7,8 a 9 třídy na základce ne ??

  Další informace


  Potřebovala bych poradit, jestli je těžší studovat gymnázium nebo pedagogické lyceum. A nebo jestli je to stejně těžké?

  Jaká škola je těžší?

  Další informace


  Máte zkušenosti se studiem na Policejní akademii v Praze?

  Ahoj studuju gymnázium a po maturitě bych chtěl jít na Policejní akademii do Prahy.Zajímalo by mě jestli někdo máte zkušenosti se studiem na této škole. Dále bych se chtěl zeptat jak je to tu se sportem, já teda posiluju a dělal sem rok karate, ke kterému se plánuju vrátit(buď to a nebo nějaký jiný bojový sport), ale u příjmaček jsem žádné fyzické testy ani nic podobného neviděl, tak by mě zajímalo jak to ve skutečnosti je. Další věc je uplatnění, asi není policajt jako policajt, a mě by zajímalo jakou práci bych po absolvování této školy mohl bykonávat(konkrétněj). Dá se třeba najít uplatnění i v jiných zemách než jen v ČR? Děkuji za případné odpovědi.

  Další informace


  Které gymnázium je lepší?

  Dobrý den, sice už na gymp chodím, ale mí spoluškoláci ze základky , kteří chtějí na gympl zajímá, zda je lepší gymnázium Arabská v Praze 6, nebo gymnázium Kladno (nám, Edvarda Beneše). Mě by to také zajímalo. Poradíte?Doplňuji:Hamon: aspoň jsem to zkusila :)

  Další informace


  Je nějkaké gymnázium na Smíchově?

  Zadala jsem do Google.Gymnázium Praha 5, Na Zatlance (Praha 5 - Smíchov) a href"http://najisto.centrum.cz/92396/gymnazium-praha-na-zatlance/" rel"nofollow" http://najisto.centrum.cz/ hellip /a Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 - Smíchov, Zborovská 45/621 a href"http://www.stredniskoly.com/stredni-skoly-1/gymnazium-christiana-dopplera-praha-5-smichov-z" rel"nofollow" http://www.stredniskoly.com/ hellip /a

  Další informace


  Je lepší gymnázium nebo zdravotnické lyceum(chci pracovat ve zdravotnictví,ale nejsem si tím úplně jistý)?

  Pro člověka který má v devítce osm dvojek a devět jedniček.

  Další informace


  Je dobrá volba jít na gymnázium po 9.třídě?

  Jsem v devítce a nemám vůbec žádnou představu, čím bych chtěla do budoucna být. Proto mě jako jediné řešení napadá gymnázium. Potíž je v tom, že mě od něj všichni odrazují. Od nich vím, že nejlepší známka, kterou tam dostanu bude trojka (ale to si snad zvyknu) a až vystuduji, tak ze mě nic nebude. Nenápadá mě ale jiná škola. Je gympl opravdu tak hrozný a o ničem, jak všichni říkají?Doplňuji:Děkuji moc všem za názory. I za tu stránku infoabsolvent.cz, kde jsem si zkoušela profesní test a vyšlo mi gymnázium, tak své plány zatím měnit nebudu. O jiné škole budu přemýšlet až jestli neudělám přijímačky v prvním kole.

  Další informace


  Jazykove gymnazium -  Další informace


  Jaký význam má slovo reálné v názvu reálné gymnázium? Jaký je rozdíl mezi obyčejným gymnáziem? Děkuji

  Pro definici musíme jít do minulosti. Podstata škol zůstává stejná, jenže se obměnily např. jazyky či se objevily další předměty.Základní charakteristiky jednotlivých škol:Gymnázium středoškolský vzdělávací ústav, jehož účelem bylo na základě studií historických, spoléhajících hlavně na jazyky (latinu a řečtinu) a klasickou literaturu i přírodní vědy, podávati vzdělání vyšší a zvláště připravovati studenty pro univerzitní studium.Reálné gymnázium středoškolský vzdělávací ústav, který stál mezi klasickým humanistickým gymnáziem a reálnou (dnes odbornou) školou. Studenti měli přírodovědné předměty, menší rozsah latiny než na klasickém gymnáziu, větší počet hodin přírodopisu - převažují přírodovědné předměty.Jinak reálné(ý) ve výrznamu školy pověcná škola .Podle Naší řeči.

  Další informace


  Jaké jazyky se můžu učit na VITKOVICKÉ STŘEDNÍ v oboru Gymnázium?

  Všude se píše něco jiného, takže vůbec nevím.:)

  Další informace


  Jak gymnazium si mam vybrat?  Další informace


  Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno???

  Má někdo zkušenosti z touto školou?? Chtěla bych jít na Pedagogické lyceum.. Děkuji za radu.

  Další informace


 • Jak kadí člověk v komatu? Maj nějaký plíny nebo je připojenej na hadice, nebo nekadí vůbec?

  Vím že jsme tu probírali ty kapačky, ale něco z něj občas vytýct musí.. I střeva musej nějak pracovat nebo ne?A jak to zvládá žaludek, když někdo léta nepřijímá potravu orálně? Já když den nejím, tak mě začne neskutečně kručet a bolet břich. Jak to maj třeba lidi co se musej v důsledku nějaký nemoci stravovat pouze nitrožilně?

  Další informace