• stavební míchačka - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: stavební míchačka. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - stavební míchačka

 • Stavební spoření - kolik stojí založení  Další informace


 • Dobry den jaka je sankce od stavebniho uradu kdyz vyrezu v nosme zdi 80tky dvere ale stavebni povoleni je teprve v rizen  Další informace


 • Stavebni povoleni na rekonstrukci  Další informace


  Mohu zažádat stavební Byt.družstvo o vyúčtování k určitému měsíci?  Další informace


  Která stavební firma staví kvalitně?  Další informace


  Kolik stojí zkolaudování z pozemku typu ,,trvalý travní porost' na stavební parcelu?  Další informace


  Kam napsat stížnost, pokud stavební firma poškodila chodník v majetku města?  Další informace


  Je povinné, aby zpráva Stavba povolena byla viditelně umístěna na místech stavby, kde bylo nutné stavební povolení?  Další informace


  Je povinen odpovědět stavební uřad na můj doporučený dopis/žádost o odtranění černé stavby/a pokud ano do kolika dnů.  Další informace


 • Stavební spoření:29.9.jsem dal výpověď. Nyní mi známý řekl, abych výpověď zrušil,zaplatil ještě 18000 a zrušil až pak.

  Mám to u České spořitelny, právě jsem končím 7. rok - uzavřeno 30.12.2003. Cílová částka 150 000 Kč. Mám tam celkem 119 000 Kč včetně úroků a záloh státního přísěvku, včera jsem zaplatil dalších 18 000, čili celkem 137 000 Kč.Výpověď 29.9.2010 čili ke dni 31.12.2010. Získané peníze bych dal buď do nějaké kampeličky na třiroční výpovědní lhůtu nebo půjčil bráchovi na 4% s návratem v případě mojí potřeby ihned, resp. do měsíce - brácha má rychle mobilizovatelná aktiva a je zcela spolehlivý, a navíc by na tom, že by mi prachy do měsíce nevrátil a ztratil mou důvěru, prodělal mnohem více. Tyhle obě možnosti se mi zdály mnohem lepší, než podporovat Kalouskovy retroaktivní experimenty na živých lidech.Ale známý mi nyní řekl, že jsem výpověď měl podat o měsíc dříve, takže takhle mi Kalousek zdaní 15% ze všech 7 státních příspěvků po 4 500 Kč, takže by prý pro mě bylo lepší dohodnout s ČS zrušení výpovědi, dát tam v lednu dalších 18 000 Kč a výpověď podat až potom., takže zdanění prvních 7 příspěvků by bylo stejné, ale zahojil bych se alespoň 50% z osmého příspěvku 4 500 Kč. Má pravdu? V tom posledním ano, ale nezdá se mi, že by mi zdanili všech 7 příspěvků, když smlouva vypovídám už k 31.12.2010.

  Další informace


 • dostanete příspěvek v hmotné nouzi pokud máte stavební spoření a na učtech nějaké penníze?

  kolik by žadatel mohl mít aby dostal tento příspevek? Může se zatajit nejaký účet a prověřují to?

  Další informace


  Mě stavební úřad povolení nechce dát , důvod povodňové pásmo a o 7 domků dál přímo u tůně povolení dá.

  Takto těžko odpovědět. Je třeba znát situaci v místě, povodńová pásma atd. Odvolacím orgánem je krajský úřad a pokud ostatní domy povolení dostaly, může jeho oprávněnost i přezkoumat.

  Další informace


  Chci se rozvést,v roce 1998 sem si založila stavební spoření,o kterém manžel neví.Může to jeho právník zjistit?

  Musela bych při zjištění tohoto spoření dát polovinu peněz manželovi,který má své konto,na kterém má taky slušný obnos?Děkuji za odpovědi

  Další informace


 • Stavba dílny/garáže stavební povolení

  Dobrý den, chtěly by jsme doma zbourat starou kůlnu a postavit místo ní zděnou garáž s dílnou. Mělo by to vypadat tak že jedna část by byla jen na parkování a druhá větší kde by se dělalo, opravovalo, byla by tam montážní jáma a jinak by se tam taky parkovalo. Nijak rozdelené zdí, prostě jedna velká místnost. A zajímá mě jak je to s povolením či ohlášeném na ůřadech, jestli když nahlásim že to bude garáž smim tam mít montážní jámu, nebo to nahlásit jako dílnu ale tam budou zase přísnější podmínky asi, na odpady a tak. Jak to udělat neřešil to někdo? DěkujiDoplňuji:to jo ale když budu stavět garáž smím v ní mít montážní jámu? Aby nebyl problém s kolaudací?

  Další informace


 • jak vypadají příjímačky z matematiky na spš stavební pro studijní obor-36-47-m01stavebnictví -pozemní

  jak konkretně vypadají testy jaké jsou tam přibližně otázky atd.děkuji

  Další informace


  Kolik musím mít splněno kreditů na VUT za zimní semestr, abych se dostal do letního v bakalářském studiu, obor stavební?

  Zdravím, kolik musí být splněno kreditů na VUT za zimní semestr, abych se dostal do letního v bakalářském studiu, obor stavební? Děkuji.

  Další informace


 • Stavební řezivo  Další informace


  Stavební povolení vs. ohláška  Další informace


  Stavební konstrukce - pomoc s otázkami  Další informace


  Stavební dozor - rodiný dům  Další informace