• Stavebni povoleni - jak dlouho to trvá? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Stavebni povoleni - jak dlouho to trvá?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Stavebni povoleni - jak dlouho to trvá?

 • Kvartalni alkoholik. Jak se projevuje jeho chovani. ? A jak dlouho trva ?  Další informace


  Jak dlouho trvá hacknout jednu stránku?  Další informace


 • Výměna oken - stavební povolení?  Další informace


  Stavebni povoleni - prodlouzeni?  Další informace


  Mobilni dum vs stavebni povoleni  Další informace


 • Jak dlouho trvá doručení dopisu z ČR do Chile v Jižní Americe?  Další informace


 • 4DX - Kino(Jak dlouho trvá?)

  Zdravím. Mám zájem o kino formátu 4DX. Zrovna v kinech budou dávat Hunger Games a má to nábídku 4DX. To bude celý film ve formátu 4DX nebo nějáká 5-ti minutový záběr filmu Hunger Games ve formátu 4DX?

  Další informace


 • Jak dlouho trvá dodací lhůta...?

  v internetovém knihkupectví a href"http://www.navrat.cz" rel"nofollow" http://www.navrat.cz /a ?A kolik stojí poštovné při platbě na dobírku složenkou? Opravdu jen 50 Kč?Nemůžu tam tyto informace najít... Děkuju :)

  Další informace


  Jak dlouho trva nezprijde informacni e-mail od facebooku?

  Mam problem, nekdo se mi doslova naboural na facebook- uplne cizi holka, ktera si zmenila heslo, e-mail i jmeno meho uctu. Nahlasila jsem to primo na stranky facebooku, zadala jsem 3 duveryhodne pratele, aby mi pomohli. Mel mi prijit informacni e-mail o dalsich pokynech, ale neprisel. Mym pratelum porad neprisel kod a mne ten e-mail o dalsich pokynech, ale porad se nic nedeje. Hledala jsem dobu dodani, ale nikde jsem ji nenasla. Kdyz jsem to zkousela znovu napsalo mi to, ze uz jsem to udelala a e-mail byl jiz odeslan. Je to divne, protoze to trva uz nekolik hodin a porad nic. Mel me i navest na tu stranku na zadani kodu. Predem diky za odpoved.

  Další informace


 • Stavební povolení - dodatečné

  Dobrý den, chceme začít stavět bez stavebního povolení a až po nějakém čase o něj zažádat zpětně. Má s tím někdo zkušenosti? Děkuji

  Další informace


  Jakým dnem nabývá právní moci stavební povolení?

  Je dnem nabytí právní moci stavebního povolení uplynutí 15 denní odvolací lhůty nebo úřední záznam úředníka? S tím souvisí zda se 15 denní lhůta na odvolání bere jako 15denní lhůta na doručení odvolání úřadu nebo odeslání odvolání účatníkem řízení.Příklad: v praxi to znamená, že uplyne 15 dnů od vydání stavebního povolení, úředník počká ještě další 3-4 dny zda nějaké odvolání nedorazí poštou. Protože termín padne na sobotu a následující pondělí a úterý je státní svátek bude nabytí právní moci vyznačeno až v termínu 24 dní ode dne vydání stavebního povolení nebo zpětně po uplynutí 15 denní lhůty na odvolání?

  Další informace


 • Jak dlouho trvá prohlídka celé ZOO Praha?

  Chci jet s dětmi do ZOO Praha v Tróji. Pokud chceme vidět všechna zvířata, pžibližně kolik hodin bude prohlídka trvat?

  Další informace


 • Jak dlouho trvá na Marsu rok?

  Je na Marsu rok stejně dlouhý jako na Zemi? Respektive plyne tam čas jinak než u nás?

  Další informace


 • Jak dlouho trvá instalace aplikace Windows Internet Exlorer 8?

  už jsem si stáhnul internet explorer 8 ale instalování mi trvá dlouho.

  Další informace


 • Jak dlouho trva poslani postere stante

  Odeslání zásilky Poste restante trvá stejně, jako odeslání kterékoli jiné zásilky...-)Tato zásilka je pak na cílové poště uložena 14 dnů (za příplatek 1 měsíc).

  Další informace


 • Jak dlouho trvá porucha erekce?

  Předem píšu, že mi je trapně se ptát a chtěl bych znát jen vaše názory. Od pátka mám problém, že se mi nepostaví při sexu či masturbaci. Tedy se jedná o poruchu erekce. Jak dlouho toto trvá? Je to vážné a jak se to léčí? Zda to jde. Něco jsem si o tom četl, takže už něco o tom vím a nějaké názory uvítám.Jen doplňuji: Je mi 28, stalo se mi to asi poprvé v životě a někdy se postaví (ale není tak, jak by měl být).A při sexu se mi to stalo u konce, že zvadl.

  Další informace


  Jak dlouho trvá kocovina?

  Není mi nějak extra zle, ale uplne v poradku taky nejsem :D je mi zle od zaludku a trochu se mi tresou ruce.. Jak dlouho to zhruba bude jeste trvat? Moc dekuju:)

  Další informace


  Jak dlouho trvá kašel? Už 14 dni mám suchý kašel nic mi nepomáhá.porad me to nutí kaslat

  Nejlépe ti odpoví lékař, ale nepálí tě ještě náhodou žáha?

  Další informace


  Jak dlouho po porodu trva navrat hormonu do puvodniho stavu ?

  Bohužel - na takto položenou otázku nelze ´přesně´ odpovědět...Ale klidně i rok - nebo, výjimečně, i déle...Nejde jen o návrat k původní produkci hormonů, ale i o to, že organismus i na původní hladinu hormonů v krvi může reagovat jinak, než před porodem (a před těhotenstvím).Pokud pociťuješ nějaké problémy, konzultuj je se svým gynekologem a případně navštiv endokrinologa.

  Další informace


 • Jak dlouho trvá než bude mít ryba rybičky?

  Jak dlouho trvá než bude mít ryba rybičky a jak to poznám???

  Další informace