• Stavebni sporeni nebo penzijni pripojisteni - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Stavebni sporeni nebo penzijni pripojisteni. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Stavebni sporeni nebo penzijni pripojisteni

 • Zruseni penzijniho sporeni  Další informace


 • Kde najít informace o československých stavebních strojích ZTS?  Další informace


 • Ohláška nebo stavební povolení  Další informace


  Je povinen odpovědět stavební uřad na můj doporučený dopis/žádost o odtranění černé stavby/a pokud ano do kolika dnů.  Další informace


  Existuje v Řecku něco podobného, jako je u nás stavební spoření?  Další informace


  Cena stavebni dokumentace k RD  Další informace


 • Penzijni pojisteni  Další informace


 • Potřebuji na zrušení stavebního spoření souhlas rodičů ?  Další informace


  Poradíte, jak mám vyřešit stavební spoření u Buřinky?  Další informace


  Na kolik let je penzijní připojištění, když si ho uzavřu v předčasným důchodě?

  Já mám smlouvu u ČP, tam je doba pojištění stanovena na minimálně pět let a výplata je podmíněna dovršením šedesáti let věku. Nejlépe to vše zjistíš u své pojišťovny, podmínky se mohou lišit ústav od ústavu a mohly se i změnit v závislosti na době, kdy byla smlouva uzavřena.

  Další informace


  Mám stavební spoření již 7 let, připisuje se na něj dále státní podpora?  Další informace


  Lze zrušit penzijní připojištění bez poplatků, když jsem ještě nevložil žadné peníze ?

  Pokud ještě nebyla splacena ani první splátka , tak ano.

  Další informace


  Která banka potvrdí penzijní formulář Deutsche bank?  Další informace


  Kde si zřídit penzijní připojištění?

  Chystám se zřídit penzijní do konce listopadu. Hledal jsem dle nejlepšího úroku. Mám se však řídit i něčím jiným? Chystám se zatím spořit minimální částku - 300 Kč.Doplňuji:Případně, vím o bonusu na sfinancích ve výši částky, kterou hodlám spořit. Věděl by někdo o lepším a kde?

  Další informace


  Jaké byste doporučili spoření?  Další informace


  Důchodové pojištění vs. penzijní připojištění..

  Dobrý den, jaký je prosím rozdíl mezi důchodovým pojištěním a penzijním připojištěním? děkuji

  Další informace


  Budete si do 30.11.2012 zřizovat důchodové připojištění? Pokud ano / ne, proč?

  Pájo, v roce 2002 jsem začala pracovat pro ČSOB pojišťovnu. Už tehdy se mluvilo o refomě důchodů. Uzavírala se životní pojištění, která kromě úrazových a spořících rizik měla za úkol vytvořit rezervu na důchod. Už tehdy se hovořilo o třech pilířích . Později se začalo s penzijním připojištěním a klientům se tvrdilo, že toto je ten druhý a třetí pilíř, který jim zajistí slušný život v penzi.Nějak takovým reformám už nevěřím. Nedokážu zodpovědně říci, že bych dnes do něčeho takového šla.Jsem sama za sebe opravdu ráda, že jsem v důchodě. Upřímně je mi líto generací, které mají důchod před sebou a zvláště mladým lidem. Na důchody bylo peněz dost a nemělo se na ně sahat. Bohužel, toto pravidlo bylo porušeno a teď se k odpovědnosti za chyby politiků staví veřejnost. Souhlasím s tím, že by si každý měl nějakou finanční rezervu na stáří vytvořit. Ne vždy je to ale možné. Pokud jsou v naší republice skupiny obyvatel, které nepracují a nepracovaly a mohou pobírat již v produktivním věku důchod, tak je pochopitelné, že tyto peníze někde chybí. Stejné je to i s experty přes aukro a podobné případy nezaměstnaných , za něž platí pojistné stát, kteří si ale příjdou na finanční částky rovnající se průměrnému měsíčnímu platu jenom díky kšeftování na internetu.Mám za to, že sociální politika by potřebovala moudřejší ošetření. Také by mělo i pro politiky platit, že jsou složky státního rozpočtu, na něž se sahat nesmí a nesáhne.

  Další informace


 • Jak obejít povinnost mít stavební dozor?

  Chceme si stavět dům svépomocí + najmutím odborných řemeslníků na určité práce. Na stavebním úřadě od nás chtějí, abychom měli stavební dozor. Ten ovšem stojí 10 000 a více. My ho nechceme, ani nepotřebujeme, jsou to pro nás vyhozené peníze. Je možné říci na stav.úřadě, že jsme si to rozmysleli a stavbu nám bude realizovat firma (jako)? Majitel jedné stavební firmy nám to nabídl, nic by za to nechtěl.Nezpůsobili bychom mu tím nějaké problémy?Co od něj bude stavební úřad požadovat?Bude chtít vidět úřad nějaké faktury mezi mnou a tou firmou? Smlouvu?

  Další informace


  Jak napsat odvolání proti exekuci stavebního spoření a jak napsat snížení finanční sankce v exekučním řízení?

  Odvolani podejte na soud, ktery exekuci naridil, mate na to 15 dni od prevzeti usneseni. Odvolavate se ale vuci exekuci jako takove (ze je neopravnena) a ne vuci zpusobu exekuce!Snizeni sankce... uprimne myslim, ze moc sanci nemate, obratte se primo na opravneneho jestli by vam snizil napr. uroky, treba se s nim domluvite.Exekutorovi muzete zkusit zaslat zadost o snizeni nakladu, ale to je jen na jeho vuli jestli vam vyjde vstric.

  Další informace


 • Jaké znaménko pro určení statického momentu plochy? (stavební mechanika)

  Doplňuji:moment setrvačnosti to není, statický moment se vypočítá plocha části tělesa x vzdálenost části tělesa od globálního těžiště

  Další informace