• Tarotové karty malé arkány a význam karet ve zdraví.Znáte odkaz kde najdu spojitost zdraví a karet malé arkány? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Tarotové karty malé arkány a význam karet ve zdraví.Znáte odkaz kde najdu spojitost zdraví a karet malé arkány?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Tarotové karty malé arkány a význam karet ve zdraví.Znáte odkaz kde najdu spojitost zdraví a karet malé arkány?

 • Znáte význam origami - jeřába? Protože jsem složila své první v životě, posílám vám virtuálně vše, co má :-).  Další informace


 • Nemáte někdo elektronickou podobu knihy Jak na to? Škoda Felicie. Nebo kde lze najít nějaký funkční odkaz pro staženi?  Další informace


 • Nevíte prosím kde stáhnu noc v muzeu 2 (prosím o přímý odkaz ke stažení zdarma) Děkuji ! :-)

  zde si vyber a href"http://www.google.cz/search?qnoc+v+muzeu+2-+st%C3%A1hnout+film rlscom.microsoft:cs:IE-SearchBox ieUTF-8 oeUTF-8 sourceidie7 rlz1I7ADRA_cs redir_esc eitEAGTdXTA4Wh4AaYycGZCg" rel"nofollow" http://www.google.cz/ hellip /a

  Další informace


  Nevíte někdo prosim vás odkaz kde by se dal stáhnout film MLADÝ EINSTEIN

  Nemůžu ho nikde sehnat a je to super komedie. Dík moc.MSKOM

  Další informace


 • Ztracené bednění, co to je a jakou má spojitost s Třetí říší?

  Stavba německé autostrády napříč ČeskoslovenskemKronika města Olešnice na Moravě, malého města ležícího na Hornosvratecké vrchovině, zaznamenává zajímavé události třicátých let minulého století, kdy nacistické Německo poskytlo práci místním lidem. Rok 1939 je pohledem olešnické kroniky je zachycen takto: „Zima tohoto roku byla velmi mírná. Sněhu bylo málo, teprve v březnu napadlo ho větší množství, takže způsobil hodně škod na ozimech a jeteli. V tuto dobu bylo z různých událostí a zpráv možné usuzovat, že se připravují osudové změny v našem státním a národním životě. Německá říše vymohla si stavbu dálnice územím druhé republiky s význačnými výsostnými právy…“ Stavba této „vídeňské“ autostrády A88, která měla spojit Wroclaw (v německém exonymu Breslau) s Vídní, byla zahájena v dubnu 1939.Měla to být říšská autostráda o délce 320 kilometrů, postavená na československém území. Původně měl být její status měl být exteritoriální“, mělo zde existovat celní oddělení od československého státu. Na všech nájezdech a výjezdech by byly německé celnice a dotčené území mělo být vyňato z výsostných československých pravomocí.Dodnes je na trase této tzv. Hitlerovy dálnice na leteckých snímcích Moravy a severovýchodních Čech zřejmý koridor připravované autostrády, vytvořený provedenými zářezy do krajiny a vybudovanými náspy. I dnes je možné na trase plánované autostrády narazit na rozestavěné pískovcem obložené mosty, vystavěné ve starobylém antickém stylu metodou ztraceného bednění.Více po

  Další informace


  Znáte význam pojmenování Habakuk?

  Nedávno se toto slovo objevilo v odpovědi na jednu otázku.

  Další informace


  Znáte význam a původ jadrného českého přirovnání jsi v p.deli jako vládní vojsko v Itálii?

  Kdy asi toto úsloví vzniklo? Co bylo vládní vojsko?Omlouvám se za vulgární vyjádření, ale jinak by nevyznělo.

  Další informace


  Myslíte si že útoky proti growshopům mají spojitost s připravovaným monopolním prodeji konopí pro léčebné užití?

  nie.proste growshopy nie sú žiadúce. ako ani huliči a ani iní narkomani, užívatelia drog - okrem tabaku (fajčiari), alkoholu (80% populácie), benzínu (majitelia áut), cukrov a tukov (obézni a budúci obézni) [prínos do štátnej kasy v podobe daní].žiadny liečebný účinok THC objektívne neexistuje (viete o tom, že nikotín zvyšuje schopnosť prijímať nové informácie, že stimuluje pozitívne činnosť mozgu?).

  Další informace


 • Kde sehnat tarotové karty (popř. jiné věštící karty) v Písku?

  Pokud není v Písku prodejna esoterických pomůcek, určitě nechybí knihkupectví.Zajděte tam, zeptejte se. Pokud karty nemají, myslím si, že rádi poradí, případně karty objednají.

  Další informace


 • prosim, poslete mi odkaz, kde najdu hru The Sims 3.

  mam pujcene dvd s touto hrou, kterou samozrejme musim co nejdrive vratit.nainstalovala jsem si ji do pocitace, ale jde mi spustit jen s pomoci disku(kdyz je vlozeny v pocitaci).moc se mi libi a tak se vas ptam, kde je tato hra, kterou budu mit v PC naporad a budu ji moct hrat.predem moc dekuju.

  Další informace


  Zvažte možnost výměny baterie- spojitost s problémy při startu OS?  Další informace


  Lze nainstalovat do počítače operační systém Chrome OS. Pokud ano, znáte nějaký odkaz na stažení souboru?

  a href"http://getchrome.eu/down " rel"nofollow" http://getchrome.eu/ hellip /a

  Další informace


 • Kde se chová PANGASIUS? Je tato ryba zdraví prospěšná?

  Doplňuji:Mekong stahuje všechnu špínu z Thajska, Vietnamu a Laosu. To je přesně ta řeka, která sbírá všechny humusy, které do ní amíci naházeli ve válce s Vietnamem a taky do které tečou špíny z továren, co jich jenom ve Vietnamu je.

  Další informace


 • Mají sny nějakou spojitost?

  Myslíte, když se dvou lidem zdá podobný sen ve stejnou noc, že to má nějako spojitost? Ty sny defakto do sebe navazovaly.Doplňuji:Je to taková náhoda, jen tak se to nevidí:)

  Další informace


 • Znáte význam spojení pohříchu nehrubě?

  Neznám, ale našla jsem:Pohříchu (pohřiechu) bohužel, naneštěstí, běda.Nehrubě - 1. drobně, útle, nevelice.2. náboženské slovo - nehmotně, netělesně, duchovně.Takže možná - bohužel málo (ne moc)

  Další informace


  Znáte význam slov hold x holt? Holt vzdáváme hold ...

  Inspirace k vložení otázky.1. Terry se ptala na užívání spisovné češtiny ...2. V jedné otázce tazatel napsal: Hold, život není peříčko... Je to správně?V užití těchto slov se hodně chybuje...

  Další informace


  Zajímá mě, zda znáte význam slova trachta a používá-li se u vás?

  Potřebuji pro známou, píše práci. Kdybyste mohli uvést oblast - např. východní Morava, jižní Čechy apod. Děkuji.

  Další informace


 • Složené zlomky, kde najdu odkaz na procvičení?

  Prosím poraďte mi, kde najdu odkaz na procvičení zlomků? Potřebovala bych složitější verzi - kombinaci několik zlomků nad sebou - kladná i záporná čísla, všechny typy závorek + mocniny a odmocniny, jak na druhou, na třetí i víc... Je to látka pro víceletá gymnázia - sekunda.

  Další informace


  Nemáte někdo nějaký dobrý odkaz,kde bych našla dobrý referát o italské barokní opeře? Děkuji moc.

  Nezlobte se,že to sem dávám znovu,ale nikdo mi s určitostí neodpověděl na mou otázku. A mimichodem,pokud si chcete zase napsat pod mou otázku chytrý komentář,kde mě budete poučovat o tom,že je to domácí úkol,pište si to prosím jinam,protože vás mohu ujistit,že tohle není domácí úkol. Děkuji.

  Další informace


  Je opravdu nutné u každé otázky vkládat odkaz na zdroj, kde si tazatel může odpověď najít sám?

  Jestliže do půlminuty najdu odpověď já, proč mám někoho podporovat v lenošství a naservírovat mu úplně vše pod nos. Je to přece jenom o troše šikovnosti a umění zeptat se. Navíc šedá lišta funguje naprosto úžasně, takže tady se nezorientuje snad jenom nevidomý.Doplňuji:Hanulko, jenže zdroj je tady také možno brát jako tetička Wiki , strejda Google osobní zkušenosti atd. Kodex jsem četla, takže se ptám znovu. Ano? Nebo ne?Sice mne to docela štve lenochům takhle ustupovat, ale pokud je názor většiny, že to být musí, tak se s tím začnu taky zaobírat. Ačkoliv přiznávám, že s krajní nelibostí.

  Další informace