• Teď jsem viděla ke koupi hořlavou pastu. Do čeho nebo na co se používá? Díky. - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Teď jsem viděla ke koupi hořlavou pastu. Do čeho nebo na co se používá? Díky.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Teď jsem viděla ke koupi hořlavou pastu. Do čeho nebo na co se používá? Díky.

  • Proč má někdo zamrzlá okenní skla , viděla jsem u bytů i v domcích?



    Další informace


    Používá se slovo gesce takhle často už hodně dlouho, nebo je to teď móda?



    Další informace


    Je něco, čeho ted litujete, nebo co byste ve svém životě změnili?



    Další informace


  • Lze nějak vysušit teď v zimě autointeriér? Namrzá mi přední sklo zevniř. Díky.



    Další informace


  • Poradíte nějaké filmy o rockové hudbě (Třeba jako The wall nebo Doors, které jsem už viděla)

    Myslím filmy o skupinách..

    Další informace


    Potřebovala bych zjistit název filmu, který jsem viděla již dávno.

    Byl to horor či thriller. Pamatuji si záblesky. Manželka najde přívěsek manželovy bývalé ženy, myslím, že ho najde na dně jezera, začne mít podezření, že manžel svou bývalou zabil. Ke konci filmu se pokusí zabít i ji. A to především stejně jako bývalou manželku tak, že ji paralyzuje a položí do vany, kam pustí vodu. Ona se z toho ale dostane. Nevíte někdo název filmu?

    Další informace


  • kde koupit zelenou curry pastu

    Leckde, vyber si od Google

    Další informace


    V obchodě jsem viděla indiánská vejce, čím jsou zvláštní?

    Viděla jsem je v obchodě ,některá mají nazelenalou skořápku,jiné ne.

    Další informace


  • Nějaký typ na bělící pastu, která ale opravdu funguje?

    Třeba taková pasta na bázi sava spolehlivě vybělí dřevo, látky a pod.Vždycky je potřeba vzít do úvahy vlastnosti běleného materiálu a podle nich volit druh bělidla do pasty.

    Další informace


  • Jak se jmenuje kniha/slovník českých sprostých slov ze středověku. Asi před deseti lety jsem ji viděla v antikvariátu.

    Formát asi A4, asi 3cm tlustá.

    Další informace