• Tiskárně došel papír, přitom je ho tam štos.. jak tento problém vyřešit? HP - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Tiskárně došel papír, přitom je ho tam štos.. jak tento problém vyřešit? HP. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Tiskárně došel papír, přitom je ho tam štos.. jak tento problém vyřešit? HP

 • Co na své domácí tiskárně nejčastěji tisknete?  Další informace


  Co by stalo, kdyby do akce GrandOptical přišel 100letý člověk?  Další informace


 • Můžu si na 3D tiskárně vytisknout 3D tiskárnu?  Další informace


  Jak vyřešit problém s bezdrátovými sluchátky, když funguje jenom jedno sluchátko?  Další informace


  Jak rychle se pohybuje tisknoucí hlava v tiskárně?  Další informace


  Co všechno se dá nebo nedá vytisknout v 3D tiskárně?  Další informace


 • Je slevový kupón nepřenosný, tj. použitelný jen osobou, na jejíž adresu došel?

  Dostal jsem aršík slevových kupónů společně se složenkou na telefon, která chodí na moji adresu. Bratr si ode mne jeden kupón vzal. Když ho uplatňoval, musel uvést adresu. Chtěli se ujistit, že je skutečně osobou, která má na slevu nárok?

  Další informace


 • Zaseklý papír v tiskárně  Další informace


  Poradíte mi jak vyřešit problém s kurzorem?

  Když zapnu počítač tak mi najede obrazovka ale najednou se zasekne kurzor a nejde s ním pohybovat. Tak to vypnu a znovu zapnu a až na poněkolikáté se mi to povede a potom kurzor normálně funguje. Teď nevím jestli je to myší a mám si koupit novou nebo je to v počítači.Ještě bych chtěla vědět jak se správně nazývá myš bez podložky a s káblem.Děkuji za Vaše odpovědi.

  Další informace


  Pomůžete mi vyřešit tento problém s počítačem?

  Počítač nenaběhne... Po nastartování a ukázání tzv. Splash Screenu (Asus P4P800vm) mi to napíše že mám zmáčknout buď F1 pro nastavení BIOSu nebo F2 pro pokračování. Když dám F1 tak se sice dostanu do BIOSu, ale hned jak chci dát uložit změny , tak mi klávesnice zdechne (zhasne, nejde používat). Když dám F2 pro pokračování, tak mi to zdechne při načítání systému Windows. Možná je to tím, že jsem včera přidal 4. RAM paměť (512mb). Ovšem když jsem jí vyndal, nepřestalo to dělat. Zároveň při tom jsem čistil celý počítač a popisoval dráty, ale ty jso všecny v pořádku a správně připojené... Neví někdno co s tím???Komponenty:CPU: Intel Pentium 4 HT 2,6GhzGPU: Club 3D Radeon 9600xt bravo (128mb)Ram: 3x 512mb DDRMotherboard: Asus P4P800vmDisky: IBM 60gb (IDE), Seagate 120gb (IDE), 2x Western Digital 80gb (sata)Zdroj: Gembird 400W (úplně nový)Za všechny odpovědi předem děkuji :)Doplňuji:Tak super!! Už to chodí!! Bylo to tím, že jsem měl ty ramky ve špatných slotech... :D

  Další informace


  Pomůžete mi prosím vyřešit problém se zálohováním dat? Jak zabránit uživatelovi ukládání dat jinam, než na plochu?

  Zálohuji PC (není můj) na externí HDD zhruba každý měsíc, potřebuji vždy zazálohovat různé obrázky, dokumenty, ..., zvážil jsem všechny možnosti a dospěl jsem k nejlepšímu závěru-vytvořím si účet roota, ostatním snížím oprávnění a budu muset zálohovat jen jednu složku, v tomto případě plochu. Jak zabránit uživatelovi, aby nemohl ukládat data jinak, než na plochu a do složek, jenž jsou na ploše?zjednodušeně, jestli jsem to špatně vysvětlil-Jak zabráním některým účtům v ukládání dat jinam, než na plochu? PC má Win 7 HP.

  Další informace


  Nevíte jak vyřešit problém se zprávama na FB ?

  Měnil jsem si email a heslo a tak mi nabídlo nějakou blbost ohledně bezpečnosti, zkusil jsem to a moc moudrej z toho nejsem, nevadí, ale když chci někomu napsat, jde to pouze tak, že musím na stranku kde je jeden velký chat na celou stranku, nevíte někdo jak to vrátit zpátky jako malé listy dole ? Díky moc !Idiot nejsem, pouze chci poradit tot vše, tak ho ze mě nedělej.

  Další informace


  Mám problém s notebookem. Extrémně pomalé najíždění stránek, přitom notebook je rychlý, víte čím by to mohlo být?

  Zdravím, mám problém s notebookem. Zakoupil jsem nový notebook od Asusu, všechno jelo, jak má, ale asi po 4 měsících mi jedou pomalu internetové prohlížeče, myslím tím extrémně pomalu, nedá se na tom pracovat. Jediné , co jede v celkui v pohodě je Facebook,.Signálem to není, jelikož jsem zkoušel se připojit i na jiné wifi. Notebook jede jinak rychle, ale internet prostě ne a ne , nevíte , co s tím můžeš být ? děkujiii za odpověď..

  Další informace


  Jak vyřešit problém se zvukem z PC?

  Nevím, zda-li se jedná o chybu hardware či ovladačů, ale po určité době (cca 5 minut) začne být generovaný zvuk (nezáleží na hlasitosti), lhostejno jestli z youtube, či jiného přehrávače, degradovaný jakousi oscilací. Dříve to nedělalo. Napadá Vás, co to může být a jak to odstranit? (chyba se projevuje jak na výstupu z přídavné zvukové karty, tak na výstupech z HDMI jak na grafické kartě, tak na mainboardu).

  Další informace


  Jak vyřešit problém s ovladačem ???

  Máme ovladač který jde dobře ale nejdou nám zmáčknout čudlíky 8 a 0 a EPG...vyměnily jsme i baterky ale pořád nereagují ty samé čudlíky..tak nevíte čim to ???

  Další informace


  Inkoust v tiskárně

  Pomocí plnící sady jsem si doplnila zásobníky na inkoust ve své tiskárně.Tiskárna však nadále hlásí že nádobky jsou prázdné.Jak to?Děkuji

  Další informace


 • Kam svět došel, když sicilská mafie varuje Islámský stát?

  Nechte New York na pokoji, varuje Islámský stát sicilská mafie! Nabídka ochrany New Yorku před teroristy přišla z neočekávané strany. Pokud se Islámský stát (IS) pokusí o útok, bude mít co do činění se sicilskou mafií. Toto vážné varování vyslovil Giovanni Gambino, syn hlavy jedné z pěti newyorských mafiánských rodin.Kdy se ujme ochrany našeho území zdejší lihová mafie a začne islámisty pravidelně kropit metanolem!

  Další informace


 • Potřebuji váš názor jak vyřešit morální problém týkající se vztahů.

  Ahoj, seznámím vás se situací.Já nejsem nijak hezký, vzhledově bych spíš řekl že jsem spíš ošklivý.Můj kamarád je hezčí než já ale ne o moc.Roky na základce jsem pozoroval jednu dívku, bohužel byla pořád (opravdu pořád) se svou kamarádkou, která byla přesně opačná než ona. Ona dívka - hubená, tichá, roztomilá její kamarádka naopak - silnější, společensky výrazná, hlasitá a dost autoritářská oproti ní.Nebyla tedy možnost kdy se s dívkou seznámit.Teď, na střední, už ta možnost je. Ona dívka už se s ní tolik nestýká a myslím že pokud bych chtěl, mohl bych se pokusit navázat kontakt.Bohužel už má přítele, který je (jak už je dnes zvykem) starší než ona. Přesto si myslím, že by stálo za pokus zkusit ji mu přebrat.K mému překvapení mi dnes napsal kamarád, že se hodlá o tuto dívku ucházet. Nevím co mám dělat. Je to můj dobrý kamarád, je na tom podobně jako já, navázat kontakt s dívkou je pro oba velký problém. Navíc nechci riskovat že bych o kamarádství mohl přijít a přitom nezískat ani tu dívku. Co byste dělali vy na mém místě?Doplňuji:Ono se to snadno řekne nechte to plavat ale tohle je životní láska a přesně vidím, že v každé jiné (teda pokud vůbec nějaká bude) holce co bych kdy měl bych hledal ji. Na druhou stranu je pravda, že ani já a ani můj kamarád u ní nemáme nijak vysoké šance, taky je dost dobře možné, že se ani on ani neodváží si s ní promluvit. Asi máte pravdu, musím počkat až jak se to bude vyvíjet dál.Dokázal by to vyřešit alkohol?

  Další informace


 • Lze nějak poslat dopis přes poštovní schránku, aby úspěšně došel příjemci i bez známky?

  O poštovních budkách jsem v životě neslyšel, to je nějaká novinka?Pokud máte na mysli poštovní schránku, tak dopisy obvykle dojdou i bez známky, ale poštovné se vymáhá po příjemci, kterej vám pak zřejmě pěkně poděkuje.

  Další informace


 • Jak vyřešit problém s kočkou při dovolené?

  Zdravím, máme v plánu si pořídit kočku (Sphynx). Ale ocitá se zde jeden menší problém, každý rok jezdím na 2 týdny s rodiči do hotelu. A o kočku by se neměl kdo postarat. Nechce se mi otravovat příbuzné, aby chodili obden krmit:). Máte podobný problém? Jak ho řešíte ?V archivu jsem podobný problém nenašel.Dík :)

  Další informace