• Torricelliho pokus - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Torricelliho pokus. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Torricelliho pokus

 • Pokus za jak dlouho zmrzne bublina?  Další informace


  Co říkáte na názor, že práce je poslední zoufalý pokus, jak získat peníze?  Další informace


  (2. pokus) Napadlo mě, že budu nosit sukni. (zatím na zahradě)  Další informace


 • Pokus instalováni nový Android Xperia x8  Další informace


 • Proč se nepříliš úspěšný pokus o napodobení něčeho označuje jako hadr?

  Například někdo by se pokusil o balet a přihlížející by prohlásil Haha, Vlastík Harapes hadr! Nebo by někdo ukuchtil nějakou zrůdnost a druhý by to označil za Babicu hadr .Proč se to tak říká?Dodatek: No jo, interpretovala jsem to asi špatně, z toho důvodu se na to taky ptám :) díky.

  Další informace


 • pokus o záchranu dat z disku  Další informace


  Zapínání PC na druhý pokus  Další informace


  Pozor na další pokus o odcizení PayPal informací  Další informace


  PayPal - pokus o pishing?  Další informace


  PayPal - pokus o phishing - varování !!!  Další informace


  Co dělat, když na první pokus nefunguje vyhledávač na Seznam.cz?

  No, dík, já čekala nějakou dobrou radu :)))

  Další informace


 • Pokus o vyrobení razítka

  Zdravím, někdo se pokusil vyrobit razítko na moje jméno, naštěstí se mu to nepodařilo a nestihl razítko zneužít, věc byla předána policii, co té osobě hrozí? Bude se tím PČR vůbec zabývat?

  Další informace


  Není hloupé, že pokus je stejně trestný jako dokonaný trestný čin?

  Pokud bychom si vzali jako příklad trestný čin vražda, tak pachatele by to motivovalo k tomu, aby nepoužil nůž, ale použil něco účinnějšího, jako například střelnou zbraň. Nebo by to mohlo způsobit, že by si pachatel dal na činu opravdu záležet, tzv. by nebodl oběť do břicha jen jednou, ale pořádně by ji rozporcoval, aby měl stoprocentní jistotu, že oběť zemře.Možná se však pletu a mluvím nesmysly, ale tak to vnímám já. Jak to vnímáte vy?

  Další informace


 • Proč mi pokus v chemii ukazuje, že jsem kuřačka, když nejsem??

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, když jsme ve škole dělali pokus se slinami v chemii (pokus zjištění kuřáků), tak mi vyšlo, že mám v sobě ty látky, co mají kuřáci, ale v životě jsem neměla v puse cigaretu, z rodiny nikdo nekouří, do žádné hospody nechodíme.. nesetkám se skoro vůbec s kouřem (jen třeba na ulicích, když jdu kolem hloučku kouřících lidí nebo výjimečně, když jdu s jednou kamarádkou venku) .. mohl byste mi někdo poradit, proč mi to teda vyšlo tak, jak vyšlo? Děkuju

  Další informace


  Jedná se v tomto případě o pokus o sebevraždu?

  Vzal jsem si 800 mg Ibalginu a pak na mě naskočili pupeny po celém těle, a tak jsem si vzal 20 mg Zirtecu.Toto jsem udělal před pár lety.Ptám se proto, abych se dozvěděl, jestli tohle není pokus o sebevraždu, aby mi nebyl odepřen přístup do nebe.Pokud to byl pokus o sebevraždu, jak dlouhá doba by od toho měla uplynout, abych nebyl považován za sebevraha?

  Další informace


  Jaký pokus na zákon akce a reakce?

  Dobrý den, prosím o radu, nenapadá Vás nějaký pokus na zákon akce a reakce? Celá třída si má po skupinkách nějaký připravit, tak bych i ráda nějaký zajímavý... :)Kromě balónku, siloměrů a vozítek - ty jsme si už ukazovali, mě žádný nenapadá :(

  Další informace


 • Třetí pokus na zápočet

  Dobrý den, studuji VŠ, konk. ekonomickou fakultu. Problémem zdejších oborů je potyčka s mikroekonomií. Předmět je to těžký a více jak půlka studentů (jedná se cca o 250 lidí) z daných oborů nedokázala na první pokus splnit zápočet. Brzy se všichni zúčastníme druhého termínu, ale co když se nedostaneme ani přes ten? (Jeden ročník by dle našich informací asi úplně zanikl).

  Další informace


  Pokud jsem neudělala maturitu na první pokus, jsem ještě student?

  V květnu jsem neudělala jeden test, který si jdu dodělat v září. Mám mezitím stále profil studenta, nebo musím platit soc. a zdravotní?ve škole mi řekli, že ne a ať jdu na pracák. Na pracáku se zase pán hrozně divil proč nemám normálně prázdniny. Díky

  Další informace


  Neznáte nějaký lehký pokus na fyziku?

  Pokud ano, prosím o vysvětlení (reakce) atd.. Moc děkuju!

  Další informace


  MATURITA 3.pokus jak to stim je?  Další informace