• Torze žaludku u psa - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Torze žaludku u psa. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Torze žaludku u psa

  • Berete smrt vašeho psa stejně jako úmrtí v rodině?



    Další informace


    Jak jste se vyrovnali s odchodem psa do psího nebe?



    Další informace


  • K čemu jsou ty poplatky na psa? Proč prostě nemůžu mít psa jen tak?

    Z poplatkov sa čiastočne pokrývajú náklady obce na čistotu (od exrementov), sáčky, vybudovanie vyhradených psích cvičísk, výbehov a iných spoločenských a zdravotných priestorov.

    Další informace


  • Báječná léta pod psa- jaké jsou v díle motivy?



    Další informace


    Báječná léta pod psa - kniha

    Zdravím,chci se zeptat , zda tady někdo ví ilustrátora knihy.Děkuji za odpověď.

    Další informace


  • Co děláte, když se přejíte nějakým dobrým jídlem a je vám tak nějak těžko v žaludku a celkově v břiše v trávicím traktu?

    vis co se rika jez do polosita pij do polopita ...tim se ridim ...!!!

    Další informace


    Bolesti břicha okolo žaludku

    Dobrý den chctěla bych poprosit o radu jestli nevite co znamenaji bolesti zaludku kolikrat je ta bolest tak velka ze vystřeluje do celeho břicha tak to trva skoro měsíc a nevim co mam dělat..

    Další informace


    zvuky ve střevech a žaludku ze stresu - pomoc

    Ahoj, mám problém se zvuky ve střevech a žaludku. Jsem si jistá, že to mám ze stresu, ale nevím, jak se toho zbavit. Děje se to vždy, když je někdo ticho.. když např. učitelka něco píše na tabuli, tak to nevadí, ale jakmile nastane ticho, tak začnou ty hlasité zvuky.. Prosím poraďte, už kvuli tomu dokonce chodím za školu a bojím se chodit mezi lidi

    Další informace


    Jak donutit psa jíst a chodit? Mé fence je 10 let.

    Nějaká metoda? Jsem bezradný...

    Další informace


    POKUD SI DÁM VEČER NĚCO SLADKÉHO,JE MI POTOM TĚŽKO OD ŽALUDKU.NENÍ TO I ZNÁMKA NĚJAKÉHO ZDRAVOTNÍHO PROBLÉMU? DĚKUJI

    Jíst sladké večer způsobuje, že je člověku těžko. Také nejíst větší množství potravy. Večer se doporučuje dát si malou porci bílkovin a zeleniny, ale tak asi 2-3 hodiny před spánkem.

    Další informace