• TV nevidí externí disk - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: TV nevidí externí disk. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - TV nevidí externí disk

 • Záznam pořadu z TV na externí disk  Další informace


  Zálohování systému na externí disk H  Další informace


  Tv nepřečte externí hard disk  Další informace


  Pomalý přenos dat na externí disk  Další informace


  Pojede tento externí disk i na USB 2.0 bez nutnosti dokoupit kabel?  Další informace


  Podle čeho mám vybírat externí pevný disk?

  Podle nekolika kriterii (a nemysslim jen velikosti, ceny a vyrobce ( kvality).)Tak zaprve: existuji dva druhy. Prenosny a neprenosny . Neprenosne jsou levnejsi a za stejnou cenu jako prenosne vam nabidnou daleko vetsi misto (co do GB). Nemelo by se s nimi moc manipulovat z mista na misto (ale samozrejme kdyz jej jednou za cas prenesete, nic se nestane). A jsou napajeny ze zasuvky. Prenosne jsou drazsi, ale maji take za stejnou cenu kapacitu mensi.Mam oba dva. Prenosny mam tento typ: a href"http://www.czechcomputer.czroduct.jsp?artno82768" rel"nofollow" http://www.czechcomputer.cz/ hellip /a (byl mi doporucen vyrobce Western Digital kdyz se obcas stane, ze disk spadne na zem, u WD je to vetsinou v pohode. U ostatnich vyrobcu casto dochazi k poruseni kontaktu a spoju a disk prestava fungovat.)Mam take externi neprenosny, ale v tom se nevyznam, v tom vam neporadim, na to vam bud odpovi jini, nebo se zeptejte v obchode. (Jedina nevyhoda mimo neprenosnost je ta, ze si to asi budete muset dat dohromady sam. Ale je to jednoduche, akorat odsroubujete kryt, nasadite a disk musite z pocitace naformatovat.)A uz jen posledni drobnost: vyberte si, jeslti chcete externi disk pro eSATA nebo pro USB. ESATA nemaji vsechny pocitace! Pro prenosny doporucuji USBcko, pro neprenosny (mate-li na svem pocitaci eSATA) doporucuji eSATA. Nektere modely maji podporu obou dvou.

  Další informace


  Nelze rozpoznat externí disk - neznámé zařízení  Další informace


  Nahravani na externí disk  Další informace


  Mám tzv. externí disk ( Verbatin ) , nevíte prosím někdo jestli jde nějak zaheslovat?

  Dškuji za odpověď :-)

  Další informace


  Jde nainstalovat Ubuntu na externí disk ?

  Jde nainstalovat Ubuntu na externí disk Verbantim ? Můj HDD v notebooku se rozbil, ale nevím to jistě, protože nevím, co s diskem je. Když disk vložím do Pc, tak se notebook zasekne v biosu a nejde se dostat do žádného nastavení. Třeba se disk musí naformátovat, ale já nevím, kde ho mám naformátovat, protože mám jen netbook a notebook Asus A6J- s poškozeným diskem. -Zkoušel jsem instalovat windows XP na externí disk, ale objevilo se- chyba při načítání z disku.A taky jsem zkoušel instalovat Linux Mint a ten se nespustil. Myslíte, že jde nainstalovat Ubuntu na notebook Asus A6J (podporuje bootování z usb)A disk je docela rychlý, akorát nevím, jak nainstalovat systém. Externí disk nejde rozebrat, abych ho vložil dovnitř.

  Další informace


  Jaký mám koupit externí hard disk?

  Jaký mám koupit exterák jednak jsem se dívala že jsou nějaké HDD a SSD. Potom mě zajímá jaký je rozdíl u HDD 2,5 a 3,5 co mám koupit. a potom jestli je lepší koupit jeden terový a nebo dva 500 G. díky moc a případně jakou značku aby to bylo v rozumné cenové relaci.

  Další informace


  Jak rychle přesunout hru která má 26GB když nemám flasku ani externí disk?

  nonono...pokud vlastníš legální hru, tak máš přece instalátor...a pokud ne, tak bacha na protipirátské agenty zde .-)

  Další informace


  Instalace Linuxu na externi disk  Další informace


  Externí disk a jeho odpojení  Další informace


  Externí disk - chyba  Další informace


  Externí disk - Westren Digital 500GB  Další informace


  Externí disk + instalace na něj  Další informace


  Externí disk (USB 3.0)  Další informace


  Externí 2,5HDD jako klasický pevný disk  Další informace


  Doporučte externí disk na miliardu fotek  Další informace