• Týkají se kvóty i uprchlíků z Ukrajiny? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Týkají se kvóty i uprchlíků z Ukrajiny?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Týkají se kvóty i uprchlíků z Ukrajiny?

  • Týkají se kvóty i uprchlíků z Ukrajiny?



    Další informace


    Je nějaký důkaz o spolupráci neziskových organizací s pašeráky uprchlíků?



    Další informace


    Kolik uprchlíků si vezme domů Bělobrádek?



    Další informace


    Kde by chtěla většina uprchlíků žít?



    Další informace


    Pokud vznikne Novorusko, jak dlouho zůstane nezávislé, než se spojí se Staroruskem? A jak dlouho vydrží zbytek Ukrajiny?



    Další informace


    Cigarety z Ukrajiny



    Další informace


    Týkají se Murphyho zákony i vás ?



    Další informace


  • Je možné vyvážet zboží z Ukrajiny přímo do EU (Italie)?



    Další informace


  • Jak rozumíte výrazům, které se týkají postupu přípravy ovoce a zeleniny, aby tyto plodiny bez úhony přežily v mrazáku?

    Které druhy je vhodné připravit:1. na hulváta2. na růžičky3. na kaši4. na jiný způsob5. celé plody -Objevila jsem v jednom časopise (název uvedu později). Autorka uvádí, že na první pohled vypadá zamrazování jednoduše, úrodu sklidíme, zabalíme, přesuneme do mrazáku.Aby bylo možné si na zmrazeném pochutnat i v zimě, je třeba zvolit i správný postup přípravy.Nikdy jsem neslyšela spojení na hulváta , ostatní jsem odhadla.Jak jste na tom vy? Přidá se ještě někdo?

    Další informace


  • Jak se bude postupovat při integraci tisíce nelegálních afrických uprchlíků v Česku?

    Zajímalo by mě, jak to bude probíhat od chvíle, kdy se mladý čmoud dostane do ČR. Kam ho ubytují s dalšími stovkami soukmenovců, z čeho bude ze začátku žít, kde se bude učit česky a na jaké pracovní pozice je budou přijímat. Všude se dočítám samé blafy o pomoci, zodpovědnosti a že máme dost prostředků, ale detaily nějak schází. Aby to nedopadlo tak, jak to vidím dnes: Nejdřív se všichni rozutečou, jedni stojí na Václaváku v županu a cylindru a nahánějí turisty do bordelů, jiní opodál kšeftují s drogama, či vysedávají ve svých knajpách. Pár šťastlivců se chytne u bezpečnostní agentury a co se týče černošek, tak při troše štěstí chytnou místo uklízečky (přičemž nadává, jak je to tady špatný a do měsíce má vyhazov) nebo skončí na privátu v Husinecký, kde vám za 800/hod nastaví čokodíru. :)

    Další informace