• Lze u nezletilých dětí změni přijmení?? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Lze u nezletilých dětí změni přijmení??. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Lze u nezletilých dětí změni přijmení??

 • Kolik je tu asi nezletilých registrovaných?

  Napadla mě ta otázka, když se nedávno jedna uživatelka projevovala jako malá holka trochu jsem byl zpočátku zmatený- je malá, není malá... Mám s ní jednat jako s dospělou, nebo malou...Doplňuji:Rynku, nač ta podezíravost, kdyby sis otázku přečetl celou, došlo by Ti, že že mi o body nejde... je to věcná otázka. Netíží Tě negativní myšlení, předsudky a tak?

  Další informace


  Jaký je původ a význam jména Hynek? Doplníte příjmení jednoho významného nositele tohoto jména?

  ...tam na své pouti pozdravujte zemi.Ach zemi krásnou, zemi milovanou,kolébku mou i hrob můj, matku mou,vlasť jedinou i v dědictví mi danou,šírou tu zemi, zemi jedinou! Z které básně jsou jeho verše? Kterými slovy báseň končí?

  Další informace


  Jak vznikala příjmení ?

  Novák, Blažek, Šnajdr, Kadlec, Hanzlík... kde se jen vzali ?

  Další informace


  Jak vlastně začala vznikat příjmení?

  Jak vlastně začala vznikat příjmení?

  Další informace


  Dobrý den. Chci se zeptat na vznik příjmení Jašek. Ďekuji.

  Prosím ne Jaško, ale Jašek.

  Další informace


  Co se stane až jednou zbyde v český republice jenom jedno příjmení?

  Budem losovat nový nebo jak?Doplňuji:Tak ale teď vážně, :) aby se udržela populace v ČR na stejný úrovni, je potřeba udržet to na dvou potomkách. Čili buď kluk*holka kluk*kluk* nebo holka*holka. Rodina kde je kluk*kluk nebo kluk*holka si příjmení udrží, rodina kde jsou dvě holky o něj přijde. Tím pádem každou generaci budeme přicházet o další a další příjmení, až jednoho dne prostě zbude třeba jenom jedno. Nebude to teda těch 33% o generaci, protože některý příjmení maj stovky rodin, tady se to bude mýtit trochu pomalejc, nicméně počet příjmení se zmenšovat bude. Samozřejmě že jsou tu nějaký další faktory jako změna příjmení,pojmenování potomka po matce, přísun cizáků z venčí, který tenhle proces zpomalujou, ale zase jsou tu jiný, jako že jeden ťunťa umře, druhej jouda bude neplodnej a dotoho ještě vošklivý lidi, který nemaj šanci zachovat rod, takže tohle nepočítám. Ale co mě zajímá je to, co se bude dít, až zbude v ČR jenom jedno (nebo třeba dvě, když chcete) příjmení.A netahejte mi furt do otázek cikány :) já je tu živit nebudu

  Další informace


 • ICQ, jak vypnout zobrazovani jména/příjmení

  Neví někdo prosim vás, jak vypnout v nastavení ICQ zobrazovaní jména a příjmení, bohužel je povinné tento údaj vyplnit. V sekci soukromí jsou pouze dvě možnosti, Všechny podrobnosti ... etc. a Pouze jméno (celé jméno a přezdívku), vím že to jde, ale nepodařilo se mi nic kloudného vygooglit, předem díkyDoplňuji:2beerdík za radu, ale situaci to bohužel neřeší, vše prázdné vyjma icq přezdívky ponechat nemůžu, jméno a příjmení je povinný údaj, a nahradit jsem jménoříjmení za přezdívku nechtěl, ale zcela vypnout zobrazení, protože vím, že to jde, ale nevím jak

  Další informace


  Generator jmena, prijmeni apod ...  Další informace


 • Změna příjmení u dítěte - chtěla jsem poradit ohledně změny příjmení mého 15-ti letého syna,s otcem jsme nebyly manželé.

  Syn trpí tím, že se jmenuje po otci,stydí se za své příjmení, protože jeho otec je poněkolikáté ve výkonu trestu, nikdy se o dítě nestaral a když je na svobodě nemá na syna dobrý vliv.Můžete mi prosím poradit jak postupovat? Je třeba žádat o svolení i otce?Jak by to probíhalo když je ve vězení a možná ani né tady v České republice? díky za odpověd a pěkný den :-)

  Další informace


  Smlouva - změna příjmení  Další informace


  Prosím o sdělení započtené doby na děti do důchodu.Žena,ročník 1950, r. narození dětí 1970,1973,1976 a 1982.Děkuji

  Pokud se ptáte kdy půjdete do starobního důchodu:tak rok 1950 jde v 57letech. tabulka je na netu stačí zadat(starobní důchod žena)

  Další informace


  Můj 3letý syn má příjmení po otci s kterým žijeme odděleně.Chtěla bych mu příjmení změnit.Je to možné?

  Musí s tím souhlasit otec. Když souhlasit nebude, dejte návrh na změnu příjmení k soudu formou žaloby (chce to ale přichystat pádné argumenty ve prospěch změny)

  Další informace


 • Jaká je histoire přijmení Petrlík? Od čeho je odvozeno?

  Příjmení pochází od křestního jména Petr - t. j. skála, kámen - původ řecký.Zdrobnělina - přípona -(l)ík. Slabikotvorné -l- mohli přidat písaři při opisování, nebo pri vzniku příjmení kvůli rozlišení jednoho menšího Petra od druhého - jeden byl Petr-ík, druhý Petr-lík.Doplňuji:Další varianta - Petr léčil léčitel používal léky. Původní význam slova lék - starší varianta lík - léčivý kouzelný prostředek.Petr+lík Petrlík.Vl. věd. z etym.

  Další informace


  Jak vzniklo příjmení Čandová?

  D. Moldanová: Naše příjmeníČanda - možností je několik.1. Z příjmení Čan, Čáň - to z osobního jména čán očekávaný nebo z osobního jména Čáslav, Častolov.2. Též z nářečního slovese čančit neslušně mluvit, mluvit mnoho okrašlovat (podobně hovorové činčat)3. Čáňa - 13. století také neupravená, nepořádná, velká žena valašsky nářečně kočka.4. Čanda může být kromě uvedeného také ze staročeského čán čáp.Záleží na tom, v které oblasti vaši předkové žili.

  Další informace


 • Jaký je původ jména Frankenstein? Nebo se jedná o příjmení?  Další informace


  Jak vzniklo příjmení Šoustal?

  gt a href"http://www.sport.cz/hokej/nhl/clanek/691401-kvuli-jmenu-zazil-posmech-ted-soustal-sni-o-nhl-a-univerzite.html hp-artcl" rel"nofollow" http://www.sport.cz/ hellip /a -A jak to jméno budou vyslovovat kanaďani? Oni mají ten svůj styl, že si to vyslovují tak jako by to bylo v jejich jazyce, dokud se ten hráč nějak neproslaví, takže jak to bude (foneticky do češtiny) nám znít?mosoj: neříká se po světnici, ale ve světnici..

  Další informace


  Dobrý den.Chtěla jsem se zeptat,jestli existuje příjmení Skočtamsám..Děkuji za odpověď.

  Doplňuji:A nevite tedy někdo jak se dá zjistit jestli existuje? potřebuji důkaz

  Další informace


 • Ročně se podle statistiky lékařem ošetřených úrazů dětí ve věku 0-19 let v ČR stane kolik úrazů dětí?

  Projdi si odkaz, najdeš dostupné informace (to snad zvládneš):

  Další informace


  Dá se nějak změnit jmeno a přijmění?Jestli jo jak?:-)

  Zajdi si na nejbližší matriku a tam ti přesně poradí, co v tvém případě musíš udělat.

  Další informace


 • Jak se správně skloňuje příjmení Fukala? Děkuji za odpověď.

  Jako předseda. FukalaFukalyFukaloviFukaluFukalo!FukaloviFukalou

  Další informace