• udělal jsem velké množství salátu - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: udělal jsem velké množství salátu. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - udělal jsem velké množství salátu

  • Jestlipak víte, kdo udělal historicky nejdražší, nejvelkolepější a nejfantastičtější selfíčko všech dob?



    Další informace


    Co myslíte, je důležitá omluva? Samozřejmě že to, co člověk udělal, tím nevymaže, ale zmírní negativní důsledky?



    Další informace


    Vynález čeho by vám udělal radost ?



    Další informace


    Kdyby mě lékař těžce urazil a já bych udělal toto, jaký bych mohl dostat trest?



    Další informace


    Udělal tento doktor dobrý skutek?



    Další informace


  • Známému jsem půjčil větší množství peněz, mám písemné potvrzení o uznáni dluhu (úředně ověřenou)

    termin vráceni dluhu bylo 31.12.2008, teď se různě vymlouvá, co a jak mám postupovat?

    Další informace


  • Jak velké množství alkoholu musí clověk vypít, aby byl opilí?

    Je to individuální.Jsem téměř abstinent a tudíž nejsem zvyklý na alkohol.Hlava se mi začala motat při vypití asi 0,3 litru Fernetu.Ten má přibližně 40% alkoholu.Jaká je hranice pro odolnějšího jedince při požití alkoholu?Doplňuji:upřesňuji: vypil jsem jen kolem čtvrtiny Fernetu, jinak vážím 70 kg.

    Další informace


    Jak velké je středně velké vejce?

    Jak velké je středně velké vejce?

    Další informace


  • Který z těchto dvou lidí udělal chybu?

    Paní asistentka si objednala kolu a nějaké jídlo v rychlém občerstvení. Po zaplacení si chtěla jít sednout. Než si ale sedla, tak do ní strčil jeden zákazník, který způsobil, že paní asistentka tu kolu vylila.Kdo myslíte, že udělal chybu?Podle paní asistentky ona za to může, protože ona tu kolu shodila. Podle mě ten zákazník udělal chybu, protože do ní strčil.

    Další informace


  • Poradte prosim programek na fotky s hudbou abych ty fotky nemusela vkladat dle hudby ale program tu udelal automatikcy.

    Pravděpodobně máš na mysli prezentaci z fotek s doprovodem hudby. To se velice snadno udělá v programu Picasa, který je ke stažení free. Seřadíš fotky do jedné složky v pořadí, jak by měly jít za sebou a v PC si uložíš vybranou hudbu. Pak si složku otevřeš v programu Picasa a zvolíš možnost prezentace. Nabídnou se různé možnosti prolínání a vložení vybrané hudby. Podle počtu fotek si program rozloží prezentaci tak, aby to na hudbu vyšlo akorát.

    Další informace