• Ufon-Internet-Wifi - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Ufon-Internet-Wifi. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Ufon-Internet-Wifi

  • Ahoj, chtěl jsem se zeptat na wifi mobilu Nokia Lumia 1020 - setkal jsem se s hodně mobily, které mají slabou wifi a nem



    Další informace


    Telefoní spol UFON



    Další informace


  • Nejde mi internet a ,,zasuvka,,na internet v počítači má blikat a neblika?!

    Zkus vypojit modem na pár minut ze sítě a znovu zapnout.

    Další informace


    Ufon-Internet-Wifi



    Další informace


    Nastavení wifi airlive 5470 - internet UPC



    Další informace


    Zdravím, včera jsem se snažil změnit heslo WiFi v nastavení routeru, ale od té doby mně nefunguje internet.

    Internet mi nefunguje jak přes WiFi, tak ani přes kabel, možná jsem něco omylem změnil v nastavení routeru. Neví někdo co s tím? Jsem v tomhle poměrně amatér, takže za každou radu budu rad.

    Další informace


    Internet-přes wifi ok,přes kabel je pomalý



    Další informace


    Pořád se odpojuje internet přes domácí wifi síť, čím to a co s tím? Prosím pomoc...



    Další informace


    Na nb se nelze připojit k WiFi (odešla fyzická WiFi?)

    Zdravím, do rukou se mi dostal notebook s tím, že se nemůže připojit k WiFi a zda bych se na to nepodíval.Jedná se o notebookHP 620 - Windows Home Premium 64-bitDiagnostika sítě hlásí problém s bezdrátovým adaptérem nebo přístupovým bodem (ostatní zařízení se mi k WiFi připojují normálně)Taky nefunguje HP Wireless AssistantZkusil jsem:1. Aktualizovat ovladače2. Dočasně vypnout štíty Avastu a dočasně zablokovat program TuneUp Utilities 20123. Zkontrolovat nastavení DHCP a DNS (obojí se získává automaticky)4. Spustit systém v nouzovém režimu se sítí (stejný problém)5. Díval jsem se do BIOSu, jestli tam není nějaké nastavení, které by WiFi blokovalo, ale nic jsem nenašel6. Ze zoufalství jsem na flashku nahrál Ubuntu a zkusil internet přes to - taky nefunguje - chvíli se to připojovalo k internetu a potom mi to vyhodilo hlášku Nyní jste odpojen od internetu Tak mě napadá, kdyby to byla SW chyba, tak by to fungovalo aspoň na Ubuntu, ne? Myslíte, že odešla fyzická WiFi? Je ještě nějaký způsob, jak to ověřit? (bez toho abych rozebíral notebook)Díky moc za odpovědi :-) (snad jsem na nic nezapomněl)

    Další informace


    externí WIFI disk & WIFI internet



    Další informace