• Jak se bránit úřadu práce, když pracuji 200 km od místa trvalého bydliště?? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak se bránit úřadu práce, když pracuji 200 km od místa trvalého bydliště??. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak se bránit úřadu práce, když pracuji 200 km od místa trvalého bydliště??

 • Změna trvalého bydliště - pas  Další informace


  Bydliště a úřad práce  Další informace


 • Změna trvalého bydliště - co je potřeba?  Další informace


 • jak udělat trvalé bydliště na městském úřadě budu totiž bydlet v pronájmu ale tam mi trvalé bydliště neudělají

  1) Sebrat se,2) jít na úřad.EDIT: S Hladou tentokrát nesouhlasím. Na adrese ohlašovny může mít trvalý pobyt každý, kdo o to projeví zájem.To, že na základě nájemní smlouvy si lze trvalý pobyt nahlásit do místa nájmu, je ale samozřejmě pravda.

  Další informace


  Trvalé bydliště-mohou si ho zřídit moji nájemníci v bytě, který pronajímám a kde mám já sama trvalé bydliště?

  Nevíte jestli když mám někde trvalé bydliště a byt pronajímám, zda si moji nájemníci mohou zřídit také trvalé bydliště na téže adrese? Nepřeji si to. Děkuji.

  Další informace


  Trvalé bydliště x Přechodné bydliště

  Dobrý den, bydlím se svým přítelem,ale nemám u něj nahlášenou trvalou adresu bydliště. Chci se proto zeptat, zda je nějaká lhůta trvání přechodného bydliště nebo zda takto mohu bydlet třeba 5 let?Děkuju za odpověď

  Další informace


  Neoprávněné zamezení přístupu do trvalého bydliště a k majetku.

  Dobrý den, prosím o radu. Můj dědeček má trvalé bydliště a veškerý majetek ve výminku v domě, který daroval mému bratrovi. Bratr mu zamezil přístup do výminku a vystěhoval ho s jednou igelitkou věcí. Teď bychom potřebovali dědův majetek z výminku vystěhovat, protože bude mít jiné bydliště. Jedná se o pračku, ledničku, sporák, kuch. linku, ale také věci po babičce atd... Pokud nám bratr neumožní dobrovolně přístup k dědově majetku, jak máme postupovat? Je to možné za asistence policie a zámečníka přes nesouhlas bratra? Moc děkuji za radu. Magdalena

  Další informace


  Mohu se sama od sebe přihlásit k pobytu na obecní úřad,nebo mě dříve musí odhlásit majitel bytu z předchozího bydliště?

  Trvalý pobyt

  Další informace


  Mohu se jako žadatel o zaměstnání hlásit na Úřadu práce v jiném městě než mám trvalé bydliště?

  Uchazeč o zaměstnání se musí žádost o zařazenído evidence podat osobně na pobočce ÚP v místě trvalého pobytu.Doloží-li ÚP, proč se ve skutečnosti zdržuje jinde, může po zaevidování ()klidně hned v den evidence požádat o zprostředkování zaměstnání pobočkou v místě, kde se skutečně zdržuje.Registrace není možná jinde než v místě trvalého pobytu.Více informací najdete v zákoně o zaměstnanosti.

  Další informace


  Lze se registrovat na úřadu práce, když dá zaměstnanec výpověď formou dohody ze své vlastní vůle?

  Doslechl jsem se, že je teď nově zaveden zákon, že zaměstnanec, který podá v zaměstnání ukončení pracovního poměru formou dohody ze své vlastní vůle, nemůže se registrovat na úřadu práce. Co je na tom pravdy? Přijde mi to jako pitomost. Děkuji za odpověď.

  Další informace


  Lze nemít adresu trvalého bydliště?

  Zdravím, v současné době řešim změnu tr. bydliště. V této souvislosti mne napadlo jestli zákon umožnuje trvalé bydliště nemít. Na webu jsem našel článek s touhle tématikou,ale je z roku 2011. No zajímalo by mne jestli to teda lze, a jestli s tím někdo má zkušenosti. a href"http://www.weblog.rider.cz/articles/263-uredne-bezdomovcem-trvale-bydliste-proc-ho-mit-a-proc-ne" rel"nofollow" http://www.weblog.rider.cz/ hellip /a Díky za názory :-)

  Další informace


  Je možné být v registraci na úřadu práce když nemám ukončenu živnost a kdy mám nárok na podporu v nezaměstnanosti?

  V prosinci 2010 jsem se nechala zaregistrovat na úřadu práce jako zájemce o zaměstnání.Živnost jsem ukončila ale až v lednu 2011.I když jsem odváděla dobrovolně částky na důchod celý rok,nevznikl prý mi nárok na podporu v nezaměstnanosti o který jsem znovu žádala v únoru,když jsem naplnila rok odvodů na důchodové pojištění.Nejdříve mi sdělí,že musím alespoň rok odvádět poplatky na důchod, pak mi sdělí opak.Mám či nemám nárok na podporu,když jsem rok platila odvody?

  Další informace


  Jakou mám udat adresu trvalého bydliště na občanský průkaz, když žiji v pronájmu bez trvalého pobytu?

  Trvalý pobyt musíš mít někde nahlášený, ikdyž tam trvale nebydlíš, možná ještě u rodičů apod., nebo v podnájmu, kde zrovna bydlíš. I bezdomovci mají trvalé bydliště - na městském úřadě.

  Další informace


  Jak se zbavit nájemníka,který bydlí nez nájemní smlouvy a bez trvalého bydliště v domě?

  Tchyně darovala dům manželovi,s podmínkou,že v něm dožije. Po její smrti tam zůstal její druh, který má dům v jiné obci a tam trvalé bydliště. Ani po sedmi letech se nechce vystěhovat. Dům je v havarijním stavu a brání nám v opravách.

  Další informace


  Dobrý den.Budu brát podporu v nezaměstnanosti a úřad práce mě pošle na veřejně prospěšné práce.

  Jak je to s osobními ochrannými pomůckamy/oděv,boty atd./Děkuji za odpověd.

  Další informace


 • Přihlášení trvalého pobytu na obecní úřad?

  Je obecní úřad povinen po dobrovolném odhlášení trvalého bydliště přihlásit tuto osobu na svou adresu?? Syn dobrovolně souhlasí,že se odhlásí, ale nechce zůstat bez trvalého bydliště..

  Další informace


 • Dobry den chtěl jsem se zeptat jestli se musím hlásit na úřadu práce když příjmačky na vysokou školu dělám až 7 září.

  v Květnu jsem odmaturoval díky za odpovědi .

  Další informace


  Budu pracovat v Německu. Kde se mám nejdříve přihlásit/nahlásit: na cizinecké policii, nebo úřadu práce?

  Potřebná přihlášení by měl zajistit zaměstnavatel.

  Další informace


  Brigáda vs. evidence na úřadu práce

  Dobrý den, nevíte, zda mohu jít na brigádu, když jsem evidovaná na úřadu práce? Podporu přitom zatím nepobírám, protože jsem dostala od posledního zaměstnavatele tříměsíční odstupné. Děkuji!Doplňuji:Vím, že od nového roku si nemohu přivydělat, ale nevím, jak to je, když mi pracák stejně kvůli odstupnému nedá zpočátku nic...

  Další informace


  Absolvent na úřadu práce.

  Co Vám jako absolventovi řeknou na ÚP, pokud nemáte nárok na podporu v nezaměstnanosti, jelikož 99% nemá povinné odpracované měsíce... Má absolvent nárok na nějaké dávky (jakékoliv), aby nezůstal bez koruny?Slyšela jsem, že absolventům nedají ani korunu s tím, že je mají živit rodiče? Ani bych se nedivila v tomto státě!Doplňuji:A když rodiče absolventa neživí? Kdo ho bude živit na ÚP?Pobírám sirotčí důchod a z něho žiju . Jako absolvent mi ho vezmou a nedostanu ani korunu? Mám se bát, že skončím jako bezdomovec???(a od rodiče opravdu nic nedostanu)

  Další informace