• Uzavřená soustava - dotlakování - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Uzavřená soustava - dotlakování. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Uzavřená soustava - dotlakování

 • Soustava jednotneho hřidele  Další informace


 • Uzavřená letiště - mám čekat obchodní partnery?  Další informace


 • Repro soustava 5v1 Genius  Další informace


 • Herní PC soustava do 20k  Další informace


  16-ková soustava  Další informace


 • Odpovídá za nedoplatky pouze ten, s kým je uzavřena smlouva?

  Za nedoplatky týkající se energií, TV a podobných služeb souvisejících s užívání nemovitosti (RD) odpovídá POUZE člověk se kterým byla uzavřena smlouva na dodávku těch služeb a nebo ve kterých případech vznikne finanční škoda také majitel nemovitosti, který je jinou, cizí osobou?

  Další informace


  Je nájemni smlouva platná, kdyz v ni neni uveden datum, kdy byla uzavrena ?

  Platnost najemni smlouvy

  Další informace


 • Je v přesném místě severního/jižního pólu zapíchnutá cedule s jejich označením či jsou tyto místa nepovolaným uzavřená?

  Nepovolaným vstup zakázán, protože je to třeba jen pro vědce, či tam hrozí nebezpečí propadnutí pod led kvůli globálnímu oteplování?

  Další informace


  Byci skala na Morave.Rika se,ze je zahadou.Proc je uzavrena?Vite ci navstivili jste ji?Diky

  Jeskyně Býčí skála leží v Josefovském údolí mezi městečky Adamov a Křtiny. Spolu s Rudickým propadáním tvoří druhý nejdelší jeskynní systém v České republice (po Amatérské jeskyni) o celkové délce přes 13 kilometrů. Významné objevy zde učinil doktor Wankel, jednalo se především o Halštatský pohřeb, kdy bylo nalezeno více než 40 koster a množství předmětů z doby bronzové. Dalším významným nálezem byla soška bronzového býčka bratry Felklovými. Býčí skála leží na naučné stezce Cesta železa Moravským krasem.Pro návštěvníky je jeskyně Býčí skála po většinu roku nepřístupná, pouze několikrát do roka se zde konají prohlídky pro veřejnost. Důvod není uvedený.Další informace včetně pověsti najdete na:

  Další informace


 • Kde se vzala voda pro letošní povodně ? Co se vysuší do oblak to opět naprší, takže rovnovážná soustava

  V globálu platí rovnovážná soustava. Lokálně však ne. A kde se vzala voda ? Napršela synáčku, napršela.

  Další informace


  Jaká soustava je vesmír?

  Prosím o doplňující info, proč jste hlasovali tak, jak jste hlasovali.

  Další informace


  Jak se vlastně stalo, že se obecně ujala desítková soustava? A co bylo před ní?

  Asi proto, že byla nejpraktičtější. Desítková soustava se používá odedávna. Už i egyptská matematika byla založena na desítkové soustavě egyptština měla k dispozici číslovky až do miliónu. Tato soustava je pravděpodobně odvozena od počítání na deseti prstech rukou. a href"https://cs.wikipedia.org/wiki/Des%C3%ADtkov%C3%A1_soustava" rel"nofollow" https://cs.wikipedia.org/ hellip /a

  Další informace


  Dvojková soustava?

  Vysvětlíte mi někdo prosím dvojkovou soustavu, nebo mě odkažte na nějaký web. Chci vědět jak se sní pracuje, jeden kluk z toho prý skládal větu jde to vůbec?

  Další informace


  Co to je vztažná soustava

  Napovědu hledej třeba na Wiki: a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Vzta%C5%BEn%C3%A1_soustava" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a

  Další informace


 • Binární soustava.

  Orientujete se někdo v binární soustavě? Poznáte podle ní, třeba kolik je hodin? Pokud ano, jste dobří, pokud ne, mrkněte tady: a href"http://wosmoa.xf.cz/binclock/jaknabinclock.html" rel"nofollow" http://wosmoa.xf.cz/ hellip /a Napište mi Váš názor... Podle mě je to skvělá věc a budete s tím originální nad ostatníma :-)

  Další informace


 • Soustava rovnic Gaussovou eliminační metodou

  Dobrý večer, chci se zeptat, když mám napsanou rozšířenou matici soustavy, převedla jsem si na horní stupňovitý tvar a na základě Frobeniovy věty provedla diskuzi, kdy h(A)h(Ar), pokud se hodnost matice rovná hodnosti rozšířené matice, tak soustava má řešení. Dál se ptám, zda nh(A). No a v tomto bodu je kámen úrazu nevím totiž, co n, udává, vím, že jde o počet proměnných, ale jaký? Určuje snad počet proměnných ve sloupci nebo v řádcích děkuji

  Další informace


  Soustava rovnic (rovnost)  Další informace


  Kdy byla zavedená metrická soustava? Jak vznikla? Jake jsou její základní jednotky?

  Kdy byla zavedená metrická soustava? Jak vznikal? Jake jsou její základní jednotky?

  Další informace


  Grafická soustava rovnic

  Dobrý den mam problém s grafickou soustavou rovnic mam příklad z vukového programu2x-y3 (-2x) -y3-2x3x+y7 (-3) y7-3xptom jsou čísla pro x1,0 a 1,3výsledek celkové soustavy je 2,1co nechápu je kde vzaly ty čísla pro x.Myslel jsem že jsou libovolné ale když jsem dal jína vyšlo mi to jinak

  Další informace


 • Distribuční soustava  Další informace