• Uzavřená železnice - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Uzavřená železnice. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Uzavřená železnice

 • Je možné,aby už uzavřená otázka nebo odpověď byla dodatečné ohodnocena bodem ?  Další informace


  Jak se bránit. Uzavřená voda jejich chybou  Další informace


 • Uzavřená letiště - mám čekat obchodní partnery?  Další informace


  Uzavřená letiště  Další informace


  Jaké největší stoupání (sklon) má železnice v ČR?  Další informace


 • Uzavřená soustava - dotlakování  Další informace


  Ještě doplňuji předchozí otázku: ve smlouvě není časový údaj.? Jen kdy byla uzavřena.  Další informace


 • K čemu se vztahují a co znamená tvrzení Kniha sedmi pečetěmi uzavřená?

  Jde o knihu, kterou podle bible napsal Jahve a do které jsou zaznamenána jména všech lidí, co jich na světě kdy bylo a bude. a navíc je zapečetěna sedmi pečetěmi Ví o ní, ač jí nikdy neviděl Mojžíš a všichni jeho nástupci, apoštol Jan ji zhlédl ve vidění.Byla to kniha života, nedostupná, neproniknutelná. A právě sedm pečetí bylo znamením její nepřístupnosti, absolutní tajnosti.

  Další informace


 • Uzavřená Sluchátka k pc  Další informace


  Jaká uzavřená sluchátka do 1 000kč?  Další informace


 • je platná smlouva,která je uzavřena bez mého vědomí,podpisu, který někdo zfalšoval a použil číslo již neplatné občanky?

  Samozřejmě, že není.

  Další informace


  Odpovídá za nedoplatky pouze ten, s kým je uzavřena smlouva?

  Za nedoplatky týkající se energií, TV a podobných služeb souvisejících s užívání nemovitosti (RD) odpovídá POUZE člověk se kterým byla uzavřena smlouva na dodávku těch služeb a nebo ve kterých případech vznikne finanční škoda také majitel nemovitosti, který je jinou, cizí osobou?

  Další informace


  Kam se obrátit, když dostávám mzdu se zpožděním?

  dobrý večer, mam problém, že dostavám mzdu se zpožděním. Kam se obrátit? Děkuji, Hr.Původní neotázkamzdu nedostávám již opět smlouva uzavřena na dobu neurčitou jak postupovat a či a jak mohu od smlouvy odstoupit

  Další informace


 • Je v přesném místě severního/jižního pólu zapíchnutá cedule s jejich označením či jsou tyto místa nepovolaným uzavřená?

  Nepovolaným vstup zakázán, protože je to třeba jen pro vědce, či tam hrozí nebezpečí propadnutí pod led kvůli globálnímu oteplování?

  Další informace


  Byci skala na Morave.Rika se,ze je zahadou.Proc je uzavrena?Vite ci navstivili jste ji?Diky

  Jeskyně Býčí skála leží v Josefovském údolí mezi městečky Adamov a Křtiny. Spolu s Rudickým propadáním tvoří druhý nejdelší jeskynní systém v České republice (po Amatérské jeskyni) o celkové délce přes 13 kilometrů. Významné objevy zde učinil doktor Wankel, jednalo se především o Halštatský pohřeb, kdy bylo nalezeno více než 40 koster a množství předmětů z doby bronzové. Dalším významným nálezem byla soška bronzového býčka bratry Felklovými. Býčí skála leží na naučné stezce Cesta železa Moravským krasem.Pro návštěvníky je jeskyně Býčí skála po většinu roku nepřístupná, pouze několikrát do roka se zde konají prohlídky pro veřejnost. Důvod není uvedený.Další informace včetně pověsti najdete na:

  Další informace


 • Přitel ma dve deti ve veku 6let a 8let.jsou rozvedeni a zena urcuje kdy jsi deti pujci.Je uzavrena dohoda ze se domluvi.

  Přesně nerozumím,na co se ptáte,pokud mají dohodu,že se domluví,tak ať se domluví. Pokud nejsou schopni se na styku s dětmi dohodnout,tak si Váš přítel bude muset podat návrh k soudu,aby soud rozhodl,kdy a jak se bude s dětmi stýkat.Matka pak bude muset respektovat rozhodnutí soudu.

  Další informace


 • Kdy byla zavedena první železnice do Chrastavy?

  potřebuju to do školy jako domácí ůkol :)

  Další informace


  Kde se dají najít pověry ze začátků železnice?

  Tradovalo se, že se v tunelu cestující udusí, při určité rychlosti dojde zničení vnitřních orgánů...Doplňuji:Ano, právě tato tvrzení potřebuju ozdrojovat a taky si na žádný písemný zdroj nemůžu vzpomenout. Třeba si někdo vzpomene...

  Další informace


 • Proč už je uzavřena otázka?

  Proč je uzavřena otázka od Fira, ohledně titulků,která je tady chvilku a na kterou jsem chtěla odpovědět.Ten,kdo to zamyká,tak ať zamkne otázku,na kterou je jediná možná odpověď,např. když se někdo zeptá na nějakého autora něčeho atd.a ne ty,kde se může vyjádřit názor,který má každý jiný.Já tady nemůžu být každý den,a kolikrát najdu otázku starou třeba jenom dva dny,na kterou bych chtěla odpovědět a je uzamčená.Tak to mi teda někdo vysvětlete.

  Další informace


  Hra - simulátor modelové železnice  Další informace