• Uzavření písemné smlouvy - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Uzavření písemné smlouvy. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Uzavření písemné smlouvy

 • Doba trvání uzavření dopravní nehody  Další informace


 • Comfort energy - odstoupení od smlouvy  Další informace


 • Dobrý den, jak napsat odstoupení od smlouvy za nedodržení 30ti denní lhůty opravy mobilního telefonu.  Další informace


 • jak vypovědět životní pojistku u Allianz, kterou jsem neuzavřela ani nechci, ale přišlo mi potvrzení o uzavření smlouvy

  smlouvy, kterou nemám (když jsem jí neuzavírala) platí od 1.2. na sumu, na kterou by to uzavřel jen blázen )(3000 měsíčně na 40let) nejspíš jde o zneužití údajů bývalým spolužákem mého syna ...ale to je až vedlejší...z údajů je tam jen jméno, adresa a dat narození...to není nic až tak tajného ani nezjistitelného... jsem v šoku a nasr...tak než budu volat právnici, aby to dala do pořádku... díkyDoplňuji:ten chlapec se tím živí...a v té firmě pracuje...nic jsem neuzavírala už dost dlouho - já si svůj podpis hlídám...je to nějaká trapná finta...už jsem si načetla, že do 8 dnů vypovědět - bez udání důvodu...je mi sice divné vypovídat, co jsem neuzavřela...ale pošlu to písemně...ovšem POZOR na Allianz...

  Další informace


  Existuje nějaký způsob jak napravit vypovězení smlouvy na překlenovací úvěr od stavební spořitelny?

  Otázka je dost nejednoznačná. Pokusím se tedy odpovědět obecně.Pokud jeden z účastníků smluvního vztahu podal řádnou výpověď, v návaznosti na smluvně dohodnuté podmínky (výpovědní důvody), tak tento smluvní vztah skončí uplynutím výpovědní doby, ledaže by se smluvní strany během výpovědní doby DOHODLY jinak.Jinými slovy, pokud jste Vy obdržel výpověď a situaci chcete napravit tím, že byste rád, aby úvěr.smlouva pokračovala dál, nezbyde vám než se pokusit Stavební spořitelnu přesvědčit, aby od záměru ukončit smluvní vztah upustila a DOHODLA se s vámi na nových podmínkách úvěru.Pokud jste to v otázce myslel(a) jinak, tak se omnlouvám, že jsem vás nepochopil :-)

  Další informace


 • Jaký máte názor na prázdninové joby na dohodu, bez smlouvy?

  Musím poopravit názor Ocko, neb ústní formu pracovní smlouvy dnes zákon nepřipouští !! a href"http://aktualne.centrum.cz/ekonomikarace/clanek.phtml?id782279" rel"nofollow" http://aktualne.centrum.cz/ hellip /a Nicméně, vzhledem k výši odčitatelných položek a vhodně formulovanému textu i rozsahu, může být papírová smlouva stejně jen formalitou.Každopadáně student může být rád, že sežene aspoň něco, doba není ideální.

  Další informace


  Jak najít kamaráda na písemné dopisování?

  Ahojte, neznáte nějakou stránku, která je vytvořena na to, abyste si tam našli kamaráda (cizince) na dopisování přes dopisy? Třeba jak to kdysi mívali na základních školách? Už jsem to zkoušela elektronicky přes nějaké webovky, ale na normální lidi jsem moc štěstí neměla (+přijde mi to jako obyčejné chatování) a ruku na srdce, že dopisy jsou mnohem efektivnější. Chci se zdokonalit v angličtině, bohužel nevím, zda existuje nějaká stránka, kde získám něčí adresu. Snad někdo bude vědět.

  Další informace


 • Uzavření smlouvy po telefonu (Karta Citibank)  Další informace


  Odstoupení od smlouvy (2 smlouvy)  Další informace


  Může vedoucí vzít zaměstnanci celé osobní ohodnocení, aniž by mu to dal písemně?

  Toto se stalo kamarádovi a vedoucí mu to sdělil pouze ústně,že mu dá finanční postih,ale písemně nic neobdržel.

  Další informace


  Mám dotaz. V práci jsem dostala výpověď z důvodu uzavření prodejny(jsem prodavačka),mám 2 měsíce výp. lhůtu a nárok na

  odstupné ve výši 3 měsíčního prům. výdělku. Toto všechno je v pořádku. Ale když půjdu na neschopenku před ukončením výp. lhůty, mám pořád nárok na odstupné??? V okolí mě straší, že s takovou odstupné nedostanu, ale ja si myslím, že neschopenka s tím nemá nic společného. Poraďte mi prosím.

  Další informace


  Musí být nájemní smlouva písemně?

  Náš švagr získal náš dům, na dobré slovo jsme za něj spláceli hypotéku, s tím, že nám ho odprodá. U soudu nám bylo řečeno, že nájemní smlouva může být ústní. Děkuji za odpověď.

  Další informace


  Je někde ke stažení vzor smlouvy o věcném břemenu na kabelové vedení NN a přípojkové skříni od E.Onu? Děkuji

  Možná ti pomůže odkaz : a href"http://www.uzice.cz/file.php?nid1504 oid1902961" rel"nofollow" http://www.uzice.cz/ hellip /a

  Další informace


  Je možné odstoupit od smlouvy do 14 dní u T-mobile, když smlouva byla podepsána na dobu určitou přímo na prodejně?

  Dobrý den,prodejce mě neseznámil před podpisem s podmínkami odstoupení od smlouvy, ani na smlouvě není nic ohledně toho, že jsem byla informována o tom jak odstoupit od této účastnické smlouvy a že jsem s tím byla seznámena. Žádný odstaveček s takovou informacní povinností na smlouvě opravdu není. Děkuji za zodpovězení dotazu.Doplňuji:Žádný odstaveček, že podpisem smlouvy na prodejně nemůžete od smlouvy už odstoupit. Tuto informaci jsem se dozvěděla až od operátorky, která reagovala na moji písemnou žádost o odstoupení od smlouvy do 14 dnů.

  Další informace


  Jaké znění smlouvy ohledně povinosti udržování travnáté plochy pozemku.

  Soused chce koupit sousední pozemek od obce a já bych chtěl zamezit tomu aby z něho dělal skládku a sekal na pozemku bordel který tam roste.

  Další informace


  Jaká je minimální velikost písma při psaní smlouvy, abych se nedostal do problému?

  Píšu smlouvu, jaká je minimální velikost písma u té smlouvy, když je na webu... přesněji smluvní podmínky?Pouze nechci mít problém , tak jsem se chtěl přesvěčit, používám normálně 14 ve wordu, podle mě stačí.

  Další informace


  Jak se přihlásit k trvalému pobytu bez nájemní smlouvy?

  Dobrý den, nedávno jsem se rozhodla přestěhovat se za prací do jiného místa bydliště a nyní bydlím v podnájmu bez možnosti smlouvy, někde jsem četla že je možné přihlásit se na město. Na magistrátu jsem se ptala a vysmáli se mi tam, že to prý nejde. Pokud ano a je možnost se evidovat jinde jaký je postup a kam mám zajít prosím?

  Další informace


 • Neznáte někdo nějakou kartářku, která by mi trošku poradila, ale písemně?

  Nedávno jsem jednu našla na cz.pro ženy, ale teď to zas nemůžu najít.

  Další informace


 • Nevíte, kdy se maturanti dozví výsledky z písemné části a praktické zkoušky?  Další informace


  Dostanu případně vyšší nemocenskou, pokud bude ze dvou smluv u 2 zaměstnavatelů v součtu ve výši pracovní smlouvy jedné?

  Poněkud nešťastně formulovaná otázka,nejsem si jista, jestli vím, co potřebujete vědět.Nemocenské se počítá z příjmů dosaženýchv rozhodném období.Pokud budete mít dvě zaměstnání, musí Vám lékařvystavit dvě neschopenky. Potom bude nemocenskéodpovídat příjmům z obou zaměstnání.

  Další informace