• Uzliny jak poznam o jake jde - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Uzliny jak poznam o jake jde. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Uzliny jak poznam o jake jde

 • Jak poznám, ze kterého dne je pražská jízdenka, jak poznám měsíc? ZL 13 P20>16 16:37  Další informace


 • 1. Jaký je rozdíl mezi Fóliovým a Svitkovým kondenzátorem? 2. Jak poznám Varistor a Termistor na staré součástce?  Další informace


 • Jak poznam konec stahovani -ulozto

  jak dlouho trva ulozeni zadaneho cd?

  Další informace


 • Jak poznám zkaženou sekanou a jak dlouho obvykle vydrží ta kupovaná v obchodě z maso oddělení? (ne ta přímo od řezníka)

  Zkažená změní barvu na šedivou až zelenou a vůni na smrad...-)Ovšem - jak dlouho taková sekaná vydrží? - nemám tucha, nikdy jsem neklesl tak hluboko, abych si něco takového koupil.

  Další informace


 • jak poznám že má procesor otevřený násobič a jak se to dá zvýšit v biosu?  Další informace


  Mám notebook,u známých mi bezdrátový internet jde a doma mi bezdrát. inter. nejde,mám ještě stolní a přes kabel jde notb

  to proto že známí mají wifinu (krabička do které jdou 2 kabely - napájení a interner), která umožňuje bezdrátové připojení. zeptej se jich na to, oni ti to vysvětlí (možná)...

  Další informace


  Jaktože mi jde při filmu zvuk napřed a obraz až potom ... jde to nějak nastavit ? Používám VLC

  Nastavit se to samozřejmě dá !!!Spusť film ve VLC, běž do jehoNástroje - Synchronizace stopy a tam to uvidíš..))Zkušenosti s VLC MP, máloco tam nejde.

  Další informace


  Jak poznám která zvuková karta pasuje do PC?

  Jenom jak poznám kterou zvukovku si mohu koupit.

  Další informace


  Jak poznám co je zavirované, nebo co nemám otvírat abych co nejvíc chránila PC?

  ochrana PC

  Další informace


 • Při odvolání ke krajskému soudu jde o konečné rozhodnutí?(jde o výživné)

  Otec dětí si požádal o snížení výživného,okresní soud zamítl, on se odvolal ke krajskému soudu, až tento rozhodne,(v případě, že v jeho neprospěch) může ještě podat nějaké další odvolání?

  Další informace


 • Jak bezpečně poznám jedlou holubinku?

  Je na to nějaké jednoduché pravidlo, jako třeba zelená - sebrat, červená - nebrat? A s čím jedovatým si ji mohu splést?

  Další informace


  Co znamenají ikonky měsíčků v kalendáři?? A jak poznám, že je úplněk? ..čtěte doplnění, děkuji! :-)

  Řešíme s kamarádem, jestli je úplněk nebo né, já myslím, že není bo je měsíc šišatý! :-D ..ale vůbec nevím, proč mě to takto napadá a jestli se to podle toho nějak poznává. Podle čeho to poznám?? A chtěli jsme si pomoct kalendářem.. jsou tam nějaké ikonky měsíčku, ale bohužel nejsou vysvětleny!! :-/// ..PORADÍTE?? DĚKUJI! :-)

  Další informace


 • Jak poznám že budu ejakulovat ? , jak poznám že mám spermie

  Jak poznám že budu ejakulovat ? , jak poznám že mám spermieDoplňuji:Prominte ze to neni v kategorii Sex nebyla tam na výběr !

  Další informace


  Bojím se, že jsem něco udělala špatně! Jak poznám, jestli mě má - nebo nemá - rád? Vůbec se v něm nevyznám...

  Už nějakou dobu mám moc ráda jednoho kluka, ale vůbec se v něm nevyznám!Chodíme spolu do třídy, píšeme si, občas spolu mluvíme (hlavně pokud jsme sami), někdy mne i trochu škádlí (např. mne plácne po zadku). Kámoška dokonce říká, že se na mě v hodině dívá. (A já si toho párkrát všimla.) Jenže občas mám pocit, jako kdyby to nic neznamenalo... :(Jednou jsme se sešli, aby mi dal pusu. Jenže pak se zeptal, zda to nic neznamenalo. Chtěl, aby to nic neznamenalo, nebo jo? Protože on je spíš samotář a tak se bojím, že zamilovaná jsem jen já! :/

  Další informace


 • Jak poznám bavlnu?

  Zdravím příznivce těchto stránek.Mám na mysli bavlněné vlákno,někde jsem slyšela,že vlna se pozná,když se zapálí tak je cítit po rohovině/nehty/.Jde o to,že mi prodejce tvrdí,že povlečení je bavlněné,ale mně se to nezdá!Děkuji Libuška

  Další informace


 • Jak jednoduše poznám okem, zda jsou v brýlích polarizační čočky?

  Otáčením v polarizovaném světle se musí měnit jas. Např. LCD displej zcela zčerná. Zmizí odlesky od skla a vodní hladiny. Výrazně se mění barvy při pozorování kolmo na sluneční paprsky.

  Další informace


 • Jak poznám alergii na kravské mléko?

  U takových dětí se ojebví průjmy ,svědivý exzém .

  Další informace


 • Jak poznám dravce v letu.

  Čím se liší Raroh Velký od ostatních dravců.Doplňuji:Prosím, o odlišnosti, ne o fotky.

  Další informace


  Ahoj, jak poznám, že je myš holka nebo kluk???

  Rozdíl pohlaví u myši domácíU dospělých myší není těžké rozeznat jejich pohlaví. Aniž bychom museli myšku zvedat, poznáme samečka podle podlouhlého zesílení na bázi ocásku. Jsou to podélná varlata, která přečnívají dozadu přes řitní otvor. Kůže je v těchto místech porostlá srstí jako na ostatních částech těla. Mezi řítním otvorem a ústím močové trubice je takřka dvakrát větší vzdálenost než u samiček. V místě, kde ústí močová trubice, je kulatý otvor, z něhož při lehkém stisku částečně vystoupí penis. Samičky mají zakulacenou zadní část, ze které vyčnívá štíhlý ocas. U mladých zvířat, ve věku mezi 3 a 4 týdny, je rozlišení těžší. Mezery mezi řitním otvorem a ústím močové trubice dosud nejsou tak výrazné. Přesto se dá pohlaví poznat takto: Přitáhneme-li kůži v zadní oblasti břicha palcem a ukazováčkem dopředu, vstoupí u samečka varlata do šourku. U ještě mladších myší, 2 - 3 týdny, se podle genitálií nedá pohlaví s jistotou určit. Mnohem snazší je to u myší, jejichž břicho ještě není porostlé srstí, tedy ve věku 8 - 11 dní. U samiček jsou pak dobře viditelné struky, a to celkem 10 ve dvou řadách.

  Další informace


  Ahoj jak poznam pštrosa a pštrosici?

  Pera samců jsou černá s příměsí bílých per na křídlech a ocasu. Samice a mladí samci mají peří šedohnědé s pár bílými pery.

  Další informace