• V jakých případech se rozhoduje o tom, že se zřícenina začne částečně obnovovat, aby se celkově nerozpadla? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: V jakých případech se rozhoduje o tom, že se zřícenina začne částečně obnovovat, aby se celkově nerozpadla?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - V jakých případech se rozhoduje o tom, že se zřícenina začne částečně obnovovat, aby se celkově nerozpadla?

 • Bude Švýcarsko první stát, kde se v praxi uplatní částečně myšlenky komunismu?  Další informace


 • Jak často se má obnovovat protiplísňový nátěr?  Další informace


 • Mam 500 K a 1 ml K jaky byste doporucily druh investování do podnikání v obou pripadech.

  U jakeho podnikaní mam s touto cenovou relací sanci mam zalozit spise svoje podnikání nebo se k nekomu pripojit do projektu jako napr tichy spolecnik .Doplňuji:500 tisic 1 milion korun

  Další informace


 • Položí-li se častečně zelený banán na topení, tak rychleji dozraje do žluta, než v chladu?

  Nemusíš ho dávat na topení,stačí když bude v pokojové teplotě.Pokud k němu přidáš jablko, dozraje rychleji. :-))

  Další informace


 • Závisí pět lidských plemen aspoň částečně na podnebí?

  Na severu méně slunce než v tropech.

  Další informace


  Proč se mi v devíti případech z deseti?

  přimotá, a tím pádem překáží, vteřinová ručička na hodinu,na kterou si hodlám nařídit budíka?Je to od ní zlomyslnost?

  Další informace


 • Částečné obnovení systému u Win 8  Další informace


  policejní virus jen částečné odstranění  Další informace


  Win7 HP - Miniaplikace částečně nefungují  Další informace


  Dal jsem částečné obnovení PC . Windows 8.1 .Podle rad sem čekal jenže to trvá už 9H. Nestalo se to někomu? Prosím radu.

  Jak jsem si všiml, bylo ti doporučeno vyčkat a zároveň ti bylo psáno, že odpovídající neznají tvůj PC-myšleno velikost HDD, a další podrobnosti. Ty založíš novou otázku a stejně info o počítači nenapíšeš.Odpověď zní: vyčkej.

  Další informace


 • V kterých případech byste doporučili vzít zákon do svých rukou?

  V civilizované společnosti nikdy. Zákon, i ten blbý, se musí ctít.

  Další informace


  V jakých konkrétních případech si myslíte, že má zaměstnanec nárok na bolestné?

  Kdo tu částku stanovuje?

  Další informace


  Může po mně zaměstnavatel vyžadovat číslo občanského průkazu? Pokud ano, v jakých případech-pro jaký účel???

  Vycházím z tohoto článku a href"http://www.novinky.cz/kariera/222566-poradna-jake-osobni-udaje-musim-sdelit-svemu-zamestnavateli.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a - 5. odstavec – „..by chtěl zpracovávat další osobní údaje, aniž mu ukládá tuto povinnost právní předpis (z údajů z formuláře se jedná například o číslo občanského průkazu), pak by potřeboval k takovému zpracování váš souhlas…“Ale nevím,jestli informace v něm jsou aktuální či ne. Je tu někdo, kdo by mi mohl adekvátně odpovědět, nejlépe i s nějakým odkazem, který bych případně mohla předložit zaměstnavateli… Moc děkujiPřípadně v diskuzi, pokud by bylo třeba...Doplňuji:I když jsem stávající a ne nově přijatý zaměstnanec,jo (když se tam mluví o přijímaném zaměstnanci)? Jinak Česílko - moc moc děkuji )

  Další informace


  Jak je to s prodejem léčivých tinktur, jež částečně obsahují alkohol během prohibice? Také se tehdy nesmí prodávat?

  Viz: Prohibice (lat. prohibitio – zákaz) je zákaz, obvykle se prohibicí rozumí absolutní zákaz produkce a distribuce alkoholu v rámci boje proti alkoholismu, snížení ekonomických škod[1] či z bezpečnostních, náboženských nebo jiných důvodů.Zdroj: a href"https://cs.wikipedia.org/wiki/Prohibice" rel"nofollow" https://cs.wikipedia.org/ hellip /a Definice tinktury se mi nepodařilo možná přesně najít, ale zde je alespoň náznak:Tinktury (rostlinné kapky) jsou výtažky z rostlin silným lihem nebo jižními víny, jako vínem malaga, marsala, sherry, atd. Tyto tinktury obsahují téměř všechny rozpustné léčivé látky z užitých rostlin v lihovém nebo vinném roztoku.Zdroj: a href"http://www.alanrickman.cz/snapeweb/lektvary.htm" rel"nofollow" http://www.alanrickman.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Kdo rozhoduje o příjmení dítěte u nemanželské dvojice?

  Jak je to s příjmením dítěte , pokud spolu žije muž a žena, kteří nejsou manželé? Samozřejmě mne zajímá případ, kdy se nemohou dohodnout na příjmení. Děkuji.

  Další informace


  Co rozhoduje, zda se narodí holka, nebo kluk?

  Možná se objevily nové poznatky, ale slyšela jsem v ČRo, že pohlaví určí načasování pohlavního styku.Hledala jsem zdroj a ten to uvádí rovněž. a href"http://www.baby2see.com/gender/" rel"nofollow" http://www.baby2see.com/ hellip /a Dá se v něm najít víc informací. Kdo si odkaz otevře, doví se víc a nebude vytvářet konspirační teorie., tedy zjistí, že vše, co jsem napsala, je v odkazu uvedené a začíná slovyPři početí je pohlaví dané vlastnostmi chromosomuspermie, která určuje, zda dítě bude chlapec, nebo dívka.Před početím neoplodněné vejce nese X chromozóm, zatímco spermie mohou nést buď X, nebo Y chromozóm. Pohlaví dítěte se vytvoří takto:V případě, že spermie nesoucí X chromozom oplodní vajíčko, vznikne dívka.V případě, že spermie nesoucí Y chromozóm oplodní vajíčko, bude to chlapec. -Chtějí-li partneři chlapce - je třeba načasovat pohlavní styk před ovulací - řekněme jeden den před ovulací a častý pohlavní styk v době ovulace.Pokud chcete dívku - usilovat o dřívější pohlavní styk před ovulací - alespoň 4 dny před ovulaci.Studie ukazují, že spermie s chromozomem X ženský chromozom mají delší životnost než mužské spermie Y chromozom .

  Další informace


 • Podle jakého pravidla v češtině se určuje koncové i/y? V těchto případech se nejedná o shodu podmětu s přísudkem?

  Skupiny rozdělí dresy, čísla se vydělí stejným jmenovatelem, apod.

  Další informace


  Je možné - alespoň částečně - se naučit soustředění při nějaké duševní činnosti?

  Aby se myšlenky nerozbíhaly: třeba na schůzi, při mši, etc.

  Další informace


  Jak částečně odmocnit √45 a √180

  √45√(5*3*3)√(5*3^2)3√5√180√(90*2)√(45*2*2)√(5*(3^ 2)*(2^2))3*2√56√5Doplňuji:Tak ještě jedna malá mezistanice, aby to bylo úplně jasný...√45√(5*3*3)√(5*3²)√5*√3²3* √5√180√(90*2)√(45*2*2)√(5*(3² )*(2²))(√5)*(√3²)*(√2²)3*2*√ 56√5

  Další informace


 • Co rozhoduje jestli popíjení alkoholu vyustí v nenávist a agresi nebo naopak v mírumilovnost a poklidnou pohodu?

  To už je na vrozené nátuře. Obecně platí, že alkohol odstraňuje zábrany a pokud kliďase nikdo nevytočí, tak klidný zůstane. Naopak od přirození agresivního vola na*ere i jeden cm piva pod míru.

  Další informace