• V jakých státech USA se těží zlato? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: V jakých státech USA se těží zlato?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - V jakých státech USA se těží zlato?

 • Pokud by se nechala KLDR vyprovokovat od USA k nějakému útoku, kolik raket by vypustila a kolik by jí USA vrátily?  Další informace


  Neslozime tem odpovedim basnicku ? :-) Zacinam : Dr Axl prisel na to , ze odpovedi maji zlato ...  Další informace


  Mohl by vypuknout hladomor i v ČR či v okolních evropských státech ?  Další informace


  Je zlato na zuby standartní výbavou zubařů či si jej musí každý musí sehnat sám?  Další informace


  Jakého uživatele napadlo jako první poblahopřát někomu k tomu, že získal zlato??  Další informace


 • Kterými městy a státy vede Route 65 ve Spojených státech Amerických?  Další informace


 • Kdy začalo zlato získávat na hodnotě?

  Jak a proč se tak stalo, co tomu předcházelo, že se z nějakýho tuctovýho šutru stal na dlouhou dobu nejcennější kov?

  Další informace


 • Nevíte někdo, kde by se dal stáhnout Závod o zlato?

  Původní neotázkaZávod o zlatoNevítě někdo kde by se dalo tohle stáhnout, zkoušel jsem snad už vše co znám a nevím kde by to bylo možné najít .. Prosím o pomoc

  Další informace


 • V kterých státech ve světě se dodnes používá turecký záchod?

  Děkuji.

  Další informace


  Pokládáte zlato za základ hodnoty české koruny?

  a href"https://www.novinky.cz/ekonomika/454958-cesky-zlaty-poklad-mizi-uz-davno-ani-nepatri-statu.html" rel"nofollow" https://www.novinky.cz/ hellip /a Pokud ne, co by to mělo být (nebo je)? Není zlato náhodou cenné jenom jako technický kov s mimořádnými vlastnostmi nebo jako šperk?

  Další informace


  Je u nás zakopané ruské zlato? Nebo jde o legendu, která souvisí s bitvou tří císařů v r. 1805?

  Určitě tady někde být musí. To vysvětluje ten počet bývalých bratrů - všichni jej hledají.Tip - Václavák a okolí.Tam je to jak na Arbatu.

  Další informace


 • Dobrý den, pokud si chci něco objednat ze zahraničí přes platební kartu z USA. Jak to bude když USA má dolary?

  Od toho je platební příkaz v cizí měně - zadáš, kolik chceš zaplatit v dolarech a tvoje banka si to přepočítá podle svého kurzu.

  Další informace


 • V jakých státech není zavedena Presumpce neviny?

  Presumce se nezavádí, ale je součástí soudního systému, který se postupně vyvíjel ze základů koncipovaných ve starořímském právu, které se dodnes vyučuje na právnický fakultách jako základní kořeny práva a objektivní spravedlosti.Tyto principy respektují evropské a anglosaské systémy.Z čehož logicky vyplývá, že ty režimy, jejíchž právo vychází z náboženských normativů, má odlišná kritéria, Takže postačuje doplnit muslimské a další země a odpověď je nasnadě. Stačí jen trocha logiky a minima analytického myšlení.Doplňuji:Ad Alesh, presumce neviny znamená pravý opak toho co dedukuješ.Dokud obviněnému není prokázána jeho vina, musí na něj být pohlíženo i zacházeno jako s nevinným.

  Další informace


  Máte někdo zkušenosti, resp. poznatky o chování celníků ve vyspělých státech?

  Včera jsem viděl na veřejnoprávní televizi, jak se naši celníci chovají ke zboží, které přijde z Číny. Suše ho rozbalí, hrabou se v něm jako by bylo jejich. Jednají na základě presumpce viny. To, že je už zaplacené a objednané je jim šumafuk, pokud poruší nějakou pečeť, poškodí obal anebo zohýbají manuál, nezájem. Celkem mě takové jednání konsternovalo a nabídla se otázka, kde je tady nějaká úcta k soukromému vlastnictví. A děje se tohle jen u nás, anebo i na západ od našich hranic? Co myslíte? Vlastně mě přešla chuť si cokoliv objednávat ze zahraničí, když se v tom přehabuje nějaký uniformovaný neandrtálec kterému je fuk, v jakém stavu by mi to zboží dorazilo.

  Další informace


  Je v ČR povinná výbava zvonek na kole ? Pravděpodobně ne, jen v okolních státech. :-(

  Dnes mou příbuznou málem srazil na cestě v lese cyklista, který ji předjížděl. Hůře slyší, takže ho neslyšela. Jak má dát cyklista zvukové znamení či upozornit chodce, že je předjíždí, aby chodci věděli, že je předjíždí a neohrozil je ? Bohužel ne všichni dobře slyší. Děkuji za případné odpovědi. a href"http://cestovani.idnes.czravidla-pro-cyklisty-v-zahranici-drv-/na-kolo.aspx?cA130621_114103_kolem-sveta_hig" rel"nofollow" http://cestovani.idnes.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Může se zlato vypařit?

  Jeden karel se se mnou hádá, tak chci zjistit co je pravda.Doplňuji:Ocenil bych nějaký článek z internetu o tom, nic jsem nenašel :/

  Další informace


 • V kterých státech ve světě se v profesích pracuje na 3-4směnný provoz?

  Děkuji.

  Další informace


  Mají v anglicky mluvících státech také problémy se psaním i / y ??? :)

  Co třeba taková Anglie ? :) Píšou se tam normálně diktáty ? A mají potom třeba žáci problémy napsat správné i / y např.: VERYFI namísto VERIFY, YNDUSTRIAL, atd... ? :)

  Další informace


  Kde se v severní Africe těží ropa?

  děkuju

  Další informace


 • V kterých státech ve světě je nejvíc a nejmíň rozšířený virus AIDS/HIV?

  Děkuji.

  Další informace