• Vaření v konvektomatech a parních hrncích. - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Vaření v konvektomatech a parních hrncích.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Vaření v konvektomatech a parních hrncích.

  • Pokud sledujete televizní pořady o vaření, ovlivňují vás?



    Další informace


  • Proč když užívám teplou užitkovou vodu na vaření, abych ušetřil, plyn a elektriku, proč se má vždy nechat odtočit ?



    Další informace


    Elektrody na takovéto domácí vaření



    Další informace


  • Při vaření guláše jsem to přehnal s pepřem.Jak mohu snížit pálivost guláše ?

    a href"http://www.svetmaminek.euroducts/babske-rady-v-kuchyni/" rel"nofollow" http://www.svetmaminek.eu/ hellip /a bod č.50

    Další informace


    Recepty a vareni.

    Uz tu myslim byla drtkova polevka a bramboracka,kacena uzene a v neposledni rade utopenci.Pomalu se ze mne stane sefkuchar.Uz mi chybi pouze recept na moravskou slivovici ,z trnek neboli svestek.Nemate nekdo presny popis - technologii pro domaci zpracovani - krok za krokem.Ja byl zatim jen ve statni palenici a kamarad tady ma farmu a chtel by to zkusit.Mj. je to tu nedostatkove zbozi a co si obcas dovezu nepokryva poptavku. DIK

    Další informace


    Peceni,vareni,smazeni

    Cemu davate vetsi prednost v uprave jidla,klasicka trouba plynova,elektricka ci horkovzdusna.

    Další informace


    Jde při vaření luštěnin něco přidat aby byly uvařené brzy do měkka a nemusely předem namáčet?

    Slyšel jsem že se přídává jedlá soda.Poraďte!Doplňuji:Nemám tlakový hrnec.

    Další informace


    Vaření oběda

    Zítra má k nám na oběd přijít tchýně. Děláme guláš. Venku už je tma. mám jít do toho guláše nasbírat nějaké houby?

    Další informace


    rychlé a pomalé vaření

    zajímalo by mě,jaký je rozdíl mezi rychlým a pomalým vařením,pomalý pečení je jasný,nastavím třeba 100 stupňů a peču,u vaření něco vařím(třeba vývar)mám to na nižší teplotu,probublává to,takže je tam 100 stupňů,dám to na větší teplotu a začne to probublávat hodně,a musí tam být taky 100 stupňů,tak jaký je v tom rozdíl?

    Další informace


    Vaření nepytlíkové rýže

    Jak se musí správně uvařit sypaná rýže? Existuje nějaký poměr rýže a vody aby se pak nemusela scedit?

    Další informace