• Vejce nebo slepice? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Vejce nebo slepice?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Vejce nebo slepice?

  • Vejce-co si myslíte o tom,že německá vejce od volně chovaných slepic stojí třetinu ceny českých vajec?



    Další informace


    Co bylo dřív, slepice nebo vejce?



    Další informace


    Nesou vám slepice?



    Další informace


    Co si myslí slepice když ji honí kohout po dvoře ?



    Další informace


    Dneska jsem po delší době , při projíždění jednou vesnicí viděla černé slepice . Napadla mě otázka...kdo mi odpoví???



    Další informace


  • Dá se v receptech něčím nahradit vejce?

    Dá. Manžel je dlouholetý vegan a tak jsem zjistila, že do mnoha receptů ani není vejce potřeba (bramborákové těsto např.) Do vaření a pečení se může použít náhražka , která se prodává pod různými obchodními názvy (Vajahit atd.) a většinou se jedná o zahušťovadlo a pojivo z kukuřičné mouky, škrobu atd.Ale to víš, volské oko z toho neusmažíš! :-)))

    Další informace


    Jak dělat vejce na měkko v mikrovlnce?

    Zatím jsem na to nepřišel. Někdy mi vejce už po pár minutách vybuchla, nebo byla připálená. Kdo ví?Odpověď:Viděl jsem i ty odkazy z Googlu. Jsou to hovadiny, vtípky a okopírované, co už jste viděli předtím.Zásady:U mikrovlnky si musíte uvědomit, že záleží na množství. Když si odzkoušíte pokus pro 2 vejce a vyjde to. Jakmile byste za stejných podmínek dělali 1 vejce, tak bouchne. I to se dá jíst, OK, jen bude na tvrdo. Vždy je nutno přikrývat poklopem!Návod vejce na měkko

    Další informace


    Jak se rozbijí vejce nožem na přípravu volského oka ?

    Já jsem víc vajec z plata rozbil a obsah mi vytekl na podlahu, na linku než do kastrolu nebo jsem si nožem málem usekl ruku.

    Další informace


    Kde koupim pstrosi vejce v Praze?

    Kde koupim pstrosi vejce v Praze?

    Další informace


    Jak poznáte uvařené vejce od syrového?

    ....žeby roztočením?

    Další informace