• Ví někdo jak se řeší tyto příklady?? (učivo základní školy) - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Ví někdo jak se řeší tyto příklady?? (učivo základní školy). Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Ví někdo jak se řeší tyto příklady?? (učivo základní školy)

  • Byl někdy ministrem školství učitel ze základní/střední školy(tu udělá každý),aby měl zkušenosti s učením mladších dětí



    Další informace


    Řeší přemýšliví lidé raději komplikované otázky či problémy než ty jednoduché?



    Další informace


  • Jak se řeší nehody s chodci?



    Další informace


    Jak řeší drobnou nehodu (čelní sklo, světla, poškození laku...) zaviněnou tamním řidičem pojišťovna v cizím státě?



    Další informace


  • Jak se řeší clo při vývozu zboží (oděvy) z Čech do Austrálie?



    Další informace


    Kde na internetu najít brigádu pro 16-ti letého absloventa základní školy v Praze?



    Další informace


    Jak se řeší splácení kontokorentu?

    Když člověk po roce neměl na účtě kontokorent vyrovnán?Aktuálně mám na účtě -21.000 a má mi tam přijít výplata, jenže onu vyplatu samozřejmně potřebuji k žití a nechci jí celou využít k vyrovnání účtu.Dá se nějak domluvit s bankou (českou spořitelnou), že by se s kontokorentu stal normální úvěr a splácel se pomocí každoměsíčních splátek?Má s tímto problémem někdo nějakou zkušenost? Za odpovědi a rady děkuji.

    Další informace


  • Jak uloz.to, Youtube aj. řeší duplicitní soubory?

    Na ulozistich jako je uloz.to nebo na video serverech, jako je Youtube, musi byt mnoho duplicitnich videi (zcela totozne soubory) a mne by zajimalo, jak to poskytovatele techto sluzeb resi. Opravdu maji na svych serverech mnoho duplicitnich souboru, nebo pri kazdem nahrani souboru/videa provedou kontrolu, a pokud zjisti na zaklade metadat, ze tento soubor jiz na serveru jednou je, tak jej smazou a nahraji jej zastupcem , ktery bude odkazovat na plnohodnotny soubor?Nebo to resi uplne jinak??

    Další informace


  • Jak se to řeší zákony, jestli mi někdo poničil část majetku?

    Když mi někdo zničí ventilaci automobilu a má peníze, musí mi zaplatit celé auto nebo pouze tu opravu?

    Další informace


    Zápis u policie kvůli opilosti nezletilého - řeší se to dál nějak ?

    Hezký večer,měla bych dotaz,16tiletá kamarádka byla v pátek na diskotéce a něco málo si tam vypila,jenže ji před východem dali policajti dýchnout a jelikož něco málo nadýchala,tak po ní vyžadovali občanský průkaz,číslo na rodiče atd. Ona má teď strach,že budoudomů a volat a nebo podle verze kamaráda pošlou dopis nebo se zastaví a rodičům to sdělí .. Co je na tom pravdy ? Opravdu policie nějakým způsobem po tomto rodiče informuje a nebo to zápisem končí ?

    Další informace