Viphone communicator-nemůžu se přihlásit-chyba 28 - poradna, odpovědi na dotazNa této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Viphone communicator-nemůžu se přihlásit-chyba 28. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.Další informace |
Jak se přihlásit do televizní soutěže Videostop?Další informace |
Kde se můžu přihlásit na mail který má jinou koncovku než jsou ty na seznamu? (centrum, seznam, gmail,...)Další informace |
Jak prihlasit plynDalší informace |
Nemůžu se přihlásit na ICQ...Další informace |
Je nutné se přihlásit na facebook, když chci vložit příspěvek do diskuze na centrum.cz? (žena.cz, zdraví.cz a podobně)Na fcb zaregistrovaná nejsem a registrovat se nechci. Dříve šli přidávat příspěvky anonymě, potom zavedli přihlášení pomocí emailové adresy (samozřejmě xxx@centrum.cz) a teď to po mě chce přihlášení na fcb! Není to už moc? Píšou tam do očí bijící hlouposti, tak když něčemu sama rozumím a chci to pomocí příspěvku v diskuzi uvést na pravou míru, nejde to:-( Nebo se tím brání, aby bloknuli pro příště přístup lidem, co píšou nevhodné (pravdivé) reakce? DěkujiDalší informace |
Když odinstaluju a zase nainstaluju hru Osu! dokážu se přihlásit i s uloženým skore?Notebook se mi bude dávat do továrního nastavení, takže na něm nebudu mít hry všetně Osu!. Potřebuju vědět, jestli se po instalaci zpět přihlásím a budu tam mít můj level i přesnost atd..., nebo jestli to bude vynulované.Další informace |
Co mam delat kdyz se chci pres wifi prihlasit na obchod play a hlasi mi to,ze se pripojit nejde,skusit znovu?Prihlaseni nejdeDoplňuji:Jakoze to skousim a porad nic.Wifi je pripojeno.Další informace |
Jak se mám odhlásit z outlooku, aby se mohl přihlásit někdo jiný?1. V menu pošty -soubor-identity a odhlásit identitu.2. Pokud je vás víc na win, tak stačí i odhlasit se z win a druhý se připojí se svou identitou.Další informace |
Kdy se budou moct přihlásit další?Ahoj,je nadlidský výkon sehnat účet na torrentu. Už ho sleduji asi rok, ale stále moc registrací.Nevíte náhodou, kdy konečně se budou moc přihlásit nový? Dost pochybuji, že by si tam někdo zrušil účet a i kdyby, hned by ho někdo vystřídal...Doplňuji:Jak jim mám dát vědět? na jaký e-mail či fórum, prosím? :DDalší informace |
ICQ - zkousim se prihlasitDalší informace |