• Voda, vydrzeni, zvykove pravo - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Voda, vydrzeni, zvykove pravo. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Voda, vydrzeni, zvykove pravo

  • Autorské právo fotka/avatar?



    Další informace


    Byl by v Čechách domnělý větší problém rodinné právo šária, nebo ekonomika a finance?



    Další informace


  • Kupující reklamuje auto vs právo



    Další informace


    Kdo má v autobuse větší právo na sednutí? 60ti letý děda nebo dítě se zlomenou nohou o berlích?



    Další informace


  • zástavní právo smluvní



    Další informace


    Jaké právo má majitel ubytovaciho zarizeni (Hostel) na změnu částky poplatků na pokoji (za TV,PC) vč.zvirat?



    Další informace


  • Vydrzeni pozemku



    Další informace


  • Dobrý den,ve smlouvě mam pomocná kuchařka,chtějí abych vařila,maji na to právo,prý je to v zákoníku práce.Děkuji

    Proč nechcete vařit, aspoň získáte praxi a něco se přiučíte a je třeba řádně pročíst smlouvu a s vedoucím se dohodnout. Třeba vám přidá když zjistí, že jste šikovná.

    Další informace


  • Jak poruším autorské právo, když dám při překopírování názvu nějakého webu nad tuto kopii názvu - odkaz na?

    Jak, nebo čím poruším autorské práva, když dám při překopírování názvu nějakého webu nad tuto kopii názvu - odkaz na?Příklad: odkaz na: a href"http://www.název" rel"nofollow" www.n hellip /a webu. cza toto přepošlu kamarádovi

    Další informace


  • Lze v tomto případě uplatnit právo na ochranu osobnosti?

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat na jednu věc. Můj strýc je odhadcem nemovitostí. Dělal odhad pro insolvenční řízení lidí z nedalekého města. Udělal odhad fundovaně, poctivě, byl přímo na místě a soud proti odhadu nic nenamítal. Nyní se ozvali jedni z veřitelů lidí, kterým dům patří, že je odhad nadsazený, strýc že ho udělal nekvalitně, neodborně a nejspíš jen na základě informací z minulého posudku. Navíc že evidentně nezná poměry na trhu nemovitostí. Což je absolutní lež. Insolveční rejstřík je volně přístupný a může si to tam kdokoliv přečíst. Může se strýc nějak bránit, případně podat trestní oznámení? Protože tito lidé to nijak nepodložili, žádným jiným odhadem, ničím. A strýc je soukromník a takto může přijít o klienty.Děkuji moc.EDIT: Ti lidé to jen nevykládali, poslali soudu přípis a vidí to volně dostupné na internetu v insolvenčním spisu lidí, kterých se to týká. Tedy je tam víceméně veřejně řečeno, že strýc je nedůvěryhodný neumětel, který ani nepřijede na místo, aby si dům prohlédl a napíše do posudku nesmysly... A číst to může opravdu kdokoliv, protože je rejstřík a zápisy v něm volně dostupné.

    Další informace