• Vyhrat jednu mistnost - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Vyhrat jednu mistnost. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Vyhrat jednu mistnost

  • Chatovací místnost pro skupinu lidí-vytvoření



    Další informace


    Jak by postupovala posta, poslal bych treba sto tisic listovnich zasilek na jednu adresu v jeden den?



    Další informace


    Dobrý den, jelikož mám dojem, že spousta uživatelů nepochopila jednu věc, tak jen pár slov...........



    Další informace


    Sexy šance - drahý telefon bez šance vyhrát



    Další informace


  • Jakou místnost v domě máte nejraději?



    Další informace


  • Dobrý den, nainstaloval jsem si jednu hru ale neobjevuje se mi na ploše kde ji můžu spustit.Díky



    Další informace


  • Chápete někdo, proč simpsonovi (konkrétně vždy jen jeden člen) dělají opakovaně jednu věc ?

    Třeba dám příklad: Marge něco mixuje v mixéru a zmáčkne čudlík na zupnutí. Potom to udělá ještě 6x !! Tak je to normální ?!

    Další informace


  • Děkuji za odpověd :-).A dám ještě jednu otázečku kdybych hubla 23 dní kolik bych zhubla?

    No jo, byla by jsi za groš kudla.

    Další informace


  • Co značí socha osoby na koni, který má jednu nohu zvednutou?

    Co jsem zaslechl, tak socha osoby na koni se zvednutýma předníma nohama znamená, že osoba na koni zemřela v bitvě. Pokud má kůň všechny nohy na zemi, znamená to, že osoba zemřela na následky boje. Co však znamená, pokud má kůň jednu nohu zvednutou?RE: Pardon, trochu jsem to spletl, ale snad někoho naučím něco nového :-)Našel jsem tohle:1) pokud má kůň zvednutou jednu nohu a třema stojí na zemi, tak jeho jezdec zemřel na zranění z bitvy2) pokud je kůň vzepjatý a má zvednuté dvě přední nohy, jeho jezdec zemřel v bitvě3) pokud kůň stojí na dvou nohách a dvě má zvednuté, jezdec byl zavražděn (sv. Václav)4) jestliže kůň stojí na zemi všema čtyřma nohama, jeho jezdec zemřel přirozenou smrtí (Jan Žižka).Zdroj: a href"http://www.ceskaaslovenskahistorie.estranky.cz/clanky/ceska-a-slovenska-historie/jezdecke-sochy.html" rel"nofollow" http://www.ceskaaslovenskahist orie.estranky.cz/ hellip /a

    Další informace


  • GIMP - jak nahradit jednu barvu za druhou



    Další informace