• Výpověď ve zkušební době - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Výpověď ve zkušební době. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Výpověď ve zkušební době

  • Zkusebni doba vs nemoc



    Další informace


    Dovolena ve zkusebni dobe



    Další informace


  • Chodíte k očnímu lékaři? Pamatujete si, že největší písmeno na zkušební tabuli je E?

    Proč to tak asi je?Doplňuji:Samiro, děkuji za novou informaci. Pamatuji si E, hledala jsem na internetu a ve všech tabulkách, které jsme našla, je uvedeno E. Možná že v poslední době došlo ke změně.

    Další informace


  • Proč nejde odinstalovat Eset Nod32, když zkusebni verze vyprsela?

    Po vypršení zkušební verze nemůžu odinstalovat ESET NOD32 v ovládacím panelu odinstalovat program nebo v Uninstalleru program ESET není je zobrazen jen na ploše. Mužů nainstalovat jiny antivirový program.Doplňuji:Poradi někdo jak ESET odinstalovat?Děkuji

    Další informace


    Zkušební verze programu



    Další informace


    Prošla mi zkušební doba, na program Zoner foto studio. Prý jde používat dál v omezené míře. Je nevím jak to zpustit.Druh

    Aktivace Fre programu na Zoner foto studio.Doplňuji:Moc a moc děkuji už mi to zase běhá. Jsem už v důchodu a tak mi to moc pomohlo. Díky

    Další informace


    Na jakou zkušební dobu mohu mít NOD32?



    Další informace


  • Jak napsat vypověd dohodou ?

    vypovědy

    Další informace


    Dobrý den, jak podat výpověď z bytu. A zároveň zrušení trvalého bydliště. Jedná se o vážnou rodinnou situaci.

    Družstevní byt - uživateli a členy družstva jsou rodiče - nebydlí tam. V nájemní smlouvě dodatek - že s nimi bude bydlet v bytě syn - není člen družstva. Ten tam bydlí s rodinou. Z jistých důvodů chcou rodiče dát výpověď z bytu celé synové rodině. Mohli by jste poradit, zda existuje nějaký vzor a kde jej najít. A nebo stačí napsat rukou, že je vypovídáte z nájmu a na vystěhování mají lhůtu 2měsíce ? Vyřeší se tím i trvalé bydliště a nebo se zase musí něco sepsat, či někam zajít ??? Mockrát předem děkuji za radu. J.Z.

    Další informace


    Dobrý den,jsem ve zkušební době,ale od 16.5.mam nemocenskou,dnes mi přišla výpověd.mám ji podepsat,nebo až po ukončení N

    Nemocenskou mám z důvodu vyhřezlé plotýnky,vypadá to na delší dobu,podle lékaře nejsem schopna momentálně pracovat v obchodě,pracuji jako prodavačka,nesmím tahat nic těžkého,jinak bych mohla zkončit na vozíku.

    Další informace