• Vyrábějí se nějaké všestranné multivitamíny i v sypké formě? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Vyrábějí se nějaké všestranné multivitamíny i v sypké formě?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Vyrábějí se nějaké všestranné multivitamíny i v sypké formě?

 • V jaké formě přijímáte nejraději informace/zprávy?  Další informace


  Pomáhají šumivé multivitamíny?  Další informace


 • Budou na Nokia N8 nějaké aktualizace?  Další informace


 • Které(á) firmy(a) FYZICKY vyrábějí(í) SIM karty pro české (nevirtuální) operátory?  Další informace


 • Ahoj lidi potrebuju zmixovat nejake pisnicky dohrmady ale nevim jaky program na to diky EGOs

  Zdarma Audacity, nebo placený Adobe Audition. Další varianty najdeš v historii podobných dotazů, stačí hledat.

  Další informace


 • Budu dělat kuřecí roládu.Máte nějaké tipy na dobrou nádivku?

  Moravská nádivka do kuřete a ingredience na přípravu:400 g čerstvých hub (hřibovitých) 5 dkg slaniny lžíce sádla (nejlépe husího) 2 větší cibule 3 vejce 20 g spařených a oloupaných mandlí 1/2 l mléka 2 žemle 2 špetky strouhaného muškátu sůl pepř..vajíčka rozšlehejte v mléce, přidejte pokrájené žemle a nechte chvíli bobtnat..v kastrolku rozehřejte na nudličky pokrájenou slaninu a na jemno pokrájenou cibuli..přidejte plátky očištených hub, osolte, opepřete a poduste do měkka, houby přimíchejte k žemli s mlékem, vsypte oloupané a pokrájené mandle.. čtvrtky kuřete bez kůže poduste na sádle v nízkém kastrolu, témeř měkké kuřecí díly pokryjte nádivkou, zakápnete zbytkem sádla a dejte zapéci do vyhřáté trouby..jen tu kůži bych samozřejmě nesundávala.protože všichni moji příbuzní jsou z Moravy tak mi nejvíc chutná tato nádivka..Doplňuji:Hanulko omlouvám se zase jsem se přehlídla a dala recept na nádivku do kuřete místo na roládu na kuře, tak tady je ta roláda..větší kuře vykostíme, poklademe plátky šunky a anglické slaniny.. naklademe vyprané kysané zelí a dochucujeme..posypeme paprikovou vegetou, uděláme roládu, posolíme, okmínujeme a posypeme grilovacím kořením..kuřecí roládu s kysaným zelím dáme do alobalu a pečeme asi půl hodiny pozvolna, pečeme ji přikrytou, poté roládu částečně odbalíme, aby se upekla dorůžova, a poléváme výpekem z rolády..

  Další informace


  Ahoj při jakém stupni v plynové troubě se pečou vanilkové rrohličky v silikonové formě?

  Na mé plynové troubě žádné stupně nemám, peču to na minimum.

  Další informace


 • Byly nějaké československé seriály, filmy, které komunisté zakazovali pouštět v TV, protože nesplňovaly jejich kritéria?

  Těch bylo. Především po roce 1968. Nejen že po invazi přestaly vznikat filmy, které nevyhovovaly politickým a společenským zájmům, státnímu dohledu neunikly ani ty, které už měly premiéru za sebou. V trezoru na pražském Žižkově tak skončily desítky filmů, které často spatřily světlo světa až po roce 1989.Třeba v Chalupářích se hrála jen melodie bez slov Matušky.Byl jednou jeden dům - musela se přetáčet jedna scéna.Film Ucho - Bohdalová, Brzobohatý.Žert s J. Somrem as dalšíTy nejlepší jsou v odkazu. a href"http://www.info.cz/magazin/9-nejlepsich-filmu-ktere-vznikly-v-osudovem-roce-1968-a-nasledne-putovaly-do-trezoru-14684.html" rel"nofollow" http://www.info.cz/ hellip /a

  Další informace


  Bylo možné se za komunismu učit krom ruštiny nějaké cizí jazyky ??

  Ano - na střední škole se běžně vyučoval druhý cizí jazyk (tedy další k ruštině).Doplňuji:Jen doplním - také existovaly jazykové školy, placené - a člověk se mohl učit jaký jazyk si umanul - tedy, v rámci nabídky, že?-)

  Další informace


 • Znáte nějaké firmy, které vyrábějí mikroprocesory pro osobní počítače? Co u baterií znamená 5200 mAh?

  K prvnímu dotazu: Znám.K druhému dotazu: Elektrická kapacita.

  Další informace


  Indexový list z fotek, ve formě filmového pásu  Další informace


  Blokoval jsem předčasem na facebooku nějaké přátelé. Jak si je mohu zase přidat do přátel?

  Facebookblokování

  Další informace


  Adobe flash player furt hazí nějaké chyby a nejde ani přeinstalovat.... jak na to ?

  Doplňuji:ne tak tim to prostě taky neni ta závada kterou řeším v předešlých otázkách .... hry mi jdou po internetu.... internetové prohlížeče padaj i ten maxthon co mi někdo doporučil.... systém mám nově nahranej.... když ten prohlížeč najede - Internet explorer drží nejlépe..... v těch ostatních když jdou tak to dost často rozkostičkuje ten web že jsou tam sem tam barevné kostičky jako když by měla bejt v háji grafika.... ale tu ten kamarád zkoušel ve svém PC a bez problémů zkoušel tam i můj HD taky šel,,, ramky sme jeli memtest a jelo to prej asi 6hodin a místo 100% to jelo furt na 240%......fakt nikdo netuší alespoň malou radu k čemu by tyto symptomy mohly poukazovat ? :D

  Další informace


 • Byly již nějaké případy korupce ve smyslu falešného znaleckého posudku psychologa/psychiatra?

  Přesněji, že by obžalovaný uplatil znalce a tím pak nebyl odsouzen na základě posudku. Pak se to nějak později provalilo.

  Další informace


 • Může dítě které se narodilo při Asistované reprodukci mít nějaké nemoce nebo nějaké následkyy po narození?

  Může, stejně jako každé jiné dítě po porodu.

  Další informace


 • Čím především se liší varné sklo od skla obyčejného a proč se nádoby z varného skla vyrábějí tenkostěnné?

  Sklo není moc dobrý vodič tepla. Zahříváme-li bod na skleněné desce, začne se vlivem teplotní roztažnosti okolí zahřívaného bodu rozpínat. Toto tepelné pnutí působí na celou desku a jestliže přesáhne určitou mez, sklo se v místě pnutí roztrhne.Na skle velkké tloušťky se více projevuje tepelné pnutí, protože prohřátí celé tloušťky materiálu trvá dlouho, na jedné straně tedy máme vysokou teplotu, zatímco na druhé straně desky je ještě teplota nízká. Při ohřívání např. plamenem tak dochází k rozpínání horké strany desky, velkému vnitřnímu pnutí a nakonec se sklo roztrhne. Navíc kvůli velkému vnitřnímu pnutí dojde k téměř explozívnímu roztržení skla, a to tím většímu, čím je větší tloušťka skla. Tlusté sklo je třeba zahřívat velmi pomalu a rovnoměrně, aby neprasklo.Tenké sklo se prohřívá snáze, proto se používá ke konstrukci varných nádob.Lišit se samozřjemě bude také krystalická struktura a složení skla.

  Další informace


  Jsou pro starší lidi k něčemu dobré multivitamíny /Centrum např./?

  Jsem ročník 1936, řadu let po infarktu. Poslední dobou se cítím jak bez energie. Mohu spát 12 hodin bez problémů. Fakt je, že hodiny trávím u počítače, jako důchodce se tím bavím. Přibral jsem víc jak deset kg, málo chodím ven...

  Další informace


 • Kde se vyrábějí?

  Osvětlovací tělesa -Vánoční skleněné ozdoby -Porcelán -

  Další informace


  Ahoj, da se u nas studovat prekladatelstvi cestina - nemcina i v jine forme studia, nez je prezencni? Mockrat dekuji!!

  Ahoj,obávám se, že ne. Taky jsem kdysi chtěla studovat cizí jazyk, ale dálkově jsem nic nenašla. A když jo, tak to stejně bylo tak, žes tam musela třeba 2x - 3x týdně jet. Tím pak to dálkové studium (hlavně pokud potřebuješ pracovat) postrádá smysl...

  Další informace


 • Jak nám pomáhají multivitaminy?

  Jejich hlavním účelem je pomáhat zlepšovat zisk jejich výrobcům a prodejcům.

  Další informace