• Z jakého důvodu je 1/3 mladých Italů bez práce,opravdu za to může dlouhotrvající hospodářská krize v Itálii? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Z jakého důvodu je 1/3 mladých Italů bez práce,opravdu za to může dlouhotrvající hospodářská krize v Itálii?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Z jakého důvodu je 1/3 mladých Italů bez práce,opravdu za to může dlouhotrvající hospodářská krize v Itálii?

 • Ráda bych zjistila,z jakého důvodu mi jako pokročilé (kterou jsem se stala včera),nebyl navýšen povolený počet odpovědí.  Další informace


 • Z jakého důvodu se nesníží cena LPG, když PHM zlevňují?  Další informace


 • Z jakého důvodu mají města nebo obce partnerská města?  Další informace


  Prace v italii  Další informace


  Dokážete srovnat Itálii a Norsko?  Další informace


 • z jakeho duvodu by si clovek mohl koupit tento nikon, kdyz o dva tisice levneji poridi zrcadlovku s objektivem?  Další informace


 • Z jakeho roku a od jakeho rezisera, nejlepe s nejakym odkazem, je puvodni film Nymfomanka?

  Byl myslim francouzsky a ted prave nevim, zda li slo o ten pribeh, jak dama chodi za milencem do bytu plneho knizek, vytahova scena, tajne v restauraci na zachodcich behem povidani s kamaradkama, nakonec ho jeji manzel zabije sklenenym tezitkem do hlavy.

  Další informace


  Název seriálu - sitcomu o dvojici mladých lidí?

  Nejspíš z USA, mladý bezdětný pár, velmi zamilovaný, bydlí spolu, řeší každodenní problémy, je to hodně o jejich vztahu, plánování společné budoucnosti. Vtipný sitcom. Koukala jsem na to kdysi, ale nemůžu si vzpomenout, jak se to jmenovalo. Vzpomene si někdo? DíkDoplňuji:Bolaku dík, našla jsem to nakonec na staré dobré Wikince a je to tento seriál a href"http://www.csfd.cz/film/70496-jsem-do-tebe-blazen/" rel"nofollow" http://www.csfd.cz/ hellip /a Jsem do tebe blázen :)))

  Další informace


 • Z jakého důvodu se Francouzům říkalo nebo říká žabožrouti?

  Přece nejedli žáby,že ne?Doplňuji:Miroslave-veliké,obrovské HAHAHÁ....to nemá chybu!

  Další informace


  Z jakého důvodu by měli pacienti platit za obyčejnou plombu 400 Kč, když nyní platí pojišťovny pouze 200 Kč?

  a href"http://www.novinky.cz/domaci/211814-pacienti-si-mohou-platit-obycejne-plomby-sami-soudi-ministr-heger.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a

  Další informace


  Kdy a z jakého důvodu se začaly používat svatební kytice pro nevěsty?

  Svatební kyticePředtím než se začaly vázat svatební kytice z květin, používaly ženy aromatické kytice z česneku, bylinek a obilí na odehnání zlých duchů. Postupem doby byly nahrazeny květinami symbolizujícími plodnost a věčnou lásku.

  Další informace


 • Z jakého důvodu dáváte dárky?

  Je spousta důvodů, proč lidé dávají jiným lidem dárky. Já například dávám dárky hlavně kvůli tomu, abych jiným lidem udělal radost, ale také kvůli dobrému pocitu a pro dobré vztahy s jinými lidmi.

  Další informace


 • Z jakého důvodu nevyhostilo Rakousko ruské diplomaty?

  Nemá Rakousko nějaké tajné pikle s Ruskem, přece podezření na mord dvojitého špiona v Angliji je vážné, možná by stálo za úvahu vyhostit Rakouské diplomaty

  Další informace


  Z jakého důvodu je vlastně alkohol a cigarety od 18 let ?

  Z jakého důvodu je vlastně alkohol a cigarety od 18 let ?

  Další informace


  Může osoba hlásící se dobrovolně do armády v prvních 3 měsích skončit bez udání důvodu, třeba i během důležité mise?

  Dostane smlouvu na dobu určitou a tak může třeba během mise odejít a skončit bez udání důvodu?

  Další informace


 • Z jakého důvodu musí mít nevěsta i ženich na svatbě svědka?

  Doplňuji:briketka10 gt jasně, že se musí, ale z jakého důvodu?

  Další informace


 • muze tridni ucitel dat napomenuti bez udani duvodu?

  neprisel jsem do skoly zrovna kdyz jsem mel mit referat(hodinu vyucuje tridni ucitel) po uzdraveni a prichodu do skoly i s omluvenkou podepsanou rodici jsem se dozvedel ze mam kvuli tomu napomenuti. Muze tohle tridni ucitel udelat?

  Další informace


  Z jakého (historického ?) důvodu se píše srDce a Dcera?

  Historický důvod - vývoj jazyka, hláskové změny v různých obdobích, které vedly až k dnešní podobě. Je to složité, proto uvádím jen zjednodušeně.srdce - s6r6d6ce - z řeckého kardia. Po zániku jerů - serdce, srdce (slabikotvorné r). Dcera - novotvar za dci - dále dchera, dczera.. dcera.

  Další informace


 • Z jakého důvodu se tvoří akné?

  I u dospělých jedinců?

  Další informace


  Může dlouhotrvající kašel znamenat prasečí chřipku?

  Už asi tři týdny kašlu. Nekašlu nijak hodně, třeba v práci nezakašlu vůbec, ale zvláště po probuzení je kašel pár minut nepříjemný. Teplotu nemám. Může být takový kašel příznakem prasečí chřipky?

  Další informace