• Za jak dlouho zhubnu kdyz jim jen ovoce? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Za jak dlouho zhubnu kdyz jim jen ovoce?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Za jak dlouho zhubnu kdyz jim jen ovoce?

  • budou nás ministři fackovat, když jim řekneme pravdu?



    Další informace


    Když lidé, kteří mají málo peněz, dostávají příspěvek na bydlení třeba 4.000 měsíčně, proč jim bydlení nezřídí stát?



    Další informace


    Šlechtí práce i ty jedince, jimž nejde od ruky a sklízejí jen shnilé plody své práce? Nebo jim práce nerozumí?



    Další informace


  • jak dlouho trvá než dojdou peníze pomocí složenky B peníze příjdou z aukra a byly odesláni 1.3 nevíte jak to dlouho cca

    jak dlouho trvá než dojdou peníze pomocí složenky B

    Další informace


    Jak dlouho zůstane zaznam v SOLUSu po zaplacení dluhu a jak dlouho bude viditelný pro organizace?



    Další informace


  • Zhubnu snáz, když budu celý týden jíst jen rýži, nebo jen brambory?

    Otázka ne čistě ze zvědavosti. Vím, že je třeba mít pestrou stravu. Děkuji za Vaše názory

    Další informace


  • Kam děti schovávají jídlo, když jim nechutná?

    Kam děti schovávají jídlo, když jim nechutná?

    Další informace


    Je král Philip II Španělska považován i za krále Anglie? Protože on jím byl jen díky snatku s Mary I .

    Byl Philip II Španělska i opravdovím králem anglie nebo se oficialně nepočíta?

    Další informace


  • Jak dlouho trvá soudní vystěhování a co obnáší?Mám neplatiče výpověď jim skončila na mé výzvy nereagují

    Nelze určit, to záleží na rychlosti projednávání soudu, popřípadě na případných komplikací. Nejprve je asi nutné podat žádost k soudu, aby vůbec začal jednat.

    Další informace


  • Budeme pěstovat subtropické ovoce v ČR?

    O příčinách globálního oteplování zatím toho ve skutečnosti mnoho nevíme. Osobně se domnívám že jde o přirozený výkyv klimatu Země, kterých už v minulosti proběhlo mnoho a vliv lidské činnosti není rozhodující. Extrapolací dosavadního vývoje bude brzy z jihu Španělska poušť. subtropické klima se v Evropě šíří na sever a budeme tu mít stepní vegetaci. Začneme jezdit k moři do Polska. Myslíte, že jde o krátkodobý výkyv v řádu max. staletí, jako třeba malá doba ledová ?

    Další informace