• za kolik korun měsíčně,bych mohla pronajímat nemovitost,abych nemusela platit daně? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: za kolik korun měsíčně,bych mohla pronajímat nemovitost,abych nemusela platit daně?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - za kolik korun měsíčně,bych mohla pronajímat nemovitost,abych nemusela platit daně?

  • Kde se volí (kam spadám ?), jak se volí, aby někoho nemusela u voleb asistovat Policie České republiky ?



    Další informace


  • jak si mám spočítat odtočenou vodu v kubíkách na peníze abych věděl kolik budu platit



    Další informace


  • chci udělat ŽL abych mohl vystavit fakturu na 100tisic.pak ŽL pozastavit budu muset z toho odvádět daně? a co vse plati?

    Skúste si preštudovať Živnostenský zákon a zákony k nemu vzťahujúce. Daň z príjmu, odvod do sociálky a zdravotnej poisťovni sú povinné.

    Další informace


    Z ceho se vypocita vraceni dane z prijmu je to z dane prijmu-zalohova dan



    Další informace


    Ráda bych věděla kam mám zajít, abych se mohla úplně odhlásit ze státního penzijního systému?

    Rozhodla jsem se totiž, že bude jistější, když si sama budu spořit ve fondech, založím si akciové portfolio a koupím si na hypotéku nějakou nemovitost, kterou pak v důchodu buď prodám, nebo pronajmu. Mám totiž obavu, že jinak teď budu platit vysoké daně a až mi bude 65, stát řekne: Sorry, nejsou peníze na důchody - můžou za to předchozí vlády, to my ne.

    Další informace


    Může brigádník platit daně?



    Další informace


    Měl bych platit daně?



    Další informace


    Kolik utratíte pro sebe měsíčně za jídlo?



    Další informace


    Kolik si měsíčně zhruba vydělá fyzioterapeutka v Čr?



    Další informace


    Kolik si mužu vydělat měsičně jako kuchař-čišník v Ostravě ? + - cca ?



    Další informace


    Kde se dá zjistit, kolik stát vydá měsíčně peněz na různé dávky?



    Další informace


    Jsou daně podané elektronicky zpracovány rychleji a poslány na účet dřív než daně podané osobně na FÚ?



    Další informace


    Je pravda, jak stále někteří konspirátoři tvrdí, že v USA v podstatě není nikde psaný zákon,že občané musí platit daně ?



    Další informace


    Jak účtovat vratnou kauci? Jako firma budeme pronajímat kancelář a požadujeme vratnou kauci. Účtuje se u této kauce DPH?

    já myslím že ano protože nedávno jsme si pronajali prostor my a také účtovali za kauci dph.

    Další informace


  • Kolik měsíčně stojí dát server do datacentra?

    Asi to závisí na výkonu, ale zajímá mě orientační cena :)

    Další informace


  • Musím platit daně z dobrovolných příspěvků (donation system od PayPalu)?



    Další informace


    Kolik % z platu jde měsíčně na důchod?

    kolik % z platu jde měsíčně na důchod

    Další informace


    Co se dá dělat, když je podobný šéf, aby se nemusela dávat výpověď a hledat nové místo stižené §55 v zápočtovém listu ?

    Viz video ze seriálu Helena díl Svoboda, vysílaného na televizi Nova a href"http://www.youtube.com/watch?vF2sXe53bajo" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a

    Další informace


    Ahoj. Prosímvás, jak je to se samostatným základem daně pro zdanění daní vybíranou srážkou sazbou daně?(§6(4) zk. o DZP)

    Moc tomu nerozumím (viz. citace níže), chci se zeptat za jakých okolností zaměstnavatel odvádí srážkovou daň za zaměstnance (resp. neodvádí) a jaký vliv na to má zmiňované prohlášení. Předem moc děkuji. PS:Mám dojem, že je ten odstavec nějaký zmršený :D§6 odst.4: Příjmy zúčtované nebo vyplacené zaměstnavatelem se sídlem nebo bydlištěm na území České republiky a příjmy od plátců daně vymezených v § 38c jsou po zvýšení podle odstavce 13 samostatným základem daně pro zdanění daní vybíranou srážkou sazbou daně podle § 36 odst. 2, jedná-li se o příjmy podle odstavce 1 písm. a) a d) a podle odstavce 10, jejichž úhrnná výše před zvýšením podle odstavce 13 u téhož zaměstnavatele nepřesáhne za kalendářní měsíc částku 5 000 Kč. To platí u příjmů zúčtovaných nebo vyplacených zaměstnavatelem, u kterého zaměstnanec nepodepsal prohlášení k dani podle § 38k odstavce 4 nebo 5.

    Další informace


  • Kolik peněz dostanu od pojišťovny za natržené vazy v lýtku ? Platím měsíčně 500 a doba léčení bude až 6 týdnů

    Pojištění úrazů se hradí dvojím způsobem.Nejdříve je to úraz jako takový, kde záleží na tom, jak máte pojistku sepsanou. Buď je to o dnech léčení, nebo o konkrétním poškození organizmu.Dny léčení se počítají od 15. nebo 29. dne, kdy se první čtrnáct nebo 28 dnů bere v dvojnásobné sazbě denního odškodnění (tím se vyrovnává počáteční odbobí, kdy se pojistné nepřiznává - to je těch prvních 14 a 28 dnů od počátku léčení), po uplynutí 14 a 28 dnů hrazených dvojnásobkem nabíhá denní sazba dle uzavřené PS a počítá se až do dne vyléčení (pozor, každý úraz má tabulkově určenou dobu léčby a pokud ošetřejující lékař nenapíše správně diagnozu na delší léčení, tak se doba se skutečným vyléčením nemusí shodovat).Některé PS odškodňují úraz a délku léčby neřeší. Je tabulkově určena míra poškození a úraz se vyplatí dle propočtů z tabulek.Po uplynutí roku (u některých pojistek dvou let) se ještě hradí trvalé následky úrazu . Pojišťovna vyzve v tomto termínu lékaře s pojišťovnou spolupracujícího, aby přezkoumal míru trvalých následků a podle toho potom proběhne další odškodnění.Pokud z Vašeho pojištění úrazu máte jako denní odškodné částku 100,- Kč, tak by to za 6 týdnů léčby mělo tedy být 4200,- Kč (ovšem za předpokladu, kdy léčba 6 týdnů době léčení odpovídá a kdy máte na DO stokorunu).Přesnější informace byste zjistil prostudováním pojistné smlouvy.

    Další informace