• Zajatci mocných - vláda a EU - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Zajatci mocných - vláda a EU. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Zajatci mocných - vláda a EU

 • nase vlada by urcite polozila zivot za nasi vlast.a co vy.  Další informace


  Vláda a parlament bez rozumu.  Další informace


  Skončí vláda Petra Nečase ještě do letních prázdnin?  Další informace


  Pozdrav našich mocných!  Další informace


  Lže nám vláda ?  Další informace


  Když vládá zase uvolnila zákoník práce pro zaměstnávání na dobu určitou,proč neřeší problém co mají lidi s hypotékami?  Další informace


  Co vláda udělala, aby zvýšila zaměstnanost? Mě nic konkrétně nenapadá.  Další informace


 • Tak se nám ta nová vláda začíná pomalinku barvit,vybarvovat.

  Ze zvědavosti - jaký máte názor na ministra vnitra,p.R.Johna?Muž na svém místě?

  Další informace


  S čím manipuluje vláda?

  Probíráme ve škole téma, které mě k této myšlence přivedlo. Osobně myslím, že to s manipulací vlády nemůže být tak zlé, ale zjistila jsem, že mé okolí si to nemyslí. Já ale nechápu, s čím by tak mohla vlídná manipulovat..

  Další informace


  Může nám vláda zabavit majetek a nastěhovat k nám přistěhovalce jako v Itálii?

  Viz ZDROJ: a href"http:/illoni.blog.idnes.cz/blog.aspx?c567584" rel"nofollow" http:/illoni.blog.idnes.cz/ hellip /a Četla jsem, že to má tady nastat po Novém roce.Doplňuji, už jsem si všimla mé předchozí otázky na toto téma, nečekala jsem, že ji obnoví, takže i když jste tam už odpověděli, děkuji :)

  Další informace


  Co je to vláda jedné strany?

  Diktatura.A je celkem jedno čí...-)DÚ??

  Další informace


 • Vir - americka vlada  Další informace


 • Má vláda ČR v demisii stejné pravomoci?

  Má vláda ČR v demisii alebo vláda, ktorej nebola vyslovená dôvera rovnaké právomoci ako bežná vláda?

  Další informace


  Která vláda a konkrétně strana přišla s dotacemi na ekofarmy?

  Děkuji, ale bohužel odpovídáte na jinou otázku...

  Další informace


  Co se stane, pokud nová vláda dostane 3x nedůvěru?

  Co se stane, pokud nová vláda dostane 3x nedůvěru, bude prezident do nekonečna pověřovat nové ministry pro sestavení nové vlády?

  Další informace


  Co bude dělat Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR, Senát a Vláda?

  až schválí všechny zákony?

  Další informace


  Asosiální vláda.

  Máte už taky dost ignoranského a asociálního jednání této naší vlády,která myslí jen na bohaté (na sebe)a né na obyčejné lidi kterých je v této zemi většina?

  Další informace


 • má vláda nějaký plány co by měla armáda dělat kdyby nás napadly mimozemštani?

  Půjdou jim podat ruce,ukloní se a vrátí se do sněmovny.

  Další informace


  Vlastní americká vláda havarovaná ufo a ukrýva je před námi v oblasti 51?

  Muzeme spekulovat a pouze se domnivat.Shodou okolnosti,jsem videl pred 2 dny document na History channel o UFO.Reporteri se tam mj. ptali nekolika prezidentu USA na toto tema ,ale nikdonerekl nic podstatneho,co by odhalilototo tajemstvi.Ja sam bych to rad vedel.Proste priznat pravdu a rici to.Ale kdyz ani prezident nic nerekne?....Proste bud neco maji a stale to taji nebo je bavi,ze jsou na to lidi stale nadrzeni a mozna se i trochu boji.Pokud ma nekdo jine zpravy a muze je dokazat,rad si to tez prectu.

  Další informace


  Proč se píše Senát s velkým písmenem, ale vláda s malým?

  Pojmenování vláda je obecný název, i když jde o vládu určitého státu, tedy o vládu České republiky. S velkými písmeny se píšou: Úřad vlády, Kancelář prezidenta republiky, Kancelář veřejného ochránce práv, považované za oficiální názvy organizací.Nejvyšší zastupitelské sbory patří: Parlament ČR, Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR a Senát Parlamentu ČR a píší se velkými písmeny. a href"http:/rirucka.ujc.cas.cz/?slovovl%C3%A1da HledejHledej bref2" rel"nofollow" http:/rirucka.ujc.cas.cz/ hellip /a Vláda České republiky je vrcholným orgánem výkonné moci a tvoří ji předseda vlády, místopředsedové a ministři.Úřad vlády ČR je ústředním orgánem státní správy a plní úkoly spojené s odborným, organizačním a technickým zabezpečením činnosti vlády ČR a jejích orgánů.Strakova akademie - sídlo vlády ČR a Úřadu vlády. a href"http://www.vlada.cz/cz/urad-vlady/strakova-akademie/navstivte-strakovu-akademii-21411/" rel"nofollow" http://www.vlada.cz/ hellip /a Předseda vlády - Bohuslav Sobotka, vedoucí Úřadu vlády ČR - Pavel Dvořák.Pravomoci vedoucího ÚřaduPravomoci vedoucího Úřadu vlády ČR jsou dvojí - vůči vládě a vůči úřadu. a href"http://www.vlada.cz/cz/urad-vlady/vedouci-uradu-vlady/vedouci-uradu-vlady-97088/" rel"nofollow" http://www.vlada.cz/ hellip /a

  Další informace