• Zajem vs nezajem - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Zajem vs nezajem. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Zajem vs nezajem

 • jak se mám zachovat když kluk kterého miluji miluje jinou a o mě nemá zájem???Ale přitom se furt motá kolem mě?? pozte  Další informace


  Proč o mě svobodné matky z okolí ztratily zájem, když jsem si nainstaloval AdBlock?  Další informace


  Proč mají spojené státy nebývalý zájem o Kubu?  Další informace


  Kdo bude mít zájem o překračování demarkační čáry ?  Další informace


 • Vlastním pozemek a část domu. Viz foto. Mám zájem o zbourání levé části domu. Musím požádat o povolení k demolici?  Další informace


  Syn má zájem koupit družstevní podíl bytu,za 3měsíce mají byty být převedeny do OV,jak je to s DPH?  Další informace


 • Nevíte, kdo by měl zájem o nové přesnídávkové skleničky i s víčky?

  přesnídávkové skleničky

  Další informace


 • Proč se mi zdá, že má někdo zájem, aby Česká republika (podobně i Rusko) přestala existovat?

  Všichni nadávají na nás i na Rusy, jak jsme špatní, že by se měli odsud lidé odstěhovat nebo navzájem proti sobě válčit. Jedni vychvalují Ameriku, druzí Anglii a třetí haní Austrálii, protože nechce přijímat imigranty. Co se to se světem děje? Jakou souvislost má islamizace, Nový světový řád a fašizace národů, kteří jsou odhodlané bránit svou vlast před nepřáteli? Nezachází někteří lidé už příliš daleko, když se snaží ovládat soukromí každého jednotlivce, a jak úspěšně bojovat proti terorismu, abychom sami nebyli shledáni vinnými terorem? To by mě fakt zajímalo, co se na nás ještě chystá.

  Další informace


 • Jak se bránit ? Odejít nemám zájem !

  Server Odpovědi vydělává na reklamně a na hloupých lidech.Proti tomu v tržním hospodářství nelze nic namítat.Proč ale dovoluje na základě vynucené registrace, firmám platících si zde reklamu lézt do soukromé pošty ?Co by na to asi řekl Úřad pro ochranu osobních údajů.

  Další informace


 • Kdo ví jakou hodnotu může mít kniha Písmo svaté Nového zákona z roku 1872 a kdo by měl zájem o její zakoupení děkuji

  Pozůstalost

  Další informace


 • Ztrácí muž o ženu zájem, když se s ním vyspí na prvním rande?

  Jak potom vnímáte takovou ženu? Chcete dobývat?

  Další informace


  Myslite si, že dotyčná má o mě zájem?

  Ahoj.Rozumím si s jednou slečnou.Líbali jsme se spolu hezky se zdravíme a usmíváme se na sebe ve škole.Zeptal sem se jí jeslti by nešla ven, řekla že jo.Když budeme venku, nemám ji rovnou pozvat třeba do cukrárny či tak nějak, protože asi bude zima nebo já nevím co mám dělat nechci o ni přijít prosím o rady :))

  Další informace


 • V jaké zemi mimo ČR a SR je největší zájem o výuku češtiny a v jaké zemi je největší znalost češtiny (opět mimo ČR a SR)

  Otazník se mi do otázky nevešel :).

  Další informace


  Jaký máte názor na geneticky modifikované potraviny?Měli byste o ně zájem?

  Někdy přemýšlím jestli nás už něčím takovým tajně nekrmí jako nějaká testovací morčata.Stačí se podívat na neobvyklou velikost některých druhů ovoce a zeleniny.Moc tomu nevěřím..

  Další informace


 • Máte zájem o termohrnec?

  Sice vím, že není o co stát, protože tyhle nesmysly mám už doma 2 (jsou velmi labilní, rády se převrhnou a ten uzávěr netěsní), ale pokud by nastala nepravděpodobná možnost, že ho vyhraju (mnozí jistě už tuší, kdo vyhraje, na to není třeba světoborné IQ), rád se ho vzdám ve prospěch toho, kdo PODLE MNE položil nejlepší dotaz. :)BTW - to není skryté vybízení k tomu, abych vyhrál nějakou věc- než mne z toho zase někdo nařkne. ) Je to jen konstatování faktu o tom, jak to tady chodí. (podle zatímních zkušeností) Jak říkám - vyhrát chci, ale hrnek je mi ukradený, proto ho milerád přenechám OPRAVDU dobré otázce.

  Další informace


 • Mohl by mi zde někdo napsat, proč zlatá mládež a studenti nemají zájem o brigády, i když firmy nabízejí i 200 Kč/h?

  a href"https://m.novinky.cz/articleDetails?aId474426 sznuRWWpLbO19UKIOjDA" rel"nofollow" https://m.novinky.cz/ hellip /a děkujiMohl by mi zde někdo napsat proč zlatá mládež a studenty nemají zájem o brigády ikdyž firmy nabízejí i 200kč/hod.?

  Další informace


 • nezájem o záchranný systém

  lze přežít tornádo F5,lze přežít 100 m tsunami,lze přežít záplavy a jiné katastrofy?

  Další informace


 • co mám udělat když mam zajem o psa ale majitel co ji prodava se mi neoziva.

  Ten tvůj pes- fena, co má nějaký záchvat už nežije? Zodpovědný chovatel si dobře rozmyslí komu přenechá štěně ze svého chovu, tak možná to bude ten důvod. Nebo prostě už našel nějakého jiného zájemce. Všechno je možné.

  Další informace


  V noci se nám narodily 3 koťata máma o ně nejeví zájem co dělat? Je mi jich líto jsou i prostydlá

  To zkrátka někdy stává, máma mohla mít problémy při porodu, je velmi fixována na majitele atd. Řešením je pokusit se kočku ke kojení přinutit, nebo koťata vypiplat sami: a href"http://www.vetcentrum.cz/stodulky/index.php?menuporadna pid121" rel"nofollow" http://www.vetcentrum.cz/ hellip /a Jak nahradit kočičí mámu a href"http://www.kocky-online.cz/clankyiplame-kote" rel"nofollow" http://www.kocky-online.cz/ hellip /a

  Další informace


 • mám zájem si prodloužit o rok licenci avast pro antivirus - 540 kč. - ak si to zaplatit ?  Další informace