• Zajimalo by me,kdyz jsem 14 dni po operaci slepeho streva, tak za jak dlouho muzu mit sexualni styk? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Zajimalo by me,kdyz jsem 14 dni po operaci slepeho streva, tak za jak dlouho muzu mit sexualni styk?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Zajimalo by me,kdyz jsem 14 dni po operaci slepeho streva, tak za jak dlouho muzu mit sexualni styk?

 • Zajímalo by mě, jestli bude pokračování. Ale když nad tím tak přemýšlím, tak asi ne že?  Další informace


  Jak poznám protržení střeva  Další informace


 • Jakou skupinu řidičáku na motorku můžu mít pokud mi je 16 let? Můžu mít 125 ccm se řazením?  Další informace


 • Zanet streva  Další informace


 • Když jsem dal na YouTube svůj první vlog tak tam šel dát v pohodě ale, když chci tam dát druhý vlog tak tam dát nejde.

  Když jsem dal na YouTube svůj první vlog tak tam šel dát v pohodě ale, když chci tam dát druhý vlog tak tam dát nejde jak je to možné????

  Další informace


 • Kde seženu jedlá kolagenová střeva ?!

  Chci se pokusit o nemožné a začít s výrobou domácích klobás. Vím, že existují obchody s vepřovými střevy, ale já sháním ty kolagenová. Na netu jsem hledal (asi špatně) prodejnu, ale nenašel. Poradíte mi ?

  Další informace


 • pokud jsem zamestnana a jsem na neschopence, jak je vyplacena? Kolik dni a kolik % z platu? Děkuji za odpoved

  Dobrý den, dnes mi muj zamestnavatel vyhrozoval, ze jsem mu dala pozde vedet tj. druhy den od vystaveni me pracovni neschopenky, prvni den, jsem ho pouze informovala, ze nebudu v praci a navstivim doktorku. Ma pravo na to, mi vyhrozovat ze mam A a ze nebyl informovan neprodlene? Dale by me zajimalo, kolik mi bude vyplacena neschopenka? Dekuji moc za odpoved

  Další informace


  V srpnu mám mít 15 dní dovolenou, ale spíš si ji nechám proplatit. Nevíte jak se vypočítá, kolik bych dostal?

  V době trvání zaměstnání lze dovolenou pouze čerpat.Termín čerpání dovolené určuje zaměstnavatel.Proplacení nevyčerpané části dovolené by přicházelov úvahu v případě ukončení zaměstnání.Doplňuji:Náhrada mzdy za dovolenou náleží ve výši průměrnéhovýdělku zjištěného za předchozí kalendářní čtvrtletí.Budete-li dovolenou čerpat v srpnu, půjde o průměrza 2. čtvrtletí (za duben až červen).

  Další informace


  Je legální p.styk na nudistické pláži?

  Kamarádka prý občas vídá na místní pláži jeden pár a neví, jestli kvůli tomu má volat policii.PS: myslím to vážně, konají tak ilegálně?

  Další informace


  Během porodu došlo k úrazu a mám popáleniny, musela jsem i na operaci. Mohu žádat nemocnici o bolestné a jak postupovat?

  Pokud Vám vznikla škoda, tak samozřejmě můžete žádat její úhradu, ale co vidím v TV tak to bude trvat dost dlouho.

  Další informace


 • Styk ve třech?!

  Ahoj vím je to divné to psát ale partner mi řekl že by chtěl zkusit styk ve třech. Ano vím že spousta lidí to odsozuje ale zajímalo by mě jestli je tu nějaká dobrá duše co má s tímto zkušenosti. Neumím si představit že bych měl něco s někým jiným natož partner. Předem díky za odpověď

  Další informace


 • 6 aut vozilo materiál 18 dní po 3 dnech jim 2 auta přidali, za jak dlouho materiál odvozili?

  Předpokládám, že znění mělo být 6 aut by vozilo materiál 18 dní ......Jinak je to nesmysl.Řešit úvahou + trojčlenkou. Je to nepřímá úměrnost.1. úvaha - 3 dni jezdilo 6 aut a odvezlo část materiálu. Pro odvoz zbytku materiálu zbývá tedy ještě 15 dní pro 9 aut.Nyní vytvoříme trojčlenku ( nepřímá úměrnost).6 aut ....... 15 dní9 aut ....... x dníz toho plyne: 6/9 x/15vypočteme x : x 90/9............. x 10 dníDevět aut odváželo zbytek materiálu 10 dní.Protože ale 6 aut již jezdilo ty první tři dny, tak dohromady trval odvoz 3 + 10 13 dní.

  Další informace


 • Proč, když byl někdo např. na operaci s kolenem, ho to koleno začne bolet když je změna počasí?

  Vůbec nemusel být na operaci - úplně stačí, když je kloub artritický.-)Jde o to, že kloub je poškozený a tím je dovnitř vylučováno více kloubního mazu a je uvnitř kloubu vyšší tlak. Tím pak jsou podrážděné kloubní vazy, celé pouzdro je citlivější. A pokud nastane nějaká změna atmosferického tlaku, projeví se to na namáhání kloubního pouzdra - a to bolí.Dalšími nepříznivými vlivy ´počasí´ jsou vlhkost a chlad.

  Další informace


  Máte někdo endoprotézu kolena? Chtěla bych vědět na kolik % ohnete koleno po operaci, asi tak po měsíci a po půl roce.  Další informace


  Mohl bych nahlásit na sociálku 14. letou dívku, která měla přes rok pohlavní styk s nejméně 15 chlapci?

  Doplňuji:Ta holka je nejlepší kamarádka mé holky, takže to opravdu vím na 100% )

  Další informace


  Kdy a za jakých podmínek mám nárok na lázně po resekci tlustého střeva?

  Na doporučení chirurga lze poskytnout lázně do 6 měsíců po operaci.

  Další informace


  Jak dlouho bude manželka po operaci chrupavky v koleně doma?

  Zodpovědně odpoví ošetřující lékař, záleží na okolnostech.

  Další informace


  Co je dyskineze tlustého střeva?

  co je dyskineze tlustého střeva,cim ji lze lecit,me problemy jsou stridava stolice,zacpa,pak nutkani s prujmovitou stolici,opakuje se to vzdy do kola...obtize trvaji jiz 3.rok!

  Další informace


 • Zajímalo by mě, jak dlouho vydrží krokodýl pod vodou?

  Zajímalo by mě, jak dlouho vydrží krokodýl pod vodou?

  Další informace


  Jak dlouho trvá, když si kráva lehne, než vstane? A jak dlouho trvá, když stojí, než si lehne?

  jak dlouho trvá, když kráva stojí, než si zase lehne?fanynek - tak to né..

  Další informace