• zakladove slovo ke slovu nabarvit - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: zakladove slovo ke slovu nabarvit. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.
  • Další témata a dotazy - zakladove slovo ke slovu nabarvit

  • Co znamená slovu THUG, např. ve spojitosti THUG LIFE?!



    Další informace


  • Jde nabarvit latka na slunečník?



    Další informace


    Izolace zakladove desky



    Další informace


  • Kolik dní po odbarvení na blond mohu vlasy nabarvit požadovanou barvou?

    Dobrý den, mám hnědé vlasy, budu si je barvit na modro ale jelikož chci aby mi to pořádně chytlo budu si je odbarvovat na blond. Chtěla bych se zeptat kolik dní po odbarvení na blond si vlasy budu moci nabarvit?Děkuji předem :)A ano sem rozhodnutá že chci modré vlasy.

    Další informace


  • Slovo HŘIVNA mě už dlouho ničí,tuším,ale asi jen vzdáleně. Co to znamená? (Ivan Vyskočil to slovo používal v povídkách.)

    I když jsem Vyskočilovy povídky četla, nevzpomenu už na význam použitého slova.Jinak hřivna byla jednotka váhy, početní jednotka a od dob Velké Moravy také platidlo. Hřivny byly kusy vzácného kovu, často stříbra. A to nejen u našich předků, také staří Rusové měli své grivny, početní a od 12. století měnové jednotky vyjadřující určité množství stříbra. Hřivna se pak málem stala součástí československé soustavy platidel. Už na to byl roku 1929 zákon, že bude zavedena stokorunová zlatá mince jménem hřivna, ale kvůli hospodářské krizi k tomu nedošlo.Dodejme, že hrivna je název současné ukrajinské měny a vraťme se k hřivnám starým. Důležité je, že původně měly tvar náhrdelníku. Odtud je totiž jejich pojmenování. Praslovanské grivna znamenalo náhrdelník a bylo odvozené od griva, což původně bylo pojmenování krku a šíje, které vzniklo z indoevropského ger-, pojídat, polykat. Později se griva říkalo dlouhé srsti na krku a odtud je naše dnešní slovo hříva, pojmenování srsti na těle koní, lvů a jiných živočichů. Slovo hřivna je tedy velmi blízce příbuzné s podobným výrazem hříva.Podle stránky Český rozhlas.Stejná informace, Panenka byla trochu rychlejší.Doplňuji:V první větě jsem se vyjádřila nepřesně. Vím, co je hřivna, ale nevím, který význam vyplývá z Vyskočilova kontextu.

    Další informace


    Jak se rikalo slovu rostlina?

    Jak se rikalo slovu rostlina, nez ho Jungmann vymyslel ve svem slovniki?

    Další informace


  • zapojení vypínače pc na zakladove desce Soltek AGP 4x



    Další informace


  • Jak si nabarvit helmu na kolo?

    Měl bych dotaz, koupil jsem si helmu na kolo, ale jako každý cyklista chci, aby mi ladila s kolem, bohůžel však moc neladí a vrátit ji nechci,uvažoval jsem, že bych ji trochu upravil a načmáral nějaké ornamenty lihovou fixou, ale zase nevím, jestli se ta fixa v dešti rozpije, nevíte náhodou o nějakých nálepkách, které by se dali v případě potřeby odlepit?Děkuji.

    Další informace


  • synonyma ke slovu darmo

    takhle štěkat umím taky. Trhněte si a vymyslete si je sama

    Další informace


    Synonymum ke slovu vede

    Vést -1. usměrňovat něčí poohyb držením se za ruku- vést dítě, slepce2. pohybovat se určitým směrem - vést smyčec, loutky3. určovat směr nějakým zařízením - vést plyn4. být ukazatel, podněcovat - jít, kam ho nohy vedou5. mít něco za následek - výzkum nás vedl7. vychovávat - vést žáky k práci8. mít vůdčí postavení - vést ligu0. mít na starosti úřední listiny - vést matriku10. vykonávat nějakou činnost - vést válku11. směřovat - ulice vede do polí12. hovorové - co vás vede vede - napadá¨jednat - vést si znamenitě.Příklady ze SSČ

    Další informace


    Jak souvisí slovo kocovina s kočičinou? Co dříve slovo znamenalo?

    Slovo kocovina původně znamenalo výtržnost a vzniklo obměnou slova kočičina, kterým se označovaly výtržnosti proti mladoboleslavskému hejtmanovi Kotzovi v roce 1848. Ve druhé polovině 19. století začalo slovo kocovina pod vlivem německého výrazu Kater, které označuje kocoura i stav po alkoholovém opojení, nabývat dnešního významu. Dříve se také říkalo Katzenjammer (kočičí nářek).[5] Z němčiny čerpala obdobným způsobem také polština: kac, kacenjamer, kociokwik (česky kočičí kvik).

    Další informace


    Chutný - mohlo toto slovo vzniknout ze slova čatní?

    Chutný a chutney.

    Další informace


  • slovo opačného významu ke slovu důmyslně

    jednoduše ,bez rozmyslu

    Další informace


    jaké je synonymum ke slovu chalupa

    Chalupa gt domek, stavení, chaloupka, chatrč, chýše

    Další informace


    Jaké jsou metonymicke vyznamy těchto slov?

    potrebuji poradit metonymicke vyznamy ke slovu : vláda, hloupost, nákup, vězení, paměť, , víra, opora

    Další informace


    Jaké je synonymum ke slovu lpět?

    poradí mi někdo prosím jako laikovi?

    Další informace


    Jaké je slovo přechýlené ke slovu prodavač?

    prodavačka

    Další informace


    Dobrý den. Hledám slova podřazená slovu stánek. Napište prosím. Dík.

    Prodejní stánek kiosek, pojízdný stánek, stánek s ovocem atd.

    Další informace


  • Antonymum ke slovu priorita

    Potřebuju slova priorita použív v kontextu v opačném smyslu. př. Seřezení obtíží dle priorit.... (ale ne priorit,ale slovo opačného významu).

    Další informace


  • jiné označení ke slovu věrozvěst



    Další informace